Domácí kino k TV

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod lukyhuky68 9. 12. 2017 16:39

Zdravím všechny,

mám dotaz. Chtěl bych si pořídit domácí kino k TV. Rád bych soupravu 5.1 - dva sloupové, dva regálové, jeden přední a subwoofer + samozřejmě BR mechaniku.

Jenže jsem se dočetl, u pár zboží, že ony sloupové reproduktory jsou přední a regálové jsou zadní. Já bych to ale potřeboval zcela obráceně.

Je možné to zapojit obráceně - sloupové jako zadní, regálové jako přední? Nebude to něčemu vadit a bude to fungovat i tak normálně, jak má?

Prosím o radu, jsem nadšenec amatér.

Děkuji,
Hušek
lukyhuky68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jihomoravák 10. 12. 2017 09:33

Já jsem teda taky amatér,ale nenapadlo by mě dát sloupy jako zadní bedny. Dát to tak určitě můžeš,ale normálně to hrát nebude. Není rozumnější vzít komplet regály?
Jihomoravák
Junior

Odeslat příspěvekod lukyhuky68 10. 12. 2017 11:49

No, taky mne to napadlo. To bych ale musel ještě dokupit stojany. Nemám je kam dát vzadu, sedačka je v prostoru.
Což by asi neměl být problém ale nakonec, když vezmu ty stojany...předpokládám, že na regály existují stojany.

Díky
lukyhuky68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jihomoravák 10. 12. 2017 12:30

Stojanů je všude mraky,jen si vybrat. Třeba tady http://www.electronic-star.cz/Stojany-a ... y_c883.htm
Jihomoravák
Junior

Odeslat příspěvekod lukyhuky68 10. 12. 2017 19:29

Nj, to ale ne všechny repráky sednou na ten nebo ten stojan :/

Klidně bych bral i doporučení nějakých pěkných 5.1 s BR přehrávačem.
Cena do 10 000 Kč.
To mi stačí.

Díky
lukyhuky68
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Jihomoravák 11. 12. 2017 11:58

Žádný domácí kino jsem nikdy neměl, ale určitě bych se díval na to, jestli to má certifikaci THX.
Jihomoravák
Junior


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků