kuko61

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod kuko61 8. 1. 2014 12:28

Čierny a červený je konektor, takže pravú a ľavú stranu nie je problém rozoznať. Problém je v tom, že konektor sa musí strkať do mušle správne otočený, aby nebolo prepólované.
Piny na konektoroch sú síce inej hrúbky - tenší je signál a hrubší je zem, ale rozdiel je malý. Nie je problém zastrčiť konektor aj opačne. Preto je dobré označiť bok konektoru, ktorý bude po zastrčení vidno. Napríklad ako tu http://www.ebay.de/itm/ZY-HIFI-Cable-Se ... 2c770f523a

S tými konektormi ti ja neporadím, buď nejaký jack samec-samica, kľudne aj 2,5mm aby bol menší, alebo mini XLR konektor. Ale osobné skúsenosti s kvalitou nemám.

Gotham som chcel aj ja, ale poštovné zo Švajčiarska som nebol ochotný platiť. Býva tam nejaká vzdialená rodina, tak ak by ju šiel niekto tento rok pozrieť, dal by som si pár metrov doniesť. Ten ich mini starquad sa mi páči, že má v priemere len 3,4mm a bude asi dobre ohybný.
AVR Yamaha -> Infinity Kappa 8.2i
Dali Zensor 1 AX
Pioneer U-05 -> Burson Soloist SL / xDuoo TA-20 / Loxjie P20 -> Audeze LCD3, Verum One, Meze 99Classic, HE400se, Senn HD530/II, HD540/II, HD560/II, HD565
kuko61
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků