Domácí kino bezdrátově

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Hydrrra 3. 1. 2018 20:24

jakápak provokace? jen stále čekám na odpověď toho nejchytřejšího z nejchytřejších pana antibezdráta
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod jito 3. 1. 2018 20:24

Hydrrra píše: lišty fakt nepřipadaj v úvahu, to je děs

A co máš tedy jako podlahovou kritinu,když ty lišty jsou tak strašný???
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hydrrra 3. 1. 2018 20:40

jito píše:
Hydrrra píše: lišty fakt nepřipadaj v úvahu, to je děs

A co máš tedy jako podlahovou kritinu,když ty lišty jsou tak strašný???


dřevo
Hydrrra
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod MgX 3. 1. 2018 20:41

Všem...

Podívejte se... je položen dotaz. Každý na jeho směr/kvalitu může mít vlastní názor. Kdo nechce odpovídat, nemusí. Kdo chce poradit - prosím. Ale nezačněme zde s nějakým zbytečným OT, který nakonec povede jen k názorové přestřelce zcela mimo pravidla fóra a obecně uznávanou slušnost.

Děkuji všem za pochopení. Všem.



-- 3. 1. 2018 20:42 --

Hydrrra dej fotku toho prostoru, jen tak pro zajímavost, třeba někdo na základě ní - cosi vymyslí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jito 3. 1. 2018 20:50

Dřevo?
A ta dřevěná podlaha je přesně od zdi ke zdi?
Pokud ano,tak za pár let jí můžeš vyhodit.Říká ti něco dilatační spára?
https://www.floorwood.cz/clanky/jak-pol ... u-podlahu/
Pokud jí dělal profesionál,tak je ukončená krycí lištou na zeď.
Víc k tomu nemám co říct.
jito
HD SATan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 4. 1. 2018 04:00

Hydrrra píše:... Zařizuju domácí kino v nově zrekonstruovaným panelákovým bytě. Rekonstrukce se nám povedla opravdu hezky (ale to je trochu OT), nicméně to je důvod proč to potřebuju bezdrátově. Nemůžu si dovolit po zdech nebo podlaze táhnout ohavný kablíky nebo nedejbože lišty. To by mě přítelkyně asi zmasakrovala.
... S přítelkyní jsem aspoň uhádal, že nebudeme mít závěsy a koberec aby mi to nekazilo zvuk z domácího kina (stojatý vlnění to je prevít )....
Tohle může napsat buď jen totální blb, nebo naprostej provokatér - obzvlášť pokud je sem registrovanej od roku 2014 a má tady po fóru víc jak 100 postů. Dál se k tomu vyjadřovat nebudu, ať si každej udělá obrázek sám porovnáním všeho, co se tady k vlastnostem poslechovky napsalo a dotazu začínajícího tohle vlákno - někdo si jednoduše myslí, že my nemyslíme ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sozi 12. 1. 2018 11:23

Asi to bude fakt len provokacia. Mna len udivuje to "najprv riesim jedno, potom druhe po poradi..." Ale sak ak robim rekonstrukciu bytu, asi uz vtedy viem, ze budem chciet mat napr. telku, ze ta potrebuje napajaci aj HDMI kabel niekde v stene a asi aj viem uz predtym, ze budem to chciet ozvucit a bude treba vsetko navzajom prepojit... Tak na taketo veci myslim PRED rekonstrukciou (najprv jedno potom druhe po poradi) a rurky na kable dam zasekat do stien. Nie, urobim rekonstrukciu a potom hladam nezmyselne riesenia, ktore budu 100x drahsie a neporovnatelne nekvalitnejsie, ak vobec nejake. Teda aspon mne opacny postup pride logicky, ja som rekonstrukciu robil v poradi: Najprv si nieco dobre premyslim, potom urobim. Takze mam TV, 5 prepojenych zariadeni, 5 repro a subwoofer a nevidiet ani centimeter z ani jedneho kabla. A nic nie je bezdrotove. To by bola priatelka rada (a ty tiez), keby si najprv rozmyslal, potom konal.
sozi
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků