Prodám dárkový poukaz na 3490.- muziker.cz za 3200 [KONEC]

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 1. 8. 2018 02:47

// EDIT: Jak říká nadpis. Možné uplatnit v muzikeru v Praze na Andělu. Osobní setkání na Smíchovském nádraží.


Původní text: Zdravim; dvakrát jsem neprověřil a koupil si sluchátka ATH M50X za 3500,- z muzikeru na kamenné prodejně, tudíž nemohu vrátit a jediná možnost je zboží nechat vyměnit za jiné. Bohužel jsem nenašel v prodejně adekvátní náhradu, tak se ptám, je tu někdo, kdo si chystá něco v muzikeru kupovat a mohli bychom se domluvit, že bych mu to koupil a on by mi částku proplatil? 3500+ . Díky. Vítek
Naposledy upravil MgX dne 24. 9. 2018 20:46, celkově upraveno 3
Důvod: Na základě požadavku od inzerenta upraven název a vložen doplňující text v popisu.
Pheonixxx
Junior

Odeslat příspěvekod _daRK 1. 8. 2018 08:23

Co presne ti na tych ATH M50x vadi ? V muzikeri maju dost sluchatiek v cca tej cene, ktore hraju dobre - napr. ATH-MSR7 alebo Beyerdynamic DT 770/880/990, z lacnejsich AKG 240 MKII.
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 1. 8. 2018 11:14

Trochu ostrý jsou na mě.
Výš cenově nemohu; chtěl jsem nějaké trochu elegantní, a ty dráty mě moc nebavěj (u těch AKG; právě jsem to projel celý a žádný mi vzhledově nesedly)
Pheonixxx
Junior

Odeslat příspěvekod tombas 1. 8. 2018 12:27

Máš je pořádně rozehrané? 50-100h? Těžko hodnotit zvuk po prvních pár desítkách minut. Zkoušel jsi i jiné zdroje zvuku?
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pheonixxx 1. 8. 2018 16:32

Někdo radil, že ten zvuk nebude o moc lepší. Že se snad i má zvýraznit ta jasnost, nikoliv hřejivost.
Jinej zdroj zvuku jsem nezkoušel, protože nemám v plánu kupovat novej player; mám https://www.alza.cz/sony-hi-res-walkman ... 68.htm?o=8
a koupil jsem ho snad kvůli baterii a stylu. Ale zkoušel jsem to samé pustit přes NTB a ten zvuk se výrazně nezměnil.
Pheonixxx
Junior

Odeslat příspěvekod Bazi 36 5. 9. 2018 20:35

Tobe se zdaj 50x ostry??? Tak tady je videt,ze co ucho,to unikat,pro me byla tahle audio technika totalne prebasovanej kelimkac,mam ted beyery 880,z kterejch bys asi omdlel,jak hrajou vysoko a bez basu,zato detailne,prostorove a bez prikras!!! Ale je fakt,ze jsem odkojenej na akg k 701,coz jen tak nekdo nezkousne.
Bazi 36
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MgX 24. 9. 2018 20:47

Na základě požadavku zadavatele, vlákno uzamčeno.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků