Soundbar vs. receiver

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sxe123 17. 12. 2016 18:19

Tak všetky zosiky budú mať rovnaké podmienky, hádam niečo porovnám :) . Ja som určite nechcel kupovať bez vypočutia, len som si potreboval spraviť najprv nejaký výber a aspoň niečo si pozisťovať. Lebo toho je na trhu hrozne veľa a všetko sa proste počúvať nedá.
Sxe123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 17. 12. 2016 23:23

Asi si budu muset nějaké Klipsche zajít poslechnout :), protože dojem jaký na mě udělaly jejich sloupy za nějakých 30k v kombinaci s NAD C375 BEE a Xindakem X6800 nebyl 2x pozitivní a možná byla chyba jinde.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Leony5 18. 12. 2016 02:36

:D No třeba mu zrovna tenhle zvuk sedí :D
Accuphase E 210A / Pioneer SA 9500 MKII / Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 18. 12. 2016 04:17

JohnyBuchar píše:Asi si budu muset nějaké Klipsche zajít poslechnout :), protože dojem jaký na mě udělaly jejich sloupy za nějakých 30k v kombinaci s NAD C375 BEE a Xindakem X6800 nebyl 2x pozitivní a možná byla chyba jinde.


Tak možná neměly spálené basáky, jak si žádá Lampový Hi-Fi oplodňovač třídy Buchar :D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 18. 12. 2016 17:02

Docela dost lidí šlo do Klipschů, i když je pravda že to byly levné sloupy/regálovky. Platprd se asi načichal lepidla, kterým lepí magnety reproduktorů :D, jinak si nedovedu (ne)srozumitelnost jeho příspěvků vysvětlit.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Sxe123 20. 12. 2016 07:36

Tak páni, Klipsche mi dnes prídu a čo sa týka zosiku, tak ten je už tiež objednaný. Nakoniec to je Onkyo. Včera som mal telefonát s hifistom, ktorý mi ho odporučil na to čo počúvam najlepšie. Teda najlepšie nie, on ma chcel nahovoriť na zosilňovač Advance acoustic X-i60 a k nemu streamer WTX-MICROSTREAM ako najlepšie riešenie. Ale mne sa to nezdá úplne elegantné, aj keď by som zo zvuku získal možno kus viac.
No ja sa už teším na Onkyo TX-8150 :). Takto chodí nakupovanie. Prídeš, že chceš soundbar a odídeš so stĺpmi a stereo receiverom :D.
Sxe123
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 21. 12. 2016 22:47

Na lízání zmrzky přes sklo to dopadlo ještě dobře. Nezbývá než popřát hodně hodin spokojeného poslechu a jsem zvědavý za jak dlouho se namlsáš a budeš chtít jít výš :D.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 22. 12. 2016 00:46

jde o to, které říkáš Zmrzka :D
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 4. 1. 2017 05:06

platprd píše:Nebo si můžeš koupit béwéčka
http://www.hifionline.cz/hifibazar/prod ... -dm603-s1/
pavel je teď má za 16 :D...


Pan P. už to zabalil?
https://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail ... meno=pavel
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 4. 1. 2017 07:45

nezabalil má tam jiný účet
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 4. 1. 2017 09:11

Zřejmě ty 2 negativní ohlasy byly pravdivé a musel se od nich distancovat vytvořením nového účtu.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 4. 1. 2017 10:49

Ti tam může zadat kdo chce cokoli, aniž by od tebe musel něco koupit. Já když se tam rozhodnu zadat hodnocení dkdkd je utřinos, tak ti ho tam dám do 10 minut.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dkdkdk 4. 1. 2017 17:39

Stejně tak jsou tam tedy zavádějící i ty kladné příspěvky.

...měl jsem prodejce v záložkách u dalších podobných a při nedávné kontrole tam už neměl žádný tovar, tak mě jen zajímalo, co se stalo.
dkdkdk
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marpa11 4. 1. 2017 17:48

Je tam uvedeny i Ekkar tak ten by mohl rici jak to je
Marpa11
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 4. 1. 2017 18:44

Nějak v těch negouších cítím i Platprdinu ..... :D. Jepravda, že Pavel si bere už velká sousta a docela nestíhá a zmatkuje. Co teprve pán Osiwek, ten je naopak bez kšeftů :P.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků