Micro system kolem 8000Kč

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod michal744 18. 1. 2018 08:30

Mluvím o ceně 9k , které jsem za to uvalil, ne o statisících. Slož něco za 10 včetně streamu aby to šlo pustit a nebrečet. S bídou můžeš začít na AQ M23.
Je to o názoru, ale žádné bedny v dostupné ceně nehrají a ani Accuphase to nezachrání, bohužel.

-- 18. 1. 2018 09:01 --

pseudomagic- Ten pmx82 jsem uvažoval, ale hrál nějak jinak, až pak jsem dohledal, že to má jiný woofer a výškač. Tak mi slevnil u pmx 150 na 9k a já to odnesl do kuchyně. Docela si dovedu představit , že to někdo bude mít i na poslech. To, že to hraje neznamená v překladu, že to hraje jako Cabbase Iroise 3. Tohle téma je spíš pro lidi co nemají cíl onemocnět hifi nemocí.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 18. 1. 2018 17:39

Ten příměr statisícové sestavy s Panákem je opravdu mimo a to jako že hodně :). Raduj se z ušetřených peněz. Tazateli doporučuji návštěvu elektrořetězců, protože jeho potřeby a rozpočet tam směřují. Zázraky se nedějí a dít nebudou, když člověk odečte náklady obchodního řetězce a přihlédne k all-in-one zařízení je jasné, že to bude velký kompromis a jde o to nekoupit úplný průšvih. Poslech napoví, hlavně svoji hudbu s sebou a nenarazit na prodejce trotla co bude ochotný a nebude tlačit 1000W PMPO do hlavy.
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod michal744 18. 1. 2018 17:57

Příměr se statisícovou tady ale fakt nikde nebyl. Já se jí pouze zbavil. Ten příměr platí pro desetitisícovou skládanku i když nevím jestli to jde
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod standavfr 18. 1. 2018 20:25

Bohužel jsi to napsal tak,že to jako příměr vypadá.
standavfr
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod michal744 19. 1. 2018 09:48

Tak to sorry, to by mě asi nenapadlo. Jinak, ono to vážně hraje a bez poruchy.
Prophile 8, EarSonic Velvet V2, Xduoo X3, X10, Aune M1s, Cayin i5, iBasso DX200+ iBasso dx120, Hifiman Ananda, Audio gd NFB 11.38 Performance edition a nějaké ty highend repro
michal744
Mírně pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků