vizitix

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod vizitix 29. 3. 2008 21:02

Věk: 14
Povolání : Student
Zájmy: Sport, telefony, hudba
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Tu starou hifivěž nepoužívám, asi půjde do šrotu.. Je to Daewoo AMC-550. Jako zdroj hudby zatím používám Discman Sl-SX 418, či mp3 přehrávač Philips SA1200, či telefon Nokia 6234 + AD-46.. Reproduktory mám Genius SP-HF2000X. Ty černé reprobedny jsou od té hifiny, nemám je jak připojit na 3,5mm JACK, takže sou nevyužité. Mají totiž konektory ještě takové ty uplně drátky, na které prostě není redukce. Sluchátka používám hlavně Koss Porta Pro. Ještě jako osobní audio (venku) používám hlavně 6234 + Ad-46 + 2Gb microSD + Koss Porta Pro

Jako 14-ti letý student si nemohu moc vyskakovat, ale časem bych si rád pořídil nějaký pořádný cd přehrávač.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Carabei 11. 4. 2008 23:09

mno ty dratky jsou tam kdyz jsou bedny napajeny ze zesiku(soucast hifiny) pokud se nepletu MP3ka by to jaksi neutahla

edit, tak me napadlo, co ten konektor input na vyfocene bedynce?
source: Cowon D2, Macbook Pro Retina, iPhone 5, Fiio X3
phones: q-JAYS, c-JAYS, Apple IEM, Sennheiser IE8, Sennheiser HD-25, Etymotic HF5
Carabei
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 4. 2008 14:00

Carabei: To je k tomu, když máš ty bedny připojený třeba na domácim kině, a chceš si na nich něco pustit třeba z discmanu, tak to připojíš do toho. K těm bednám jsem dostal kabel, kterej má z obou dvou stran 3,5mm JACK, takže pohoda.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 1. 6. 2008 18:27

Tak jsme pořídili novou televizi, kino a dvd rekordér..

Zatim to není všechno zapojený, funguje jenom televize. K repru chci aby šel signál vzduchem takže musim počkat na přijímač... A musí se nechat udělat i stolek na míru.. je to zatim jenom provizorně.. Už je objednaná i nová sedačka... Tahle už je hrozná..

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 1. 6. 2008 19:08

Vzduchem...no nevim nevim, jak pak dopadne kvalita zvuku...
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 6. 2008 13:08

Tak dolů novýmu pc jsem si ještě pořídil tyto bedýnky... Za tu cenu nehrajou zas tak špatně. Na paření a sme tma hudbu to stačí... Ale 2000X hrajou líp.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 6. 2008 15:59

tak uz mame ke spolecne mysce i stejne repro...:-P
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod worech 16. 6. 2008 16:45

bacha,ať nezjistíte,že máte i stejnou holku 8-D
Koss Porta Pro s iRiver T60 4GB black
Sansa Clip 4GB + 8GB silver, Altec Lansing UHP306
worech
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 15. 8. 2008 12:48

tak mám nový mp3 přehrávač. Nokii 5310Xpress Music. Využil jsem chyby na O2 eshopu a vyšla mě na 2 390,- .

Jinak už jse měl doma i router na propojení dvou sloupů.. Kvůli tomu aby se nemuseli tahat kabely. Jenže tam byla nějaká vadná jednotka takže je zase na reklamaci. Tj že ty dva sloupy co jsou za sedačkou ještě nefungujou. :( Bohužel. Jinak sedačka už je nový takže až bude router tak doplnim foto.
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slawall 16. 8. 2008 15:42

To jo, cetl jsem o tom, ale necekal jsem, ze nekoho kdo to koupil "potkam" :D
Slawall
PortaMan
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 8. 2008 16:21

Na MM to objednalo víc lidí.. Překvapivě. :D
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 8. 2008 22:09

Já už chtěl taky (pro tatika, ale nechtěl - vůůl :D). Taky mě napadlo si ji objednat a jen tak vyměnit za svoji 6300 ale nějak jsem se neodhodlal.
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vizitix 16. 8. 2008 22:21

Chyba! :) Já jsme rád že jsem se 6234 zbavil.. zvlášt za takovejhlech podmínek a za tu cenu...Prodal jsem ji i s 2Gb kartou a Ad.46 za 3 litry..
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eRiper 16. 8. 2008 22:49

Ale kdepak! ;-) 5310XM má přítelkyně takže jsem věděl, do čeho bych eventuálně skočil. Mám svoji 6300 rád a 5310XM by mi nepřinesla nic nového. Ani S40 5th Edition mě nepřesvědčilo :-) Prostě 6300 se mi líbí víc.
eRiper
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod vizitix 17. 8. 2008 12:32

Nojo, pro tebe by nic novýho nepřinesla.. Ale pro mě jo, 5th edition, 3,5mm Jack na těle, hudební tlačítka, skvělej hudební výstup. A hezčí design o třídu oproti 6234.. :)
Unknown Pleasures
vizitix
Portař
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků