Jak zaridit domaci audio a video

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michal 22 15. 7. 2017 21:56

Trochu se v tom ztracim a potreboval bych tip, jakou cestou se ubirat u domaciho audia pripadne videa. Jak proste vse propojit a z ceho prehravat pisnicky. Domaci kino mi pomalu konci a kupovat jakekoliv CD/DVD/BD uz mi pripada mimo misu, kdyz je dnes uz vse na chipech. Nejde mi o konkretni pristroje ale system.
Diky moc za namety
michal 22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod michal 22 15. 7. 2017 23:29

Myslim, ze uz jsem na neco prisel. Uvazuji o tomto DENON AVR-X520BT. Diky tomu, ze to ma BT bych mohl prehravat hudbu z tabletu nebo telefonu. Obecne toto je asi problem. Jakym zpusobem mit vhodne uzivatelske rozhrani na vyber hudby.
michal 22
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 7. 2017 01:06

Hodně bude záležet na tom, kde ty data vezmeš - jestli je už máš doma uložený, nebo jestli je teprve budeš odněkud stahovat. Podle toho se bude lišit i úložiště a hlavně přehrávač.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod michal 22 21. 7. 2017 16:21

Pokud jde o data. Audio bude asi v MP3. Nejsem opravdu narocny na kvalitu. Stara CD bych si stahnul v PC. Pak uvazuju o nejakem HD ulozisti, tak aby to mohla prehravat smart TV Samsung i ten receiver. Dik.
michal 22
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků