Mini Avmania sraz v Ostravě

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod my.dre 23. 3. 2016 21:27

Tímto bych chtěl poděkovat všem účastníkům dnešního mini srazu v Ostravě, protože to zase (po Audio Video Show) bylo velmi obohacující, panovala velice příjemná a klidná atmosféra a rozhodně bylo co poslouchat.

Největší hvězdou byly jednoznačně Noble Kaiser 10, které dovezl Mrazík. Za mě to jsou opravdu TOP sluchátka, které zahrajou s přehledem jakýkoliv druh muziky, všechny pásma jsou krásně vyrovnaná, žádné netrčí, zvuk se blíží takřka k dokonalitě... Jelikož jsem ale člověk, který si potrpí na zvyrazněné basy, tak kdyby byla více zvýrazněná basová linka vůbec bych se nezlobil :) Jinak je to absolutní High End.

Dále mě velice překvapilo Studio V o kterém se zde vůbec nepíše a nabízí perfektně detailní zvuk, bohužel ovládání je kapitola sama o sobě :(

Chord Mojo, mě z mojima slucháktama moc nenadch, ale s Kaiserama to hrálo super, ale počkat, Kaisery hrály super ze všeho, nehledě na zdroj :D tím samozřejmě nechci nějak shazovat Mojo, ale musím říct, že jsem asi čekal více...

Myslím si, že sraz byl super a každý v něm našel určité obohacení :)

Děkuji ješte jednou a teším se na další sraz ;)
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod LOPO_X 23. 3. 2016 22:43

Za mě taky super kaisery stojí fakt za to a bylo fajn
LOPO_X
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 3. 2016 23:06

Dnes jsem měl tu čest potkat se s třemi členy místní komunity a poklevetit nad naší technikou a sděiit si vzájemně dojmy. Pro mne to bylo setkání příjemné a doufám, že ne poslední. Díky za příjemné dvě hoďky a prosím kluky, aby se případně vyjádřili k tomu co slyšeli a jak se jim to líbilo.
IEM
Noble Audio 4
Noble Audio K10U
Fidue A73
ETY HF5
Senn IE80
VSonicGR07BE
DAP
Studio V 3rd
Chord Mojo
Cowon P1
FiiO X1
FiiO X5
X DUOO X3
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 3. 2016 23:19

Bylo mi potesenim se s Vami potkat a potlachat. Musime dat repete.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 24. 3. 2016 14:09

Jo bylo to super :). Kaisery bez debat úplná špička překvapilo mě jak jsou neutrální oproti Noble 4, VSonic GR07BE perfektní relaxovaný projev, i Fiio X1 příjemně překvapilo vzhledem k ceně. Chord Mojo taky fajn ale nevím jestli je lepší než X5 nebo P1. Jediné co mi úplně nesedlo byly Senny ie80. Celkově super ..technika aj lidi :-D
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod hmpf 30. 3. 2016 20:15

my.dre ty by si měl ozkoušet Audeze sluchátka :-)) tim nechci říct, že jsou nabasovaný nebo přebasovaný atd. ale hezky tam basa zapadá se zbytkem spektra a na sluchátka tam prostě je a v dobré kvalitě i kvantitě.
Sveda Blipo PRO, Alessandro MS1000
hmpf
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 6. 5. 2016 18:17

Čtvrtek nebo pátek budu mít cestu do Krnova. Ostraváci, můžeme dát kafe ...
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 9. 5. 2016 18:25

Momentálně ještě nevím mám to tento týden celkem nabité
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 11. 5. 2016 11:35

Ja bych se utrhl nejak:-))
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod my.dre 11. 5. 2016 12:08

Jo, já bych šel. Dejte vědět kde a kdy.
my.dre
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 5. 2016 18:17

Ještě nevím kdy v krnově skončím, ale předpokládám, že někdy do 14 hodin. Do Ovy je to cca hodka. Potkat se můžem kdekoliv, je mi v podstatě jedno kam pojedu, jen budu potřebovat koordináty. Vzal bych Savanty, K10U, Cowon PD a AK Junior + Atlasy pro Honzu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 11. 5. 2016 18:57

pátek?
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 11. 5. 2016 19:07

Jj. Budu vyjíždět v pátek ráno brzy za rosy z domu, abych byl v Krnově po osmé ráno. Předpokládám, že po poledni budu mít hotovo. Někde něco spolknu a můžu valit na Ovu.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jencekgs 11. 5. 2016 20:44

Ok, v 15h je to dobre.
Zase na stejnem miste jako minule?
jencekgs
Junior

Odeslat příspěvekod Sinuhet1 12. 5. 2016 09:09

Takže ta kavárna naproti hlavnímu vchodu do Nové Karoliny? Možná se tam objevím dřív bo co v robotě
Sinuhet1
Mírně pokročilý

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků