domácí kino Sony BDV-E6100

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod klickus 21. 8. 2016 15:34

Dobrý den mám vybrané domácí kino Sony BDV-E6100. Chci se zeptat zda se to dá použít i k poslechu hudby (ať už přes bluetooth, tv, youtube atd...) má s tím někdo zkušenosti? předem díky... Hlavně nepiště na to se vyser kup si naky mega bedny za 30 000.. na to nemám :D
klickus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod sozi 22. 8. 2016 09:30

Chces pocuvat hudbu, alebo mat domace kino? To su totiz 2 rozne vyuzitia audio techniky a tomu treba prisposobit vyber.
sozi
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod klickus 22. 8. 2016 19:28

Spíš poslouchat hudbu, ale ty sestavy jsou příliš drahý.
klickus
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod leroj 22. 8. 2016 19:34

na poslech hudby to použít lze, ale jestli tě zvuk potěší nevím. tipnul bych, že ne

takže rada: vy*er se na to a kup si v bazaru AVčko za deset - no a bedny taky tak :)
pro zajímavost: za 30 tisíc žádný mega bedny nekoupíš
leroj
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod Leony5 23. 8. 2016 06:39

AVčko v bazaru za deset na poslech hudby je samozřejmě rada velice špatná.Za 5 už koupíš o hodně lepší bazarovej stereo zesilovač,slušné repro regálovky nebo sloupy se dají taky pořídit za dobrou cenu na bazaru ale i nové.Záleží kolik chceš do hudby investovat.I za málo peněz se dá sehnat dobrá sestava.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 23. 8. 2016 23:05

Lepsi AVR za 10k z bazaru se zarukou jak ten OKAY hnuj Sony :). Kazdy nejak zacinal a malo kdo rovnou z Geniusu skocil rovnou do sterea.Kazdopadne souhlas, ze je mimo chtit hudbu a kupovat 5.1 v teto sibenicni cenovce. Klasicky dotaz, kolik % bude hudba/filmy,Xbox,PS4 ap.?
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod klickus 27. 8. 2016 12:05

80% hudba (metal, punk především), zbytek TV, filmy ps4, ale když pařim tak mi nejde o zvuk z PS4, do toho poslouchám :D tetka mám jen Genius SP-HF2.0 1800A (slabotka potřebuju něco víc)
klickus
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků