Zkušenosti s ElectronicServis Luhačovice

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod apostrof 9. 8. 2016 14:03

Dobrý den,chtěl bych se zeptat zda si někdo březnu nebo v květnu neobjednal výrobu předzesilovače pro gramec u firmy ElectronicServis z Luhačovic.Já poslal zálohu a mělo to být hotové za 5-6 týdnů Dnes je to více jak 11 týdnů od odeslání peněz.Poslední mail z firmy (cca před měsícem) byl ,že je vše hotové jen se čeká na krabičku do ,které se zesilovač vloží...Už mě to připadá celkem zdlouhavé.Má někdo zkušenost s tou firmou?Díky moc za reakce(mohou být i přes SZ)
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod dkdkdk 9. 8. 2016 17:33

Nevím s kým si dopisuješ, ale ElectronicServis = Leoš Malaník má pozastavenou živnostenskou činnost již od roku 2014
http://www.rzp.cz/cgi-bin/aps_cacheWEB. ... HISTORIE=1
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 9. 8. 2016 18:00

bohužel, budeš rád, když něco obdržíš v rámci roku. Někteří lidé u něm mají zesilovač i několik let.
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apostrof 9. 8. 2016 19:33

Ze začátku jsem myslel,že je jich ve firmě vice,tak ty maily byli psané nikdy nebyli podepsané.Já jsem věděl o Leoši Malanikovi i o jeho potížích.Vůbec jsem netušil,že je sám a má potřebu takovým stylem něco slibovat a ještě si nechat posílat peníze na ůčet.Nechápu jak člověk s jeho vědomostmi může tak klesnout.Samozřejmě mám všechny maily uložené.Nechám mu týden jestli se ozve a pak se podle toho zařídím
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 9. 8. 2016 19:49

tak podle toho co sem našel na internetu je z něj solidní kořala a chlast dokáže zamést s kdekým.
na nějaké diskusi bylo tuším i vlákno, kde se spojovali lidé kvůli hromadné žalobě, možná to najdeš.
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 8. 2016 20:51

Já na vašem místě bych se do Leoše přestal navážet - speciálně ty, Lojzo, si nech od cesty nějaký plky a dohady nacinkaný agenturou JPP přes Rádio Jerevan. Upozorňuju tě, že pomluvy jsou žalovatelný a jejich zveřejnění na podobným fóru jako tady jde použít jako soudní důkazní materiál. Proti komu ti je doufám jasný.
Důvod toho, proč Leoš nedokáže splnit svoje závazky, je jinej a bohužel nevratnej - a Leoš má i bez Lojzovejch pomluv svejch starostí dost. Jinak stačí se podívat na web Aldaxu, kde už letos v dubnu je uvedeno ukončení všech výrob a pouhý doprodávání zboží ze skladu.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 9. 8. 2016 21:05

tak sám tazatel píše, že Leoš si nechal poslat peníze na účet a nekomunikuje, stejně tak jsou lidé, kteří jeli přímo do luhačovic, leoše našli v hospodě a zesilovač z něj stejně nebyly schopni vypáčit, a to ani neopravený, po x letech. Že si člověk bez ŽL nechá na firmu zaplatit objednávku na výrobu produktu předem už netřeba dále komentovat.

jinak budu rád, když mne pan Malaník zažaluje a vrámci procesu mi navrátí CD přehrávač, který u něj mám na opravu od roku 2012 :!:
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apostrof 9. 8. 2016 21:29

Já bych pochopil,že je nemocný a ,že má své problémy .Ale v mém případě ty problémyjiž měl a přesto si nechal poslat peníze na ůčet(dle jeho aby předcházel podvodům,ze strany neseriozních zákazníků) a myslím si,že poslední mail o nedodání krabičky mají na vině nějací odboráři z Německa,kteří stávkuji tak trochu pohádka.Myslím si ,že kdyby měl čisté svědomí tak by snad komunikoval.Než jsem mu poslal peníze na ůčet byla jeho konverzace čilejší i odpovědi byly v řádu hodin...Mě ta ztráta peněz nepoloží ale štve mě přístup tohoto člověka a proto,že mám všechny maily uloženy,nebude tak složité mu dokázat ,že jsem mu peníze poslal.Dám mu ještě týden aby odpověděl na mé řešení a pokud né,tak budu konat
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod apostrof 10. 8. 2016 21:03

mistr Oizo-ahoj poslal jsem ti SZ,pokud by ti to nevadilo,chtěl bych prodebatovat pár věci
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod Petulda 10. 8. 2016 21:19

Nerad maluju certa na zed, ale s pravdepodobnosti hranicici s jistotou jsi o sve penize prisel.

A Oizovy nazory ber s velkou rezervou. S cim vetsi jistotou neco tvrdi, s tim vetsi pravdepodobnosti je to jen mala cast skutecnosti.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod apostrof 10. 8. 2016 21:34

Já to naprosto nechápu,že někdo může udělat takovou věc .Já mám všechny maily uloženy výpis z ůčtu o posláni peněz,navíc to vše bez ŽL.Stojí mu to za to?Vždyt měl dle všeho práce dost a hlady snad neumíral..Já se určitě z principu bránit budu,mě to celé hodně namíchlo,
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod ThalesX 13. 8. 2016 12:08

Na Audiowebu bylo vlákno o několika desítkách stran které se nejprve scvrklo na polovinu a posléze zcela zmizelo. Zdá se že nejúčinnější je buď se tam někde ukempit a nebo kontaktovat jeho dceru s žádostí o pomoc, která toho už ale bude mít asi také plné zuby.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod apostrof 20. 9. 2016 21:38

Tak všem díky za reakce...Včera mě došel balíček od pana Malanika,předzesilovač ,zdroj a dva kábliky,tak jak jsme byli domluveni.Vše perfektně zabaleno a na první pohled odvedena perfektní práce.Jak jsem byl naštvaný,tak po pár telefonních rozhovorech má naštvanost postupně mizela,dokonce mě byl pan Malanik v telefonu dost sympatický a dost mě poreferoval o mém zesilovači(NAD C 370)Dle mého názoru je po odborné stránce na výši ,ale ta nespolehlivost..Taky jsem mu říkal,že pokud by držel slovo,tak by měl práce až až.Ale asi má nějaký důvod ke svému chování,něco mě nastinil ale jestli je to pravda,těžko říct.Ještě jednou díky za příspěvky
apostrof
Junior

Odeslat příspěvekod platprd 20. 9. 2016 21:57

NO tak sláva!
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tonsil 11. 8. 2017 11:32

Jinak pro příště, neposlal bych mu zesilovač,ani jiné elektro na opravu ,max ***** v sáčku opatrnost před ním.
tonsil
Junior

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků