zostava audio + projektor cena do 10 000 eur

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod peteruu 20. 4. 2017 08:49

Dobrý deň,

obraciam sa na Vás skúsenejších o radu pre zostavenie v podstate domáceho kina. V súčasnosti mám doma nas server na ktorom beží Plex server, a využívam aplikáciu plex v samsung smart tv (plex je kvôli dobrému prehľadu kde som skončil v ktorom seriály prípadne pri rozpozeranom filme /epizode) nemam ziadne audio ani zosilovac.

ciel je zostavit kino zostavu 5.1 zrejme, plus lepsi filmovy projektor (televizne vysielanie ma nezaujima, miestnost bude docela zatemnena ale je fajn ak by bolo vidno obraz aj pri kusku svetla videl som takyto projektor EPSON EH-TW9200W) plus platno premietacia plocha cca 80 palcov asi s motorom

Dalej by bolo fajn ak by sa tam dali prehravat veci cez siet najlepsie plex (bude fajn ak to bude kodi alebo iny system)

Taktiez ocenim rozne radi na zatemnenie miestnosti resp jej pripravu bude to v obyvacej izbe kde planujem zatial dat zavesi ku oknam a na stenach bude tapeta na aspon nejake pohltenie hluku a lepsu akustiku (tato priprava izby nie je uvedena v damo budgete 10 000 eur.

Velmi pekne dakujem za kazdu radu. peter

prikladam screenshot miestnosti sipky oznacuju mozne pozicie pre predne a zadne repro v predu pod platnom zrejme center a subwoofer http://prntscr.com/eysd8p
peteruu
Kolemjdoucí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků