ONKYO HT-S7805 do mého obýváku

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod rosswell 7. 1. 2019 23:04

Máš pravdu že je to krásný kus techniky ale moje manželka má jinej názor :) Když mě ale přesvědčíš v procentech o kolik bude lepší výsledný zvuk z těch dvou sloupů tak do toho půjdu a prosadím si svoje :) :)
PS:máš osobní zkušenosti s tím nákupem na Amazonu?Popř. nějakej přímej link u koho to koupit abych ušetřil?
Taky ještě otázka co se týče s výběrem kabelů je potřeba vyřešit nemám li pravdu :)
Edit.:
našel jsem ho tam za necelých 490éček což je 12500 kč to je 5000kč doma.Posílají to z Německa, neplatí se tam dph když to chytnou na celnici, moc nevím jak to funguje :mrgreen:
https://www.amazon.de/gp/offer-listing/ ... dition=new

Jo a ještě jsem psal přímo do té prodejny luxusní elektronika a doporučil mi tam receiver
https://www.l-e.cz/yamaha-rx-v585 :hm
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 7. 1. 2019 23:29

Tak to jsme dva, taky nemám zkušenosti, ale někteří kluci už to z DE Amazonu brali a prý v pohodě, akorát záruka snad jen 1 rok.
Je to EU, takže clo a DPH by se platit nemělo.
Kabely... no já nevím, mám doma několik párů od dvojlinky z Baumaxu po InAkustik bi-wire a neřekl bych, že ta dvojlinka hraje o 2500,- hůř než ten InAkustik.

A zvuk? Tak to je neměřitelné v %, to je prostě subjektivní záležitost, ale řekl bych že to je minimálně 24,36% ve prospěch Onkya :D.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rosswell 7. 1. 2019 23:54

Tak to jsem celkem zaskočený u těch kabelů :mrgreen:
https://www.l-e.cz/kabely/reproduktorove taky mají několik rozměrů co se týče průměru, tak snad prodejce poradí k již vybraným repro.
Jinak čekal jsem, že když napíšeš víc jak 20% půjdu do něj :lol: :lol: :lol:
Jen ještě zvážím teda ten Amazon nebo domovského prodejce :hm
Každopádně jsem ti moc vděčný za tvoje reakce a rady.Moc si toho vážím, že jsou lidé, kteří rádi poradí a pomáhají v dnešní době :tleskani :tleskani :tleskani
Ostatně všem zůčastněným v mým příspěvku :tleskani
Je to mazec založi jsem téma na Onkyo domácí kino a kupuji sloupy a receiver :lol: :lol: :lol: :lol:
Ale veřím, že své dosavadní audio zážitky u Logiteku Z5500 budou již budou jen k posměchu :lol:
Je mi 31let a těším se jak 15letý harant :mrgreen:
SONY 55XF9005
Playstation 4
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3050i 5.1
rosswell
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 8. 1. 2019 07:47

No hele, rady jsou jedna věc, ale všechno musíš podrobit vlastnímu přehodnocení a nejlépe vlastnímu poslechu. Každý slyší trochu jinak, tak ať potom nenadáváš.
Ta Yamaha je 7.2 AVR, pro tebe úplně zbytečné.
Kabely vybírej podle průřezu - min. 2x2,5 mm2, lépe 2x4mm2.
A nezapomeň si říct o slevu, naši prodejci mají relativně velký prostor, viz. rozdíl v ceně u nás a na Amazonu.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků