Lepší zvuk k TV

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Bobolit 1. 11. 2018 20:34

Ahoj, nejsem nějak extra náročný, sháním něco pro lepší zvuk k TV na lepší zážitek z filmů. Jelikož bydlím v paneláku nemůžu si nijak vyskakovat kvůli rušení sousedů a tak koukám po soundbarech, nedávno jsem tu četl recenzi na sony ht-xf9000 a docela je chvaleny, máte někdo zkušenost? Popřípadě co jiného byste mi doporučili do cca 15k?
Bobolit
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 1. 11. 2018 21:13

Možností je spousta a soundbar je z nich ten zvukově nejhorší.
Prostuduj si ostatní podobná témata, řeší se to tady prakticky denně.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2018 21:18

Soundbar umí pro mnoho lidí dostatečně navýšit kvalitu zvuku. Samozřejmě je možné takovou věc udělat mnoha různými způsoby a za různou cenu.

Toto je skutečně hodně slušný soundbar, tudíž si ho můžeš jít někam poslechnout a následně s ním porovnat zbytek vybraných škatulek.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 1. 11. 2018 21:41

Já nechci nikomu soundbar rozmlouvat, je to každého věc, za co utratí své peníze, ale pokud by to mělo být i na hudbu (myslím jako opravdu na poslech hudby, ne kulisu k mixéru) a ne jen na vylepšení zvuku večerních zpráv, doporučil bych klasickou sestavu receveru s repro.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 11. 2018 21:53

Já se s Tebou taky nechci přít. Jen jsem doplnil svůj názor. Tebou vyřčené nijak nezpochybňuji, ani nesnižuji.

//ten soundbar jsem skutečně měl možnost slyšet
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tombas 1. 11. 2018 22:32

Není důvod ke sporu, já doma soundbar mám, byť levnější LG a jak píšu, na ty zprávy nebo obecně vylepšení zvuku TV je to v pohodě, na druhou stranu 15 tis. už je slušný základ na kvalitnější stereo nebo levnější plnohodnotné domácí kino.
Záleží na Bobolitovi co mu bude vyhovovat více.
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bobolit 2. 11. 2018 22:24

Díky za reakce, já tomu právě moc nerozumím a bydlím v paneláku, tak kvůli rušení sousedů a jednoduchosti jsem koukal po soundbarech a tento Sony vychází relativně dobře. Hudbu budu pouštět málo, je to převážně na zvuk z TV na filmy. Když říkáte, že lepší by byl reciver a bedny, máte nějaké doporučení, které by bylo lepší jak výše zmiňovaný soundbar v ceně okolo 15k? Bedny bych chtěl sloupové.
Bobolit
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků