Výměna sluchátek - Brno

Hifistudia, hifibazary a témata týkající se AV, která nelze zařadit do ostatních sekcí

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 21. 10. 2014 22:02

Ahoj,

nevím, kam to šoupnout, škoda, že tu není nějaké subfórum nebo kategorie na různé srazy atd.

Nepotkal by se někdo z Brna na vzájemný poslech, výměnu zkušeností, případně propůjčení sluchátek?

Třeba já bych si rád poslechl AKG K701 nebo Beyery DT880, abych věděl, jestli třeba nejsou trochu lepší než mé HD 600. Ale půjčovat si je ze sluchatka.net je drahé a navíc nemusí být rozehraná...

Napište, kdybyste třeba někdo chtěl zajít i klidně na pivo v Brně
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 21. 10. 2014 22:14

Možná by stačilo tohle na vyzkoušení :) https://www.audigo.cz/
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 21. 10. 2014 22:21

Jé, díky, to mi uplně uniklo :)

Stejně to ale osobní setkání a poslech v klidu doma s pivem nepřekoná :P
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 10. 2014 00:39

Pražáci (Bína, Kocmeister, Šeďour...) si už jednou takovýho "spicha v hospodě" učunili, co ti brání vystrojit něco podobnýho i v Šalingradě?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 10. 2014 01:09

Nic, právě se snažím malými krůčky k tomu dopracovat. Zjistit, kdo je z Brna atd. Škoda jen, že na tomto fóru to není kde pořádně protlačit, do kategorie "Ostatní" chodí málo lidí a jinam to dát nemůžu :(
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 10. 2014 11:17

Pošli SZ adminovi, jestli by se dalo udělat "vyzývací multivlákno" - do sekce "Sluchátka", případně i do "Sluchátkový zesilovače" nebo podle domluvy i jinam by se dalo (zamčený) upozornění na vlákno zvoucí na pokec/poslech v rámci Oltecu nebo i celýho Šalingradu - to samo by bylo už položený v sekci "Ostatní" a samozřejmě odemčený, přístupný k odpovědi. Ty upozornění by se třeba na měsíc "vyšouply" mezi důležitý témata, aby se zobrazovaly pořád nahoře, tím by se to líp zviditelnilo. Kdyby to bylo jenom na mně, povolil bych takový upozornění v rámci AVmánie hned - ale jsem na to malej pán a musím brát ohled i na ostatní z mančaftu admin+modi. Tudíž Tě odesílám k vyšší instanci - tou je MgX a ten má i pravomoc povolovat podobný neplechy...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 22. 10. 2014 14:43

Díky za podporu nápadu a poukázání, kde, co, komu a jak.

Je pravda, že je tady kategorie "Členové Fóra", ale to už podle popisku zní, že má sloužit na jiné věci, než na domlouvání srazů. Ta upozornění a celkově tvůj návrh je super :)

Chtělo by to, aby uživatelé byli uvědoměni, že vůbec taková kategorie "Členové" existuje, protože nemusí jít jen o nějaké velké superorganizované srazy, ale třeba jen že jeden dojde k druhýmu na kus odpoledne.. K tomu se ale musí ti dva o sobě navzájem dozvědět...

Zkusím napsat MgXovi společně s oquotovaným tímto tvojím příspěvkem a uvidíme co z toho vyleze.
LammerOutsider
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 10. 2014 15:49

Je jen na každým uživateli, co si přečte a do který sekce se podívá. Člověk je samozřejmě línej jak veš a chodí se dívat jen tam, kde jsou věci pro něj primárně zajímavý - že by se mohl zajímat ještě o něco dalšího mu je klidně jedno. Pokud chceme dosáhnout širší povědomosti o potenciálně dobrým nápadu i u takovýhoto člověka, musíme k tomu zneužít trošku reklamních praktik a potřebnou informaci podstrčit na viditelný místo i tam, kde by ji nic netušící čtenář nehledal a kde ho sama trkne...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků