Eshopy se sluchátky-poplatek za rozbalení

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Pan.Orel 22. 7. 2018 17:53

Kde nakupujete sluchátka?
Vím, že třeba Alza má myslím něco kolem 10% z ceny jako poplatek za rozbalení, při navrácení zboží.
Jde mi o to, že pokud si budu chtít koupit ještě jedny sluchátka na filmy a jsem bez možnosti si je vyzkoušet, tak mě to vrácení může přijít na pěkné peníze pokud vrátím třeba 3x sluchátka po 5-10 tisíc.
Naposledy upravil Pan.Orel dne 22. 7. 2018 18:21, celkově upraveno 1
Pan.Orel
Junior

Odeslat příspěvekod Fr3d1 22. 7. 2018 18:15

Za mě Audigo. V Alze jsem sluchátka ještě nekupoval, ale s poplatkem 10% jsem se ještě nesetkal. Teď jsem tam kupoval dvě helmy na kolo, bohužel ani jedna neseděla a žádný poplatek jsem neplatil, byla mi vrácena celá částka.
Schiit Modi 2 Uber -> Sommer cable DIY -> (Schiit SYS -> Adam Audio T7V) | (PM PRE4 -> Sennheiser HD 800)
Fr3d1
Junior

Odeslat příspěvekod Pan.Orel 22. 7. 2018 18:24

Já jsem to tam někde četl, když jsem kupoval předloni grafiku, ještě jsem si říkal, že by mě to vrácení vyšlo na 800 :-o Možná se to týká jen porušeného obalu nebo něčeho takového....
Díky za tip na Audigo
Pan.Orel
Junior

Odeslat příspěvekod DaemonXXII 23. 7. 2018 08:18

u grafiky je to iné. tam sú na obaloch nálepky s hologramom, ktoré pri odbalení porušíte a nedajú sa nahradiť, takže eshopy to nemôžu predávať ako normálny tovar ale rozbalený.
na cesty: Sony NW-ZX2, WM1A -> Dunu 2000, CA Jupiter, CA Andromeda

na doma: foobar2000 -> AudioGD NFB 11.32 -> Focal Spirit Classic, Oppo PM-3
DaemonXXII
Junior

Odeslat příspěvekod Fr3d1 23. 7. 2018 12:13

Spíš bude problém v přiloženém kupónu. Alza celkem normálně prodává otevřené zboží jako "nové". Zrovna s tímhle jsem se setkal u těch helem, první měla porušenou pečeť.
Schiit Modi 2 Uber -> Sommer cable DIY -> (Schiit SYS -> Adam Audio T7V) | (PM PRE4 -> Sennheiser HD 800)
Fr3d1
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků