Levnější AIO systém s DTS, DD...s přehráváním videí přes USB

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kikanek 9. 11. 2018 14:07

Chtěl bych poradit s nějakým levnějším all-in on systémem. Požadavky-bluray přehrávač s zesilovačem,DTS, DD, DPL2-DPL2x?,repro stačí malé kostky, subwoofer a hlavně ať to přehrává video z USB. Byl by dobrý i hdmi vstup na propojením s notebokem. Samozřejmě hdmi výstup a přehrávání muziky z flešky. Nedávno jsme předělávali obývák a zrušil jsem skládané kino,rozprodal,mám za to horáka :-) . Ale začíná mi to zase chybět. Už se mi to nechce skládat. A rád bych zvolil levnější variantu. Díky za návrhy.

Odpovědět na otázku
Naposledy upravil MgX dne 14. 11. 2018 21:15, celkově upraveno 1
Důvod: Je opravdu mimořádně náročné si vymyslet originální název vlákna? Doporučuji nastudovat pravidla SF.
kikanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod kikanek 3. 12. 2018 20:51

Tak jsem trochu slevil z nároků a představu mám all-in on systém blu ray,5.1 repro, usb vstup s přehráváním avi,xvid, mkv atd, a hlavně aby to umělo ze sterea udělat DPL II. To jest když připojím do vstupu stereo zvuk z tv, nebo i když budu přehrávat video ve stereu z USB, tak aby to šlo na 5.1 DPL II a aby se to ukázalo na displeji. Bodlo by RDS u rádia. Toť vše. Poradí někdo?
kikanek
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 3. 12. 2018 21:25

A cena?
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod axton 3. 12. 2018 21:26

Zdravím. Co třeba tohle. Pokud vyloženě nemusí být reproduktory malé kostky,tak účel by to mohlo splnit na výbornou. Ovšem je potřeba počítat s tím, že zvuk jako že skládaných komponent to rozhodně nebude.
https://www.hifionline.cz/hifibazar/pro ... -bh9540tw/
Magnat MR 780,HECO Aurora-700,Loxjie D30,Hama dit2010
axton
Junior

Odeslat příspěvekod kikanek 4. 12. 2018 20:51

Tak to vidím,po dlouhém hledání, na receiver Panasonic SA XR50,na bazaru za cca 2500.Starší kousek,sice bez hdmi,ale zvukově to má vše co chci. K tomu jsem našel 5.1 canton cinema, jsou to kostky s basákem, chce za ně taky na bazaru 2000kč, střed je kvádřík,na vysoký sloupky fakt nemám místo. No a časem dokoupím nějaký levný bluray přehrávač, hlavně kvúli usb, ten asi koupím nový,nebo starší v záruce, uvidím. Jak říkám,je to sice bez hdmi,ale skousnu to,je to za pár kaček. Je to sice něco jiného, než jsem původně chtěl, ale myslím že to bude zvukově trochu lepší než all in one systém.I když...TV a DVD co mám zapojím do zesíku a mělo by to být ok. Akorát budu muset pořešit subwoofer,panasonic má prý 6x70w tzn že asi chce pasivní basák,no uvidím. ???
kikanek
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků