Domácí kino - připojená satelit a gramofon

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod jirkabazy 8. 11. 2017 20:41

Dobrý den,
potřeboval bych doporučit domací kino v ceně kolem deseti tisíc pro moje rodiče, ale potřebuji k němu připojit kromě televize také satelitní přijímač a gramofon. Myslím, že domáco kino s DVD a pěti reproduktory je vyhobující. Děkuji za doporučení.
jirkabazy
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod jito 8. 11. 2017 21:25

Málo informací.........
Jaké výstupy mají zařízení,chceš pouze zvuk do kina?
jito
HD SATan

Odeslat příspěvekod EKKAR 8. 11. 2017 21:57

Neznám sestavu "All in one" domácího kina, která by měla možnost připojit gramofon s magnetodynamickou přenoskou a měla k tomu aspoň trochu slušnej RIAA předzesilovač. Tudíž ho budeš muset koupit a připojit mezi gramec a zesilovač - ten bude potřeba koupit s příslušným počtem vícero vstupů pro stereosignál ...
chce se mi blejt, velebnosti, jdu chcípnout někam do lesa...
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 25. 11. 2017 13:52

Navíc... dnes už mají tzv. sestavy pro domácí kino spíše BD přehrávač, který samozřejmě zvládne také DVD.

Musíš se více rozepsat, jak bylo napsáno. Popsat i výstupy/vstupy stávajících zařízení, aby bylo možno vhodně poradit. Jinak bude rada plácnutím do vody... takovým en-ten-týky.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor

Odeslat příspěvekod EKKAR 25. 11. 2017 14:49

Radit někomu, kdo se regnul, položil otázku a od tý doby tady víc jak 14 dní nebyl, natož aby se namáhal sem doplnit odpovědi na dodatečný otázky nutný k ucelenějšímu poznání problému, je podle mě stejný jako metání vápenitejch výměšků tělního pláště mořskejch mlžů před ústní ústrojí všežravejch lesních sudokopytníků ...
chce se mi blejt, velebnosti, jdu chcípnout někam do lesa...
EKKAR
VIP uživatel