Audio Video Show Praha 2018

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod DinosaurJr 21. 1. 2018 16:50

Výstava Audio Video Show Praha v hotelu "John Dovany" 9.3. a 10.3.2018 se blíží... https://www.audio-video-show.cz/
Vstupné lidové a příležitost pro celodenní zábavu veliká!!
◄☼► Život je příliš krátký na poslech muziky přes nudné HiFi ! Kind of Blue ♪♫♪
ProJect RPM 3 Carbon MC●SLVR●TubeBoxSEII ECC83 Telefunken Ribbed●Sony ES
DAC Topping D50s●DPA 386 222 mk2017●B&W●Xavian●TV Samsung 48"●77LP<iii>
DinosaurJr
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hynex 9. 3. 2018 16:35

Právě jsem se vrátil z výletu a super zážitek. Rozhodně doporučuji navštívit. Některé soupravičky byly opravdu strhující ... rozhodně doporučuji ve 2. patře kombinaci Sonus Faber Aida + arsenál od McIntosh - dechberoucí, ale to i cena :D
Další mně lahodící kombinace byla v obýváku u RDacoustic a Quadralu.

Pro sluchátkaře široká škála Sennheiserů (Panter), spousta portable audia (Gothic, Headphones) a hafo Hifimanů. Konkrétně model Edition X na iFi Audio Pro iESL zněl fakt pěkně. Ovšem vychutnat si poslech otevřených sluchátek na takovéto akci je docela problém ....
Škoda, že jsem si nevzal vlastní nástavce, vyzkoušel jsem sluchátka FiiO F9 PRO a nehrála vůbec špatně. Měl jsem možnost vyzkoušet si moje Meze 99 Classic na Moju s Poly modulem ... pěkné, pěkné, pěkné

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MacPhenom 9. 3. 2018 17:06

Mě letos nemile překvapil velký počet dveří s nápisem "zde měl vystavovat ten a tamten ale na poslední chvíli se na nás vykašlal". :-|
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dropadred 9. 3. 2018 17:39

Vidieť ten predposledný obrázok od Hynexa mi stále pripomenie ako tupí sú stále niektorí ľudia, to už nie je ani o kvalite ale o tom, že "ja mám väčšieho (vyššiu sumu za XYZ v podstate ničím výnimočný produkt) ako ty".
Audio-GD R2R-11 > MrSpeakers Alpha Dog, Hifiman Edition XS; Dragonfly Red > ...Noble Uni, Fiio FH5
dropadred
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hynex 9. 3. 2018 18:14

Ještě jsem zapomněl zmínit zážitek na domácím kině. V hlavní roli "65" palcová 4k Loewe a audio tuším od Emotiva. Sice brutálně přebasovaný, ale ta projekce pro nás kluky z vesnice byla opravdu strhující, fakt parádní obraz :-)
Hynex
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 10. 3. 2018 06:21

Zklamání ze sluchátek letos. Altei Staxy ve vytrínce. Headphones.cz vystavené hodně hodně poskromnu nic zajímavýho, možná jen pro špuntaře možnost ozkoušení přenosných přehravačů. Audigo bohužel nebylo. Tak zbyl jen Ketos který měl kompletní sluchátkovou řadu HiFiMAN jenže úplně na ráně. A pak pár solonků kde byly Edition X nebo LCD2 s reproduktory v jednom pokoji. A samozřejmě ještě Panter se Sennheisery.
Naposledy upravil hmpf dne 10. 3. 2018 19:14, celkově upraveno 1
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snejdy 10. 3. 2018 11:53

mne nejvíc z celé výstavy zaujalo toto :lol: :D

Obrázek

vliv na zvuk musí být přímo zdrcující...
DOMA: PC -> optika -> AUNE X1s Pro (7.gen), Sennheiser HD 660s,
NAD C 326 BEE + Klipsch RB-81 II + Klipsch SW-112
NA CESTY: HiBy R2 (512GB), FiiO FH7, DALI Katch G2, Sennheiser Momentum TWS 3
snejdy
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T101 10. 3. 2018 13:33

Já viděl lepší kousek :D
1.JPG
Přílohy
2.jpg
Kino : Onkyo tx-nr1007 - Focal Electra 1027 Be, CC700 S, 706S, SW 700 S
Stereo: Oppo 105D (Casea mod.) Audionet SAM G2 - Focal Electra 1027 Be
Head: Modi Multibit + Asgard 2- Mr Speakers Ether C Flow, OPPO PM-3
T101
Junior

Odeslat příspěvekod akburt 10. 3. 2018 18:39

Povídal kolega,co byl na výstave a bavil se s jedním nejmenovaným prodejcem.Ten prodal sestavu za cca 3 mega a ted se chystá za 50% vejvar na maledivy.
Jestli by nebylo lepsí ty veci prodávat,nez nakupovat?A pak se divíme tem cenovým veletocům u nových výrobků.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myscho123 12. 3. 2018 17:21

Bol som tam, minulý rok sa mi zdal trošku lepší, expozície z Technet.cz vtedy boli fakt zaujímavé, napríklad ukážka VR, porovnanie OLED a QLED... 8-D

Tento ročník by mohli premenovať na Audio + 3 televízory Show... z videa tam boli 3x TV Loewe a tuším 2 projektory - tam vidím dosť priestor, napr na OLED LG Signature a podobné chuťovky :shock:

V sobotu bolo v niektorých expozíciach dosť plno a hrozný, nedýchateľný vzduch. Najviac ma zaujala tiež spomínaná zostava za pár mega, ale skôr tým, že hrali AC/DC a nie pooomalýýý jazz ako ostatní (aspoň keď som tam bol). :tleskani
N3510i > N6021 > SEK750i + HPM82> HP ipaQ 614c > NEXUS S > Sencor P5500 > Samsung Galaxy NOTE 10,1 + Honor 8 > Huawei P30pro
Nikon D5000 > FujiFilm X100F
myscho123
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MacPhenom 12. 3. 2018 19:28

AC/DC jo? Když jsem tam byl v pátek já tak hráli takovou tu hudbu co v lepších hotelích pouštějí ve výtahu, aby ses při stoupání nenudil :-))
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Petema 12. 3. 2018 19:42

Tak pro mě byly největším překvapením výstavy malé aktivní reprosoustavy Arena od Riva audio. Když jsem vstoupil do místnosti , tak na stole byly dvě takové malinké bedýnky, tak jsem se ohlížel, co to vlastně hraje, protože zvuk byl velký a komplexní. Tak mi pán ukázal na tu jednu malou věcičku. A druhý se zasmál, že prý subwoofer je pod stolem. Samozřejmě to hrálo bez subu, hrála jenom jedna a já se nestačil divit. Fakt pěknej muzikální zvuk, nic tomu nechybělo. A to jsem již byl asi tak napůlku hluchej a značně unavenej po předešlých prezentacích. Tohle mě probralo jako živá voda.
Petema
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 12. 3. 2018 21:24

Já prošel uplne všechno v sobotu, aspoň teda myslím a nejvíc mě zaujaly Buchardt Audio S400:
https://www.buchardt-audio.com/products ... r-discount
za tu cenu super zvuk, hlavně basy na tak malý budky. Jinak samozřejmě Sonus Faber za 2,5 míče, ale to je trochu scifi pro normální smrtelníky.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MacPhenom 12. 3. 2018 22:07

Musím souhlasit, Buchardt Audio S400 byly parádní jak zvukem, tak vzhledem. :-) Ale zas si říkám jestli jim jen nesedla místnost.. přeci jen pro regálovky je menší místnost přirozené prostředí zatímco ostatní ty větší bedny trápili v místnostech klidně i kolem 90m2 a na to prostě stavěné nejsou a bylo to slyšet.
Přílohy
IMG_6610 2.jpg
MacPhenom
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod T101 12. 3. 2018 22:37

Přesně, kdybych musel mít někdy "budky", byly by to tyhle.Fakt skvělý zvuk.Přišel jsem tam a kroutil hlavou nad tím kde se bere ten bas... po prozkoumáni zadní části to bylo jasnější :D

Více mne ale zvukem zaujaly horny Evolution od RDacoustic, pro mne špička jak dokáží bavit a vtáhnout do hudby a to se jednalo o nejnižší verzi s měniči Fostex, Voxativ prý zní ještě o něco lépe.Jen ten jejich vzhled mi nesedl.Poslouchat se pěkně dalo jen dopoledne, později díky přílivu lidí diskutujících s konstruktérem byl zážitek ta tam, asi si je zajedu v klidu poslechnout do Brna, nebo Rožnova.Navíc omezení díky malé výstavní místnosti...

Sestavy v sálech za přemrštěné ceny zrovna hráli buďto nahlas a jaksi uřvaně, nebo byl někdo každou chvílí před reproduktorem...Zaujaly mne jen krasavice Estelon.

Z dalších značek Elton - výborné a Aurum v poslechovce bez úprav hrály také pěkně.Velké očekávání Sroll a Soundgarden mne v pátek ráno po 10 celkem zklamalo, později jsem se tam už nedostal.

Překvapilo mne když jsem uviděl HD820, s chutí jsem je vyzkoušel s firemním zesilovačem a za mě skvělé.Možná i lépe izolovaly než mé MR.speakers, Hifimany nešťastně umístěné na chodbě což zážitek z jejich otevřené konstrukce značně degradovalo.

Za mě fajn akce, navíc jsem odcházel s pocitem že mi to doma nehraje zase tak špatně...Což je k nezaplacení :D
Kino : Onkyo tx-nr1007 - Focal Electra 1027 Be, CC700 S, 706S, SW 700 S
Stereo: Oppo 105D (Casea mod.) Audionet SAM G2 - Focal Electra 1027 Be
Head: Modi Multibit + Asgard 2- Mr Speakers Ether C Flow, OPPO PM-3
T101
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků