balicku/sc-3-a-1359767/default.aspx" style="text-decoration:none!important;">Pozor na podvodné SMS, které se maskují za Českou poštu. Chtějí od vás zaplatit za doručení fiktivního balíčku
Pozor na podvodné SMS, které se maskují za Českou poštu. Chtějí od vás zaplatit za doručení fiktivního balíčku
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Před 28 lety vstoupil do Česka druhý operátor. Ohlásil se jako T Mobil a nabízel tarif se 400 minutami za 1795 Kč
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Umělá inteligence pro všechny. Už nepotřebujete S24, Samsung dal Galaxy AI i starším modelům
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Vivo V40 SE má záda z koženky, která se neumaže. Kupující mohou vyhrát zájezd na fotbalové EURO 2024
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
Jak prodloužit výdrž chytrých hodinek. Vypněte nepoužívané funkce. I ty, o kterých nevíte
', ); $this->var_expires = array ( 'config' => 1743160326, 'reklama19_webu_cz5' => 1711627992, 'reklama19_webu_cz4' => 1711627997, 'reklama19_webu_cz10' => 1711627963, 'reklama19_webu_cz7' => 1711627953, 'reklama19_webu_cz8' => 1711627980, 'reklama19_webu_cz3' => 1711627985, ) ?> propojení cinch scart TV-DVD-STB - AVmania.cz

propojení cinch scart TV-DVD-STB

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Romik07 11. 9. 2018 11:50

Zdravím všechny,
potřebuji propojit starý DVD player, ještě starší televizi a relativně zánovní STB. Donedávna to bylo propojeno tak, že STB i DVD šly po scartu do "slučovacího kabelu" a pak scartem do TV. Bohužel se cosi vylomilo ve scartu v DVD, tak jsem chtěl využít cinche. Mám redukci CINCH/SCART s přepínačem IN/OUT. Problém je v tom, že Když vypnut STB, obraz z DVD nevidím. Když ho zapnu, vidím prolnuté oba obrazy. Přišel jsem na to, že když si vyhraju se scartem v STB a nechám to zastrčený jen na jedné straně, takže některé kontakty jsou některé nejsou, jede v pohodě obraz z DVD. Nevím, jestli jsem to popsal dostatečně, jsem poměrně laik, ale nejspíš to DVD po cinchích nepošle něco do televize a je potřeba to tam poslat ze STB. Nějaké napájení nebo signál či něco takového. Dokázal by někdo poradit, v čem je problém? Předem díky.
Naposledy upravil Nick Cave dne 11. 9. 2018 11:56, celkově upraveno 1
Důvod: upraven název tématu
Romik07
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků