Pozáruční oprava systému DENON DF-100

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kalimero73 8. 1. 2017 13:13

Ahoj kluci. již asi 18 let vlastním komponentní minisystém DENON DF-100. U cd-přehrávače mám problém, že mi nesvítí displej. (nepřečtu si žádné info o tracku CD, ovládání na předním panelu pod displejem však funguje)
U receiveru mi po připojení a následném odpojení sluchátek ze zdířky 3,5mm dochází nepravidelně, ale velmi to ruší, k výpadkům signálu do levého repro - hraje pouze pravá strana. Má prosím někdo z vás nějakou dobrou a
povzbudivou zkušenost :-) s pozáručními autorizovanými opravami výrobků Denon? S věžičkou se mi opravdu nechce loučit, páč systémek včetně repro CANTON LE103 přišel svého času skoro na 40.000,- penízků a stále myslím hraje na dnešní poměry úžasně a vysoce věrně ;-) Díky moc kluci za vaše doporučení a nápady, kde nechat
mojí stárnoucí hudební lásku :-) opravit. Díky moc, Marcel
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 8. 1. 2017 13:58

Tohle se vyplati opravovat pouze z nějakých nostalgických důvodů. Z mého pohledu je to jenom vyhazování peněz z okna.
Raději to hoď na aukro a kup si místo toho například DENON RCD-N9 a budeš mít všechno v jedné pixle, plus síťové funkce navíc.

Jinak můžeš zkusit třeba pana boukala, ale nejsem si jist, jestli tě s tím nepošle do kopru, vím že on má k takovýmhle věcem podobný postoj jako já.
http://www.analogservis.cz/reference/hi-fi
nebo
pan procházka, ten by si s tím taky určitě poradil.
https://www.firmy.cz/detail/254091-auto ... mesti.html

nebo můžeš zkusit google
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kalimero73 8. 1. 2017 14:45

díky moc platprde za odkazy, zkusím toho pana Procházku v Pardubicích, jsem z Mladých Buků u Trutnova,
toho času sice mimo :-) , ale vyhazovat se mi to fakt nechce. I když samozřejmě reálná hodnota je úplně
někde jinde, pro mě je důležitá ta úžitná. Ty bedýnky už moc nepoužívám, reálně posledních 8 let více méně
jen se sluchátky Sennheiser HD 565. Jinak jasně, že je to skoro z pravěku, za ty prachy už bych měl dneska
možná stereo highend :-) , ale to je dávno obehraná písnička :-))
Stereo: MA Silver RX6+NAD 317+CA Azur 640C+Technics RS-BX646 <> Home Cinema: Panasonic OLED TX-65FZ800E+Panasonic DP-UB824+Zidoo Z9S+Denon AVR-X3200W+5.0 Canton Ergo 1002 DC, Ergo CM 52, Ergo 32 DC <> Prodej: Heco Music Style 500+VP102+VP302
kalimero73
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 8. 1. 2017 15:17

Nebo můžeš zkusit google a heslo radiotechnika servis, třeba ti to najde něco v okolí.

http://www.servisy-24.cz/audio
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků