kompaktní soundbar s přehrávačem mkv a internetovým fcemi

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod theo2 10. 4. 2018 11:47

Doporučíte mi někdo zařízení, který by v sobě mělo funkci soundbaru + přehrávače mkv z USB a lépe i ze sítě? Další internetový funkce vítány (youtube, kodi atd.) ale nejsou podmínkou. Představoval bych si něco kompaktního provedení, nejlíp jednokusový provedení s integrovaným subwooferem - bude to hodně cestovat, chci to k projektoru na použití na různých místech. Díky za Vaše tipy
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod jito 10. 4. 2018 12:39

No nevím,ale takového snad nic neexistuje.....
Soundbar s přehrávačem videa?Nechceš toho trochu moc?
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod theo2 10. 4. 2018 14:53

no to je právě asi jen taková moje idea - bylo by to pro mě pohodlný :) i když někdy v roce 2010 tuším Philips takový zařízení dělal.
theo2
Junior

Odeslat příspěvekod MgX 12. 4. 2018 07:34

Většina běžně dostupných soundbarů skutečně nemá ani rozsáhlejší internetové funkce, ani aktivní USB pro přehrávání videí. V lepší případě se USB dá využít pro přehrávání hudby. V horším se jedná o servisní port na aktualizace softwaru. Ne, neznám všechny soundbary.

Ale máš pravdu. Hodně lidí volá po jejich vylepšení - rozšíření funkcí. Ovšem s tím by přišlo, dle mého názoru, i nemalé navýšení ceny a tak by se podobný nákup nerentoval. Někdy je lepší podobné požadavky řešit několika samostatnými zařízeními, kdy každé dělá to, co umí nejlépe.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků