Hi-fi Perly z číny

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Luckyghost 20. 1. 2018 00:10

Koncem loňského roku mě překvapily velmi pozitivní recenze čínských in ear sluchátek zapůjčených (snad darovaných, doufám, že je nemusela redakce po testu posílat zpět) na test obchodem gearbest.

V Číně dlouho nakupuji různé zboží a za poslední roky sleduji narůstající kvalitu. Troufám si říci, že pokud je cílem vyrobit kvalitu, tak můžeme pomalu tvrdit zlaté čínské ručičky.

S těmi sluchátky je spokojeno značné množství místních diskutujících. A snadno si přečteme soudy tvrdící, že sluchátka v ceně pár stokorun poráží na zadek značková zavedená sluchátka v cenách tisíců.

Zajímalo by mne jaké další perly se dají zakoupit v čínských obchodech. Osobně mě zajímá audio. prostě cokoli, co někoho svoji kvalitou posadilo na zadek. Dají se v nepřeberných nabídkách a přehršlí značek najít podobné poklady i třeba mezi repro a propojovacími kabelami, DAC převodníky, sluchátkovými zesilovači aj.?

Nedávno jsem si prohlížel retro audio kabely omotané textilií v ceně kolem stokoruny (bohužel nyní nemohu dohledat). Vypadaly krásně, ale bylo to jen pozlátko, nebo jsou to stejné kabely které různé značky prodávají elektro řetězce za 500 a více korun?

Prosím, dávejte sem různé odkazy na různě drahé/levné zboží co Vás překvapilo a co by jste klidně doporučily ostatním. Děkuji
Luckyghost
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 20. 1. 2018 15:02

Tak ve všech vláknech najdeš odkazy na různý čínský vyrobky, kromě repro snad všechno, hlavně sluchátka, DAC, DAP Amp, atd, repro se nedají tak snadno poslat poštou tak to není tak známý tady, ale určitě něco svýho taky dělaj.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod zdenak1 20. 1. 2018 18:12

Ak mozem napisat o cinskych sluchadlach,ktore tu asi nie su prilis zname, tak som velmi spokojny s Msur N650...
Pre rock-metal perfektny zvuk...Je tam trocha prebytok vysok, ktore su ale
perfektne detailne, ciste, jednoducho cinkave nastroje zneju velmi realne,
hladke stredy a vedia aj zabasovat.
Zvuk je zabavny a velmi prijemny, zaroven to ma drajv, ktory treba pri takej hudbe...
Vzdy, ked si potom pustim GR07 Be, pripadne tu ospevovane KZ ZS5,
Tennmak crazy cello atd...- ako by som pocul niekolko krat prevarenu MP3....:)
Navyse su pekne spracovane a jedina vec, co mi vadi, su kozene nausniky, takze
cez leto dost hreju...
zdenak1
Junior

Odeslat příspěvekod leroj 20. 1. 2018 22:21

tak s těmi Msur si mě potěšil - docela o nich přemýšlím (sice je nepotřebuju, ale líbí se mi a rád bych je vyzkoušel)
zajímavé je, že se prodávají i u nás, ovšem za 5450 + 190 pošta :)
na Ali přijdou na 2700 - pokud k nim naši přidají i DPH, tak zhruba na 3000...
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Luckyghost 20. 1. 2018 22:58

Dík za tip. Hudebně by jsme byli blízko, jen bych k tomu u sebe přidal i punk. Ale co zahraje dobře rock a metal, zvládne stejně dobře i punk.
Luckyghost
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků