Top Hi-Fi slúchadlá na jednom mieste!

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod leroy26 14. 10. 2018 15:01

lithrai píše:Neviete náhodou, aká tam bola verzia HE1000?

Podľa mna to boli v1. Aj na papieriku tak bolo napísane. Mna tam najviac upútali. Možno aj vďaka zostave na akú boli napojene.
Ale hrali krasne. Prirodzene, otvorene. Hned by som ich bral. Ale aj Grada rs2. Na take malé mušle priestranný krásny zvuk. Tie by som bral tiež hned:)
leroy26
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod kuko61 14. 10. 2018 18:14

Meze Empyrean boli naozaj v Basys stanku. Trochu skoda, ze neboli s ostatnymi sluchadlami na porovnanie. Tak isto boli v Basys-e Pioneer SE-Master, a v Hedphone zone boli SE-Monitor 5.
Svetle slúchadlá velmi rád nemám, takže pre mňa najlepší zvuk Empyrean, potom LCD-X, a za nimi Hifimany, LCD2Classic a Ether Flow. Ostatné slúchadlá ma nenadchli, nové Focal Elegia velmi svetlé, podanim podobne k Utopiam, mne viac sedia Elear a Clear.
Z BT sluchadiel som skusal Bose a Focal Listen Wireless - Listen velmi prijemny zvuk, skoda, ze nemaju ANC. Bose vynikajuce ANC, ale zvuk prebasovaný. Najlepsia by bola ich kombinacia :)

Co sa tyka Empyrean, krasny plny zvuk, dostatok basov, ale hrali vzdusne, naozaj super. Mali tam najskor nejaku hudbu z CD. Neviem, ci to bolo kvalitou nahravky, ale pomyslel som si, ze sice sa o nich na nete vela popisalo, ale bohvieako nehraju. Potom som pripojil prehravac a to bolo ine kafe. Keby mi niekto ponukol vymenit moje Audeze za Empyreany, asi by som dlho nerozmyslal :)

Co sa tyka velkych repro, pre mna uz roky najlepsi zvuk Focaly, tentoraz Utopie EVO v Enigme a Sopry v Canore a Sonus Fabery v Bis audiu - aj stlpy aj regalovky. Ziadny sterilny high-end zvuk, ale plny hutny prednes, zvuk tam nebolo len pocut, ale aj citit, a to mam rad :D
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tibormi 15. 10. 2018 07:23

Ja si niečo urobím! Tak ale aj tak si ich nikdy nekúpim, Empyreany, tak ostávam pri zemi :-S
Shanling M6 Pro + RRA RNHP + Quad Era-1, Audio Technica WP900
tibormi
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků