domací kino do 20k

Zdroj zvuku+zesilovací prvek+reprodukční zařízení. Rady, dotazy a zkušenosti.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 22. 1. 2015 17:14

AVR budu chtít určitě nový tam už jsem rozhodnutej pro toho denona přeci jen je to elektronika a raději budu mít záruku, navíc bych rád i funkce jako je wifi atd což u těch starších asi moc nebývá. U těch beden tam klidně do bazaru půjdu. S prostorem problem tolik nemám přední sloupy můžou být velký jak chcou ale zadní surroundy musím dát na stěnu takže tam moc velký být nemůžou...

Ted koukám na ty repráky na iViky možná do nich půjdu ještě uvidím jak mi to bude vycházet s penězma :)
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 22. 1. 2015 19:24

Je to jen nějaký rozbalený či co,víc jsem to nestudoval.AQ nedělá špatný reprosoustavy,a za strop 10k to je ucházející navíc je to 5.1.Na bazarech bys sehnal určitě i lepší,jde o to jak jsi ochotnej tomu věnovat čas a hledat čekat až se něco naskytne,občas se něco velice slušného za směšnou cenu naskytne.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sands1 22. 1. 2015 22:41

JohnyBuchar píše:AVR Denonu bych se vůbec nebál a už vůbec ne nějakého stupidního vlákna, jedna bába povídala (na teoretické poznatky Sandsa1 nemá vůbec cenu dát).

A kde si videl ze som mu pisal ze sa ma bat AVR Denonu? Mas zjavne problemy s prekladom zo slovenciny buchar.
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 23. 1. 2015 09:24

Jasný jsem ochoten si počkat na dobrou nabídku a čas bude taky jenom tedkom mám ještě zkouškový období takže se tomu uplně na 100% tedkom věnovat nemůžu. Každopádně si prvně skočím do nějakýho hifi studia abych si udělal představu co a jak hraje...

-- 23. 1. 2015 10:25 --

Akorát škoda že byly už zamluvený ty bedny za 5000 jak si mi posílal...
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 23. 1. 2015 20:32

Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 23. 1. 2015 21:00

Paráda tak pánovi jsem napsal a vypadá to že by to mohlo klapnout a za takovou cenu je to super, samozřejmě neočekávám žádný zázraky ale tak třeba potom akorát časem pořídím lepší sloupy... Děkuju moc
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 24. 1. 2015 09:18

Za tu cenu to pro začátek je dobrý a když budeš pořizovat něco lepšího tak prodejem quadrálů netratíš.

-- 24. 1. 2015 09:40 --

http://www.mall.cz/sestavy-reproduktoru ... k?v=521601 A tohle? taky slušná cena.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 24. 1. 2015 11:05

Určitě pro začátek mi to stačit bude a časem pak třeba akorát koupím lepší sloupy. Bedny už mám teda domluvený tak jsem zvědav jak budou hrát. Díky moc za Tvůj čas :)
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod Leony5 24. 1. 2015 12:08

Možná budeš spokojenej a nic jinýho hledat ani nebudeš.Kdyby ti tam chyběl bas tak přikoupíš subwoofer a je vymalováno.
Pioneer SA 9500 MKII/ Cocktail Audio x40 / Repro Diy M. speaker
Leony5
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 24. 1. 2015 13:20

Tak hlavně aby nebyly zahuhnaný, jinak basy nijak extra nevyznávám a ani si nemůžu moc dovolit kvůli ostatním obyatelům domu :D
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 27. 1. 2015 09:18

ještě mě napadlo má smysl dokupovat další dva surroundy abych měl 7kánál nebo je to od pětikanáku nerozpoznatelný a je to jen marketingovej tah?
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod Luda9sl 27. 1. 2015 10:18

nevim co budeš mit za receiver,ale samozřejmě musí podporovat 7.1 zapojení.A za sebe ti mužu říct že 7.1 je paradní přínos do prostoroveho zvuku.možná ti tu budou někteří tvrdit opak,ale po mé zkušenosti tady na foru bych se na ně vyprd.taky sem si tu kdysi pročítal hodně článku jak je to zbytečne,ale nakonec sem se do toho rozhodl investovat a sem nad miru spokojen.hlavně když je film dělaný přímo v 7.1 (Dolby TrueHD,DTS-HDma)

edit: už sem to pročet Denona :)
Denon AVR-X1700H
Magnat Signature 507 - Magnat supreme 5.1.2
Chord Mojo - Sennheiser HD 560S
HTPC - madVR - LG Oled B7
Luda9sl
Junior

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 27. 1. 2015 13:15

No všechno to budu hrát z počítače takže uvidím jestli seženu i online filmy se 7.1 zvukem přímo ale tak trochu si to umí ten receiver rozpočítat sám ne? Nebo to za nic nestojí?
slunecnikkk
Junior

Odeslat příspěvekod JohnyBuchar 27. 1. 2015 16:25

Co to je trochu rozpočítat? :D Pokud nebudeš mít konfiguraci repro 7.1, tak je to stejně šumák a hlavně i prostor na vhodné rozmístění. Mám Denon 9.2, ale že bych to využil pro poslech v jedné místnosti nevím tedy. Ale pokud jsou možnosti, jdi do toho a užívej si zvuku, ideálně když jsi v paneláku, pak uslyšíš i sousedy zeshora a zespod, když to řádně "osolíš" a to bude teprve Dolby Atmos :D.
"Vyčištěné uši jsou nejlevnější upgrade poslechového řetězce"
STEREO: SMSL, Yaqin, Aurum Cantus,REL SLUCHÁTKA: Little Dot, Shure
JohnyBuchar
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod slunecnikkk 27. 1. 2015 21:49

Myslím to jak ze stereosignálu to receiver rozpočíta na ostatní kanály... protože moc filmů se zvukem 7.1 asi k mání nebude...
Nejsem v paneláku ale i kdybych byl zase jsem rozumnej a jde mi o zážitek z filmů a hudby nepotřebuju si ničit uši ;)
slunecnikkk
Junior

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků