Sestava 5.1

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod neyo 24. 7. 2018 11:13

Challanger píše:Chci se zeptat dodavaji k repro. I kabely? Napr kdyz koupim jeden par jestli tam bude i kabel na pripojeni avr


nn, je třeba zakoupit zvlášť.
K repro ani avr se kabeláž nedodává součástí balení.
Doporučili mi v l-e.cz 1,5mm, ale v druhém eshopu levnějším mi dali za stejnou cenu 2,5mm a řekli mi, že mám jít do těchto... takže tak
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Challanger 24. 7. 2018 11:37

Sakra. V jakem shopu? Ja bych potreboval kabely pro avr-3400h, dali zensor 3,dali zensor vokal a sub pb-1000. A vubec nevim jake :-)
Challanger
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod tombas 24. 7. 2018 11:56

O kabeláži je celá samostatná sekce, tam se dozvíš věcí... :).
Jinak doporučuji nějaké čistě měděné. Rada nad zlato ;).
tombas
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rich-doonie 25. 7. 2018 22:56

Challanger píše:Sakra. V jakem shopu? Ja bych potreboval kabely pro avr-3400h, dali zensor 3,dali zensor vokal a sub pb-1000. A vubec nevim jake :-)


Jen se zeptám - nakonec jsi výrazně přehodnotil svůj rozpočet a navýšil ho?? ... Nebo se ti tuhle sestavu někde (z bazaru ...?) podařilo sehnat tak extrémně výhodně? Bo tahle kombinace co píšeš mi sedí k rozpočtu kolem 50+ tKč, a nikoliv tebou avizovaných "nejlépe pod-30" :-D (a to ještě s kvalitní kabeláží a stojany vyskočíš dost hore - já dal za kabely+stojany cca 8-9 tKč (a to jsem dostal ještě fakt supr cenovy nabídky, jinak to mohlo být tak o 50% horší cenově) - tj. mimochodem reprokabeláž + 4ks stojanů + hdmi + sub-cable) - tak bacha na to, ať pak nejsi zaskočen :-D

Jinak já už mám kompletní sestavu od úterka doma, už je vše zprovozněno vyladěno ... a teda absolutně nelituju, moc spokojen, nemám co bych vytknul :-]
Rich-doonie
Junior

Odeslat příspěvekod neyo 26. 7. 2018 13:08

mě vyšla sestava i s kabeláži na 43 tisic vč.dph - jediné co mi chybí jsou 3 stojany :)
Onkyo TX-NR686
Q Acoustics 3060S
Q Acoustics 3020i set 5.0
neyo
Junior

Odeslat příspěvekod Rich-doonie 26. 7. 2018 19:15

neyo:
Ano, to co píšeš ty sedí tak nějak normálně ... Já mám stejnou sestavu (2x3020i+2x3010i+3090Ci+3060S), akorát receiver jsem zvolil Denon AVR-X2500h - a včetně 6 metrů 4mm + 20 metrů 2,5mm kabeláže, 20 banánů, Audioquest HDMI, sub-cabelu, 1x držáku na stěnu QA 3000WB + 4x stojany (AQ S19/80 cm) jsem dal bez stovky 44 tKč (a to jsem měl taky z pekla štěstí a nastřádal shodou různých okolností slevy, co mi uspořily dohromdy skoro rovných 20% dle základních ceníkových cen ...).

Ale to co píše Challanger, tak 4x Dali Zensor 3 je i v akci min 15 tKč (ceníková 18 tKč), 1x Dali Zensor Vokal je 6-8 tKč, subwoover SVS PB-1000 stojí nový min. 15 tKč ... a Denon AVR-X3400h se dá NOVÝ v ČR momentálně koupit min. za 22 tKč, sám jsem ho zvažoval (z ciziny se mi pak podařilo vyjednat za 16, ale nakonec jsem raději pořídil letošní a o řadu nižší model X2500h, který mi byl nabídnut za 9,5 což vzhledem k poměru cena/výkon zvítězilo). Takže suma sumárum je s touhle sestavou člověk za "normálních podmínek" na MINIMÁLNĚ 58–60 000 Kč, a to bez kabeláže/stojanů/držáků, což mi přijde vzhledem k původním požadavkům hodně ustřelené :-D Tak by mě jen zajímalo, jestli se autor tématu rozhodl investovat o tolik více, nebo se mu naskytla nějaká životní hifi-nabídka, bo s tímhle setem se dostat na hranici 30–40 tKč je dle mě celkem nereálné (samozřejmě v případě nových komponentů, ale to jsem nic jiného nepředpokládal :-) ).
Rich-doonie
Junior

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků