Sony KD-55XE9005 využití starších repro a xtreamer k tomu

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod anton12345 2. 9. 2018 21:28

Mna zas zaraza to, ze je niekto ochotny dat cca 40 tisic (alebo viac) za TV a na zvukovy doprovod pri filmoch si vycleni mnohonasobne mensiu ciastku a skonci pri nejakom sounbare. Pre celkovy dojem z filmu je podla mna dolezity aj zvuk, nielen obraz, ale kazdy to zrejme vnima inak a mozno na tych "drahych" TV pozeraju vacsinou spravy a tam je to naozaj jedno.
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod simy 9. 9. 2018 07:42

Tak ono záleží na peněžních možnostech. Vyšetřit 25tis na zvuk a koupit TV za 15-20taky nedává smysl, takže asi pekne poporade. Řešil jsem to stejně, TV, pak avr, pak stereo repro.. dat za vše 70tis mužu až budu vědět co přesně chci a budu to mít vyzkoušené. Když začnu sportovat z nuly tak si taky hned neporidim kolo za 50tis protože to co mi dá oproti kolu za 20nejsem schopen využít.
A repro z TV->besny za 5tis->bedny za 20tis, tam ten skok bude znát a vím jestli mi ty za 5tis stačí nebo ne... a v drtivé většině stačit budou
simy
Junior

Odeslat příspěvekod simy 8. 11. 2018 20:16

simy píše:Prostor na repro asi ideální nebude, hlavně případné zadní. Navíc mám malé děti, takže to musím uzpůsobit i jim..
-- 7. 5. 2018 10:31 --
Zadní repro budu mít nahoře, což není úplně ideální z důvodu vzdálenosti od sedačky cca 40cm.. ale jinam to nedám.

Ahoj, tak 5.0 Dali Zensor7 s AVR Marantz NR1508 je doma. Vše hraje super, ale stále řeším finální umístění zadních Zensor1. První možnost je dát je na zeď do cca 130cm ale blíž k sobě (2m od sebe), druhá možnost je dát je až nahoru pod strop (jeden nad kuchyňskou linku) a naklopit držák cca 15stupňů dolu s tím že budou dál od sebe 3,5m a tím více "do stran". Vzdálenost od hlavy na sedačce 3m, stejně tak 3m k přednímu repro. Co byste zvolili? Bohužel ideální pozice není ani jedno. Fotka zadní stěny je ve vláknu. Díky moc.
simy
Junior

Odeslat příspěvekod anton12345 10. 11. 2018 04:45

Neviem, ktoru stenu myslis v tom prvom pripade, ale ak az tu za jedalenskym stolom, tak sa mi viac pozdava ta druha moznost.
Philips 65OLED806
Denon AVR-X4200W, Dali Opticon 5, Dali Opticon 1, Dali Opticon Vokal, Dali SUB E-9F
Marantz NA6006, WD My Cloud, Google Home Mini
Logitech Harmony 950
YouTube Premium, Netflix, HBO Max, SkyShowtime
anton12345
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků