Podvodník

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod akburt 30. 3. 2017 09:20

Na muj inzerát se mi ozval douglasjame2013@gmail.com.Ze bude mít vlastní shiping a ze hned posílá peníze na paypal.tam dorazil jen nejaký fake z mail2world,com.
Tak pokud vám někdo s tímto mailem posle nabídku,budte obezretní...Ale ty maily budou mít asi různé,jen princip bude asi vždy stejný.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 30. 3. 2017 10:05

Takových mi chodí měsíčně 10, na to by naletěl jenom ťululum.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kultus 30. 3. 2017 11:10

No ja vubec nechpu, ze to jeste dneska nekdo resi. Vetsinou to uz mam ve spamu a mazu to hromadne, jak vidim takovouhle adresu a pochybnou cestinu uz v osloveni->kos. A kdo resi tyhle spamy tak asi nema co delat, neni na tom nic objevneho stejne jako pozadavky od "paypalu" na zadani svych udaju, ty linky ani nerozklikavam 8-)
kultus
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod akburt 30. 3. 2017 11:45

Ten ale komunikoval v anglictine,reagoval na můj inzerát,resil cenu,takze to nebyla úplne typická fake nabídka.
akburt
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vencaxxx 30. 3. 2017 12:56

Jo byla, jak někdo píše anglicky hned je to podezřelý.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod DavidMat 6. 4. 2017 11:33

Nechápu proč se do něj navážíte? Pokud prodáváte třeba na ebay nebo head-fi, je komunikace v angličtině samozřejmá. A někomu, byť je to třeba ťululum, tohle oznámení může pomoct a má smysl.
xDuoo X10, Beyerdynamic DT1350, iBasso IT03. AKG K701
DavidMat
Junior

Odeslat příspěvekod vencaxxx 6. 4. 2017 13:17

Nepíše kde ten inzerát mel. Běžně píšou i na inzeráty na Aukru a tam to je prostě podezřelý.
vencaxxx
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod XYZMartinXYZ 6. 4. 2017 14:19

ono dávat sem ten mail asi nemá moc smysl. Je to free mailová adresa a předpokládám, že jí pro další akce změní.
Koukal jsem před časem, že bych koupil Cowon Plenue M2 přes anglickej Amazon. Přímo na Amazonu UK byl inzerát prodejce taky s nějakym mailem od Googlu a nabízel mi ho asi za 400 liber. Poslal mi pod hlavičkou Amazonu fakturu s bankovním účtem někde ve Španělsku. Na to už jsem vůbec nereagoval a hned druhej den ta nabídka z Amazonu UK zmizela, ale objevila se jiná, se stejnou cenou, ale pod hlavičkou někoho jinýho a s jiným mailem od Googlu. Takhle na anglickým Amazonu inzeroval asi měsíc, pokaždý pod jiným mailem a pod hlavičkou nějakýho obchodu v Německu, UK, Holandsku ...
Což mě docala překvapilo, že si Amazon UK nechá něco takovýho líbit a ty prodejce si líp neprověří. Chtěl jsem jim napsat, ať to stáhnou, ale nikde na webu nemaj žádnej kontakt.
XYZMartinXYZ
Junior

Odeslat příspěvekod Lucas_F 6. 4. 2017 14:58

Douglas mi taky psal na inzerát na midi.cz))), že všechno zaplatí a vybaví shiping comppany, tak jsem mu napsal, že přijímám cash only, ať pošle cash po shipping company a pak dostane synťák teprv, tak mě začal přemlouvat, ať si udělám paypal a pošlu mu adresu bydliště, etc ))) do spamu a nazdar
Sony-65AF9, Focal Sib Evo
Lucas_F
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 4. 2017 15:15

Měls mu poslat "My home adress is Sector ZZ9 Plural Z Alpha" a měl bys pokoj ....
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Kocmeister 28. 4. 2017 16:05

Teď mi taky napsal, působí seriozně. Kdybych nenašel tuhle diskuzi, tak s nim pokračuju v diskuzi dál. Nadruhou stranu poznat, že nedorazily peníze na Paypal je fakt snadný.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků