HQPlayer - nastavení

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Herrer77 6. 1. 2015 17:10

Zdravím, včera jsem stáhnul zkušební verzi přehrávače HQPlayer a už z defaultního nastavení jsem byl unešen kvalitou zvuku. Byl jsem zvyklý používat AlbumPlayer, resp. JRiver, ale HQP mi vyrazil dech. Chtěl bych program i přes poměrně vysokou cenu koupit, ale jelikož jsem v této oblasti naprostým nováčkem, tak mi většina serepetiček a nastavení programu přišla naprosto nesrozumitelná... Proto bych prosil ty, kteří HQPlayer používají o co možná nejzevrubnější vysvětlení funkcí, tipy pro nastavení, zkrátka jak zařídit, abych ze svého hardwaru vymáčkl maximum :-) Hudbu poslouchám z notebooku Eurocom Scorpius (velice výkonný stroj, tak se nebojte divočejších tipů ohledně upsamplingu atd. ;-) ), používám USB sluchátkový zesilovač/převodník Light Harmonic Labs Geek Out 450 a na konci sluchátka Shure SRH1540.

Předem díky moc za rady, tipy, vysvětlení :-)

Tady je link na technické parametry zesíku

http://lhlabs.com/marketplace/geek-out/technology.html
HQPlayer - RME ADI-2 DAC - Creek Evolution 50A - stavěné regálovky
Herrer77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 6. 1. 2015 17:36

Ono by to bolo skoro na clanok ... Nieco ku teme samozrejme existuje, ci uz v oficialnom manuali, alebo z fora, kde autor svoj produkt prezentuje: http://www.computeraudiophile.com/f11-s ... yer-20293/

Tvoj DAC podporuje rovnako ako moj 384k a DSD128, takze mozes ako prve skusit moje nastavenia:
Obrázek

Zakladny popis sa nachadza na str. 9 az 11 aktualneho manualu.
Okrem toho, autor poskytol viacero vysvetleni na ComputerAudiophile.com.
Pridam sem aj dalsie informacie, zatial vyskusaj nastavenie podla obrazku a daj vediet. SDM Pack daj none, Geek Out pravdepodobne nevyzaduje DoP.

-- 6. 1. 2015 17:44 --

Vela uzitocnych informacii je tu: http://www.computeraudiophile.com/f8-ge ... post177180
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Herrer77 6. 1. 2015 19:16

Díky, ale bohužel... hraje to, ale je tam spousta rušení, jakoby praskání - hodně výrazný...

-- 6. 1. 2015 20:23 --

To praskání bylo, když jsem měl v tom políčku napravo pod Volume označeno PCM. Když jsem tam dal SDM(DSD), tak se to spouštělo pár sekund, praskání zmizelo, ale trhalo se to. Asi je to na Geeka moc :-)

-- 6. 1. 2015 20:35 --

Teď jsem zkusil poly-sinc-short-mp a hraje to! Dokonce se na geeku rozsvítila kontrolka, která by měla signalizovat DSD. Vůbec nerozumim co nastavuju, tak se omlouvám za případný blbosti :-) Každopádně teď je zvuk pocitově fajn. Dík moc!

-- 6. 1. 2015 20:37 --

jenom to teda pár sekund trvá, než se to spustí :-)
HQPlayer - RME ADI-2 DAC - Creek Evolution 50A - stavěné regálovky
Herrer77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 6. 1. 2015 19:51

Par strucnych vysvetleni:

V samotnom playeri v pravej casti (pod sliderom pre casovu poziciu v prehravanom tracku) sa nachadza roletkove menu s volbami PCM alebo SDM (DSD). Ak je tam nastavene PCM, Z prehravaca do DACu pojde PCM signal bez ohladu na to, ci prehravas PCM alebo DSD material. Ak je tam SDM (DSD), do DACu pojde vzdy DSD signal, aj ked prehravas PCM subor.

SDM je skratka pre sigma-delta modulator. Vsetko, co je oznacene SDM, sa nejakym sposobom tyka prehravania DSD materialu, alebo prevodu z/do DSD v realnom case.

Pole 'PCM Defaults' sa tyka oversamplingu pri prehravani a uplatni sa vtedy, ked mas v tom roletkovom menu nastavene PCM.

Pole 'SDM Defaults' sa rovnako tyka oversamplingu pri prehravani a uplatni sa vtedy, ked mas v tom roletkovom menu nastavene SDM (DSD).

HQPlayer je unikatny (neprehanam) v tom, ze ma rovnake DSP filtre implementovane pre PCM aj DSD. Ine playery nedokazu DSD upsamplovat bez prevodu do PCM.

Najodporucanejsie oversampling filtre su polysinc filtre, pricom tie oznacene 'short' sa odporucaju skor na zanre s rychlymi zvukmi (napr. moderna elektronika), zvuky nastrojov su vyraznejsie, ale medzi nastrojmi je menej "vzduchu". Tie bez 'short' su idealne na akusticku hudbu, jazz, stary rock, klasiku atd., poskytuju lepsie prekreslenie priestoru nahravky a "dozvukoveho obalu" nastrojov. Osobne uprednostnujem poly-sinc, pretoze mi znie najprirodzenejsie, neagresivne, tie 'short' mi zneju o nieco svetlejsie a neposkytuju tak citatelnu priestorovu informaciu. Zalezi ale od zanrov a posluchaca. V pripade 'SDM Defaults' su k diospozicii aj poly-sinc filtre oznacene 2s, tieto dvojcestne filtre dosahuju takmer tu istu zvukovu kvalitu ako filtre bez '2s', ale kladu vyrazne mensie naroky na procesorovy vykon.

Ked pustis prehravanie, v zavislosti od nastavenia filtrov to moze nejake sekundy trvat, kym sa prehravanie naozaj spusti. Suvisi to s nejakou inicializaciou tychto filtrov, netusim, ako to autor implementoval. Napr. pri 2s filtroch alebo minringFIR, ktore su vykonovo malo narocne, sa prehravanie pusti prakticky okamzite. Pomalsie PC nedokaze vykonat vsetky mozne filtre, co su k dispozicii, alebo by mohlo trvat aj minutu, kym sa prehravanie spusti a ked sa spusti, mohlo by byt napr. "sekane". Cize nastavenia je treba prisposobit vykonu pocitaca. Toto zdrzanie sa tyka len prveho spustenia s danymi nastaveniami. Zastavenie a znovuspustenie prehravania bez zmeny nastaveni uz nie je spojene s takymto zdrzanim.

Nastavenie Dither autor popisuje ci uz v manuali, alebo na tej linke, co som vyssie dal. V pripade upsamplingu do 352.8 a viac autor odporuca filter NS5.

Modulator je volba softveroveho sigma-delta modulatora, ktory sluzi na prevod z PCM do DSD. Mne najviac vyhovuje najnovsi modulator ASDM5. Podobne ako poly-sinc voci ostatnym filtrom, aj ASDM5 poskytuje pre moje usi taky najviac "analogovy", najprirodzenejsi zvuk. Ale vyskusaj aj tie ostatne.

Odporucam ti oversamplovat co najvyssie ako tvoj DAC umoznuje, cize tak, ako som ti dal na obrazku.

Ku dialogu DSDIFF/DSF Settings:

[x] Direct SDM znamena, ze DSD material sa nebude nijako digitalne spracovavat a pojde rovno do DACu. Moja skusenost a aj odporucanie autora je, ze aj DSD material sa oplati upsamplovat. Vyskusaj, porovnaj. Pri DSD64 > DSD128 nejde o nijako dramaticku zmenu, ale je to tam.

[ ] 6dB gain sluzi na zvysenie urovne hlasitosti pri prehravani DSD materialu na uroven prehravania PCM materialu.

Zvysne polozky dialogu sa tykaju prevodu DSD do PCM, ktory osobne nepouzivam. Vsetko posielam do DACu ako DSD stream, tak mi to znie najlepsie.

Porovnavanie ti zaberie nejaky cas. Nehori, porovnavaj trpezlivo. Potom daj vediet ...

-- 6. 1. 2015 19:56 --

Este jedna poznamka ku prehravaniu SDM (DSD). Pre PCM hudbu v nasobkoch 44.1k (cize 44.1, 88.2, ...) davam DSD bitrate 5644800, lebo vyssia uz seka, moj nb to nestiha. Pre PCM v nasobkoch 48k davam 6144000 ako je na obrazku.

To, co popisujes, nesuvisi s Geekom, ale s vykonovymi moznostami tvojho PC vo vztahu ku nastaveniam. Proste najdi to najlepsie, co tvoje PC stiha.

-- 6. 1. 2015 20:19 --

Autor odporuca nastavit hlasitost v HQPlayeri cca -3dB, aby nevznikol 'clipping' v dosledku digitalneho spracovania (oversampling a sigma-delta modulacia). Ide o prekrocenie max. urovne signalu a tym padom o jeho urezanie na max. moznu hodnotu, cize o nezelane skreslenie. Full-screen rezim obsahuje pocitadlo na clipping v lavom hornom rohu v riadku 'Limited'. Ak je tam nula, ku clippingu nedochadza.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Herrer77 12. 1. 2015 18:30

Bogino, ještě jednou díky za tipy a rady jak na HQPlayer. Nemůžu si pomoct a nevím nakolik je to placebo, ale pocit z něj mám fakt lepší, než z čehokoli jiného. Přijde mi v projevu takový nenucený, vzdušnější... Nevím, jak to popsat. Pokud bys měl nadále zájem o zapůjčení Geeka, tak není problém ;-)
HQPlayer - RME ADI-2 DAC - Creek Evolution 50A - stavěné regálovky
Herrer77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 12. 1. 2015 20:26

Herrer77, vdaka za ponuku! Rad ju pri vhodnej prilezitosti vyuzijem.

"nenucený, vzdušnější" je vysledkom mensieho skreslenia, proste reprodukcia je vernejsia.
Pocujes posluchovy rozdiel medzi digitalnymi filtrami HQPlayera a hardverovo implementovanymi digitalnymi filtrami v Tvojom DACe.

Precitaj si vysvetlenia od autora HQPlayera:

http://www.computeraudiophile.com/f11-s ... post377691

http://www.computeraudiophile.com/f8-ge ... post376728

Keby si chcel tento posluchovy rozdiel dosiahnut hardverovo, musel by si doplatit o dost viac. Hoci nie sme tak zvyknuti investovat do SW riesenia, v tomto pripade sa to jasne vyplati. Protihodnotou ceny softveru su unikatne algoritmy, napr. digitalne interpolacne filtre pre DSD oversampling, ktore sa zaobidu bez konverzie do PCM. To je dovod, preco tento SW proste nemoze byt zadarmo.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod partizann 6. 3. 2015 09:51

Skusal som nedavno tento "zazracny" player a znelo to tak vzdusnejsie a viac priestorovo, no ked som si pustal binauralne nahravky Dr. Cheskyho, tak to znelo uplne neprirodzene a s nafuknutym priestorom. Preto mi to pride ze ten HQPlayer namiesto priameho upsamplovania alebo bitperfect prehravania hudbu aplikuje neake DSP efekty ktore len nafukuju priestor alebo nieco podobneho. Ano pre vecsinu hudobneho obsahu to znelo fajn, ale pride mi to tak ze ten HQPlayer nepouziva ziadne kvalitnejsie algoritmy na upsamplovanie ako to tvrdi jeho autor ani nic podobne ale skor ze cielene nieco upravuje na zvuku, a je to podla mna skor obycajny DSP efekt. Vystupny sample rate/format nemal na tento "wow efekt" vobec ziadny vpliv, bol pritomny rovnako pri pouziti ci uz DSD alebo PCM 44.1 - 384kHz.

Preto som zvedavy ci mate aj niekto iny podobne pocity a skusenosti s HQP.

Moja zostava je: Asus Xonar Essence STX spdif / USB Amanero i2s convertor ---> TPA Bufalo 3SE DAC (ES9018) ---> Beta22 sluchatkovy zosik ---> Audeze LCD2.2
Asus Essence STX -spdif-> TPA Buffalo III Sabre DAC ---> AMB Beta22 ---> Audeze LCD 2.2
DIYINHK XMOS -I2S-> DIY PCM5102A DAC ---> DIY HA600 Headamp ---> AKG K712 PRO
partizann
Junior

Odeslat příspěvekod Herrer77 6. 3. 2015 19:49

Hmm, já netuším, jak HQPlayer dosahuje svého podání zvuku, ale u mě si svou cenu obhájil.
HQPlayer - RME ADI-2 DAC - Creek Evolution 50A - stavěné regálovky
Herrer77
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 7. 3. 2015 01:20

partizann píše:Skusal som nedavno tento "zazracny" player a znelo to tak vzdusnejsie a viac priestorovo, no ked som si pustal binauralne nahravky Dr. Cheskyho, tak to znelo uplne neprirodzene a s nafuknutym priestorom. Preto mi to pride ze ten HQPlayer namiesto priameho upsamplovania alebo bitperfect prehravania hudbu aplikuje neake DSP efekty ktore len nafukuju priestor alebo nieco podobneho. Ano pre vecsinu hudobneho obsahu to znelo fajn, ale pride mi to tak ze ten HQPlayer nepouziva ziadne kvalitnejsie algoritmy na upsamplovanie ako to tvrdi jeho autor ani nic podobne ale skor ze cielene nieco upravuje na zvuku, a je to podla mna skor obycajny DSP efekt. Vystupny sample rate/format nemal na tento "wow efekt" vobec ziadny vpliv, bol pritomny rovnako pri pouziti ci uz DSD alebo PCM 44.1 - 384kHz.

Preto som zvedavy ci mate aj niekto iny podobne pocity a skusenosti s HQP.

Moja zostava je: Asus Xonar Essence STX spdif / USB Amanero i2s convertor ---> TPA Bufalo 3SE DAC (ES9018) ---> Beta22 sluchatkovy zosik ---> Audeze LCD2.2


Pochybuju, že by HQplayer jako takový byl scam či něco podobného... Naopak i ze své vlastní zkušenosti věřím, že je zcela legitimní a fandím mu, protože se snaží nabídnout různá zvuková nastavení ne vzhledem k sobě samému, ale hlavně přímo ve vztahu k D-A převodníku. Ta spolupráce softwaru (přehrávače) a hardwaru (DACu) mi je čistě na papíře sympatická. Bohužel má HQplayer i své slabiny, jako ostatně vše. Je určen především pro hračičky a technofily, běžnému audiofilovi bych doporučil něco jiného.

Věř své vlastní zkušenosti... Pokud ti jeho zvuk není po chuti, tak jednoduše není. Já mám podobně apatický vztah k Foobaru, na který všichni přísahají... co už, mě zkrátka nikdy o své kvalitě nepřesvědčil. Nakonec jsem zvolil jiné přehrávače než výše zmíněné, ale hodlám dát HQplayeru ještě někdy šanci - přece jen můj řetězec se od té doby proměnil a osobní preference do jisté míry též.
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sashafckinggrey 7. 3. 2015 09:21

audiofilovi bych doporučil něco jiného.

A co konkretne? :)
sashafckinggrey
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod partizann 7. 3. 2015 10:30

Ja netvrdim ze HQP je zly alebo ze by to mal byt scam, ako som aj pisal, s vecsinou hudby co mam znel o chlp lepsie ako deadbeef, ale je mi trocha divne, ze co to robi ked sa na tom pustia binauralne veci. A myslim ze prehravac za 142.80Eur by nemal mat taketo neduhy, nehovoriac este o tom ze ergonomia toho playera zatial nie je moc dobra. Kebyze sa tieto nedostatky doladia tak by som asi aj siel do kupy...
Asus Essence STX -spdif-> TPA Buffalo III Sabre DAC ---> AMB Beta22 ---> Audeze LCD 2.2
DIYINHK XMOS -I2S-> DIY PCM5102A DAC ---> DIY HA600 Headamp ---> AKG K712 PRO
partizann
Junior

Odeslat příspěvekod bacil2 7. 3. 2015 10:43

sashafckinggrey píše:
audiofilovi bych doporučil něco jiného.

A co konkretne? :)
... no jednoducho nehrať cez pc ! :mrgreen:


MHOE píše: ... běžnému audiofilovi ...
... a to je aký? ... je to snáď taký, čo doma používa "běžný prací prášek"? :D :D :D
bacil2
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MHOE 7. 3. 2015 11:28

Běžný audiofil je z mých zkušeností takový, který sice chce lepší zvuk, ale ne za cenu toho, že bude číst dlouhé manuály a následně dny až měsíce tweakovat nastavení nebo zbylé části řetězce, aby to všechno začlo uspokojivě fungovat, případně dělat významné kompromisy v uživatelském komfortu za cenu trochu lepšího zvuku. Chce zkrátka něco, co se bude v co největší možné míře blížit plug'n'play a nabídne dostatečnou všestrannost - zapojit a zapomenout.

Čili řekněme, že něco xxhighend nebo HQplayer touto optikou opravdu nejsou záležitostí běžných audiofilů. Naopak něco jako Jriver Media Center, který má poměrně intuitivně integrované všechno, na co si člověk vzpomene a to tak, že to opravdu funguje prakticky ihned po spuštění, je přesně ten typ audiofilního playeru, o kterém mluvím. Ještě mě napadl MediaMonkey, ale do něj nakonec též člověk musel nějaký ten plugin doinstalovávat...

-- 7. 3. 2015 11:33 --

sashafckinggrey píše:
audiofilovi bych doporučil něco jiného.

A co konkretne? :)


Běžnému audiofilovi asi ten Jriver... Osobně ještě používám Jplay, ale to už bych též nenazval záležitostí pro průměrného audiofila.

V každém případě - když si člověk vedle sebe postaví Jriver, Jplay a HQplayer, tak snadno zjistí, že všechny tyto tři produkty se navzájem poměrně významně liší, tudíž všechny tři mají na trhu své místo a vyhoví někomu trochu jinému.

-- 7. 3. 2015 11:36 --

partizann píše:Ja netvrdim ze HQP je zly alebo ze by to mal byt scam, ako som aj pisal, s vecsinou hudby co mam znel o chlp lepsie ako deadbeef, ale je mi trocha divne, ze co to robi ked sa na tom pustia binauralne veci. A myslim ze prehravac za 142.80Eur by nemal mat taketo neduhy, nehovoriac este o tom ze ergonomia toho playera zatial nie je moc dobra. Kebyze sa tieto nedostatky doladia tak by som asi aj siel do kupy...


Mám dost obdobné výtky jako ty - s tou cenou a interfacem... Bogi říkal, že prý se ohledně toho druhého ozývá vícero lidí, tak třeba se to do budoucna pohne. Podobně jsem pár měsíců čekal i v případě Jplaye - a nakonec jsem se kýžených upgradů dočkal, takže jsem v tomto optimista. :-)
DESKTOP: Roon | Fiio R7 | Susvara (mod)
PORTABLE: Roon | Fold3 | Deva Pro (mod) + LinkBuds (eq)

MEASUREMENTS: MiniDSP EARS | Fulla 2 | HD650

REVIEWS: Viz "Web" v profilu
MHOE
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 7. 3. 2015 12:49

partizann: Chcers povedat, ze napr. vo Foobar2000 alebo JRiver ta ista binauralna nahravka hra nejako v zasade inac?

Niekolko binauralnych albumov vlastnim vratane znameho Dr. Chesky ... binaural show. Nemozem potvrdit, zeby HQPlayer mal mat nejaky problem s tymito nahravkami, alebo zeby hrali nejako zasadne inac, nez cez Foobar2000 alebo JRiver. V Cheskyho binauralnych nahravkach vyrazne pocut akustiku miestnosti, ale ony boli nahravane v takych priestoroch, aby bolo mozne demonstrovat schopnost sluchadiel tuto akustiku vyjadrit. Napr. organova hudba v chrame, ale nielen.

Podla mna proste pocujes, ako bola ta nahravka spravena a ako to hra na tvojom konkretnom retazci. HQPlayer nerobi ziadne specialne DSP, ktorym by mohol znevyhodnit binauralne nahravky. Robi upsampling, dithering a sigma-delta modulaciu, ak vobec tieto standardne typy DSP pouzivas, pretoze je mozne ich vypnut. Ziadne priestor nafukujuce pluginy neobsahuje. Obsahuje konvolucny nastroj na korekciu vplyvu akustiky miestnosti na zaklade jej merania, ale toto zrejme nepouzivas (samo od seba sa to nenakonfiguruje).

Problemom moze byt, ze zvyk je zelezna kosela. Ked zrazu nieco hra trocha inac, nez ako sme navyknuti, ludia to mozu oznacit za zle - len preto, ze je to nezvyk.

Kazdemu sa moze pacit nieco ine a kazdy nech pocuva to, co sa mu paci. Nechcem nikomu nic vnucovat... kazdy nech si hudbu uziva tak, ako mu to vyhovuje.

-- 7. 3. 2015 13:08 --

MHOE píše:Mám dost obdobné výtky jako ty - s tou cenou a interfacem... Bogi říkal, že prý se ohledně toho druhého ozývá vícero lidí, tak třeba se to do budoucna pohne. Podobně jsem pár měsíců čekal i v případě Jplaye - a nakonec jsem se kýžených upgradů dočkal, takže jsem v tomto optimista. :-)

V tomto som naopak skor pesimista ... ale mozno raz motyka vystreli.

Autor dlhodobo ignoruje vytky na media library management. Pise, ze on pocuva cele albumy a ze jemu staci to, ako to je. Medzitym sa pipla s digitalnymi filtrami, napr. teraz vysla beta s asynchronnym sigma-delta modulatorom 7. radu a cuduj sa svet, zase je to o kusok lepsie, nez predtym. Proste autor sa vidi v tomto. Ponuka to na computeraudiophile fore a tam su prakticky sami majitelia > $1000 DACov, viactisicove ciastky nie su zvlastnostou. Staci si vsimnut vlakna, kde sa radia, aky DAC kupit. No a mnohi majitelia tejto kvalitnej techniky HQPlayer proste "zeru" cisto kvoli zvukovej kvalite. Mnohi napisali, ze library management im nevyhovuje, ale ze nikdy predtym nepoculi svoje nahravky tak cisto a preto si HQPlayer kupili. Pokial to autorovi funguje, ze ludia si HQPlayer kupuju, mam obavu, ze library management ostane tak, ako je.

Mnohi, tak ako aj ja, pouzivaju iny nastroj na tvorbu playlistov a do HQPlayer robia drag&drop. Napr. mam otvoreny Foobar, tam nejaky playlist. Vyselektujem par alebo aj vsetky tracky z playlistu a metodou drag&drop ich pretiahnem do HQPlayer.

Viaceri od autora chceli aj to, aby HQPlayer obsahoval interface voci inym playerom, aby sa library management dal robit napr. v JRiver, ale aby sa HQPlayer pouzil ako engine.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod farnell 7. 3. 2015 14:27

Mozno budem trochu OT ,ale ak sa tu spominaju prehravace hudby z PC tak mi tu chybaju napr. KORG Audiogate a zaujimavy free rusky projekt AlbumPlayer
http://albumplayer.ru/english.html
Ten druhy vie .ISO, SACD, DVD-A, DSD, DSF a takmer vsetky standartne formaty.
Vie ASIO,KS a ma celkom slusny resampler.Jeho nastavenie je jednoduche a intuitivne.
DSP je skryte v AP2 Config a ostatne nastavenia sa skryvaju v samotnom AP.

Edit: dokonca nema problem precitat spravne CD Text a tak akekolvek vlozene CD je ihned identifikovane a vsetky skladby su spravne pomenovane. To sa mi este ani u jedneho soft prehravaca nastalo.
--- lekár sa pýta pacienta "Vy ste sprostý, alebo sa robíte?"--- pacient odpovedá "Nie ,nie som sprostý , prečo by som sa robil?"--- Pravda prenosná a aplikovateľná na kohokoľvek.
farnell
Trvalý BAN

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků