Tesla MC 400 pro běžný poslech

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Leony5 9. 10. 2015 11:31

Mám možnost získat tento gramec ve stavu více než dobrem, udržovaný. Posluchač vinilů jsem víceméně jen občasný a nenarocny.Nejaka, rada? Vzít, nebo ne?
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 9. 10. 2015 18:02

Klidně vzít.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Leony5 10. 10. 2015 08:42

Myslím že bude lepší než nynější JVC co mám v podpisu. Jak jsem poznamenal nejsem žádný vinylový nadšenec. :D
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 19. 10. 2015 06:49

DSC_0021.jpg
DSC_0022.jpg
DSC_0020.jpg
Tak to je novej přírůstek do rodiny.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 10. 2015 11:48

No vida, jako novej. Včil ještě doporučím přebastlit původní šňůru s konektorem DIN5 na modernější a hlavně univerzálnější RCA/CINCH, nebo na zadní panel namontovat panelovou verzi konektorů RCA/CINCH - místa tam je 6 půlek, akorát se ty konektory musejí namontovat IZOLOVANĚ od kovovýho šasi gramce (jejich stínění spojit jen se stíněním vodičů protaženejch skrz ramínko, ne se zbytkem šasi gramce). Pokud to propojíš na tom zadním panelu, hrozí zemní smyčka se vším všudy. A nesnaž se to nový připojení PŘIDÁVAT k už existující šňůře - zvýšila by se paralelní kapacita připojená k výstupu přenosky a ovlivnilo by to její snímací charakteristiku. Takže jedině NAHRADIT - buď celou šňůru už od vnitřní svorkovnice s pájecíma očkama dole pod deskou šasi, nebo jen štípačky a CVAK PRYČ DIN5 a nahradit dvojicí CINCH/RCA...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod farnell 19. 10. 2015 11:51

Leony5
Co ta stal? Je to fakt pekny kusok, taky sa uz len tak nevidi.
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 10. 2015 12:02

Peníze, chleba ani vobilí nebo maso prej nechtěli ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod farnell 19. 10. 2015 12:52

Ekkar
A teba sa dakto na daco, pytal?
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Leony5 19. 10. 2015 13:38

Nestál nic byla to výměna za cd měnič sony na 300 cd, který jsem nahradil cdp Pioneer. Ten DIN 5 jsem chtěl zatím udělat redukcí na cinch, ale nejlepší je namontovat konektory přímo na gramec. No byla to takova stastna náhoda, v takovém stavu, štěstí.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farnell 19. 10. 2015 13:41

Ved prave preto sa pytam. Najde sa toho dost no nie v takom stave.
A obcas ludia nevedia co za to pytat.
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Leony5 19. 10. 2015 13:53

No když se něco takového jako je například tohle gramo někde objevi tak není cena nízko, viděl jsem i cenu za teslu nc 450?12000kc

-- 19. 10. 2015 15:19 --

Tak že Ekkar redukci neee, raději cvaknout DIN a naletovat cinch?
Naposledy upravil Leony5 dne 19. 10. 2015 14:21, celkově upraveno 1
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farnell 19. 10. 2015 14:19

Hej ale i tak su to uz prehnane ciastky. Ako napríklad toto http://hifi.slovanet.sk/bb/viewtopic.php?t=21499
Je pekne,ze je to nove nepouzite, ale....
Za cenu takmer 200eur uz kupis jazdeny Project a to nevravim o dakom Denon,Marantz,Rega ci podobne kusky.
Dokonca sa za cenu 12000 kč už viac oplati Technics 1210 mkII.
Preto ma zaujimala cena za tak nadherny kus. A myslim si ,ze ta moja otazka bola uplne legitimna.
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Leony5 19. 10. 2015 14:31

Stare stroje jsou někdy hezčí než ty novější
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 19. 10. 2015 16:46

farnell píše:...
Co ta stal? ....
farnell píše:...
Preto ma zaujimala cena za tak nadherny kus. A myslim si ,ze ta moja otazka bola uplne legitimna.
Jo - a byla to nádherná nabíhačka na smeč. Tázací zájmeno na cenu je KOLIK, otázka začínající zájmenem CO je otázka na předmět a svádí k odpovědi ve formě, jakou jsem poslal já. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Jinak svou odpověď jsi od Leonyho i tak dostal, tak se nečerti...

Leony5 píše:...
Tak že Ekkar redukci neee, raději cvaknout DIN a naletovat cinch?
Redukci jen na vyzkoušení, na trvalý používání radši DIN pryč a nahradit přímo RCA/CINCH. Důvodem je počet kontaktních ploch v cestě signálu - ta redukce to (zbytečně) zvyšuje...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod farnell 19. 10. 2015 17:02

Jeho nestal nic(finančne) takze otazka "ČO" bola namieste.

A nanavazaj sa do dialektu. Iny kraj iny mrav a rovnako tak aj otazka.
To mas to iste ked vychodniar povie "dva chleba" ci "dva piva"
Takze ten kto chce tak ten pochopi, rovnako ako priklad o riadok vyssie.
EDIT: zabudol som :mrgreen: ;-)
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků