domace kino 5.1 zhorel zosik

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Rudyno 2. 3. 2017 17:13

Zdravim, mal som domace kino u ktoreho po nehode mi na koncaku umreli 2 kanaly, zhorelo napjanie a na poslednej doske to tiez nevypadalo extra dobre.
http://www.homecine-compare.com/ensembl ... H7420P.htm

Nicmene rad bych len vymenil reciever a repro ponechal ale nikde som nenasiel moznost kupit len z domaceho kina reciever. Mam nejake moznosti? predstava vyhodenia repra mi pride sialena.
bohuzial klasicky reciever ani nemozem kupit pretoze repraky maju 3-4ohm

diky za rady
pokud mozno nejakou levnou alternativu

me potreby hdmi in out, arc,wifi(moznost ovladania pomocou mobilu). 5.1, 3d sound
vyuzitie na 99% percent jen k videu(tv a filmy z PC) Optional: pokud mozno cd/dvd(optional blue) a radio.
Rudyno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod krmelec 2. 3. 2017 17:22

Tak si kup prostě novou AIO sestavu. Tyhle kina jsou laděné k sobě jako celek a kombinovat ty plasťáky s jiným AVRkem nemusí dopadnout po zvukové stránce dobře.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rudyno 2. 3. 2017 17:40

dik za reakci, chapem modernu konzumnu spolecnost ale vyhodit ty repraky mi pride smutne. Fakt sa neda niekde kupit len samotne domace kino bez repro?
Rudyno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 2. 3. 2017 19:28

Jestli myslíš samostatnou "zesilovací bedňu" k tý samý sestavě, tak tu skutečně neseženeš, protože se samostatně nikdy nedodávají - jen jako All in One. A samostatnej AVR je optimalizovanej pro použití onačejších bedýnek, než těch, co ti zbyly z původní sestavy. Už jsem to tady popisoval několikrát, tyhle laciný sestavy jsou právě na bedýnkách nejvíc konstrukčně ojebaný a když k nim připojíš lepší AVR, zhrozíš se. Jestli do toho nechceš vrážet sumu v řádu několika desítek tisíc kousků českýho oběživa za celej novej komplet AVR + k němu "pasující" reprosoustavy, udělej to jak píše Krmelec - kup celou novou AIO sestavu a ty zbylý bedýnky od starý někomu věnuj do garáže nebo k podobnýmu blbnutí - k ničemu jinýmu se skutečně nehoděj ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Rudyno 3. 3. 2017 09:04

no nepotesili ste ma :(
chcel som to len docasne nez dokoncim barak a tam sa uz kupi nieco adekvatnejsie.
juknem nejaky bazos na preklanovacie obdobie
Diky
Rudyno
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod poprdaj 3. 3. 2017 11:53

Skús si požičať od niekoho AVR a vyskúšaj ako to bude hrať, poprípade objednaj z Alzy, vyskúšaj a vráť naspäť. V alze majú toho veľa "pootváraného" "zánovného" a všelijakého použitého.

https://www.alza.sk/lacne-audio-video/hi-fi-komponenty/receivery/viackanalove/18851666.htm
poprdaj
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků