Federmann, autor řady HQQF

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2012 12:29

Vzhledem k tomu, že se stále, opakovaně a dlouhodobě motáme v bludném kruhu, byl bych rád, abyste svá tvrzení (uživateli s nickem Federmann), která podporujete hlavně vy, podložil reálným viditelným výsledkem, který by jasně a jednoznačně rozložil argumenty protistrany.

Je, přinejmenším, zvláštní, že na různých diskuzních fórech v rámci internetu, jste schopen svými tvrzeními, která dle Vašich slov jsou pravdivá a doložitelná, vyvolat bouřlivé reakce, kdy se běžná diskuze vždy stáčí do flamu.

Upozorňuji všechny diskutující, že případný trest neobdrží jen ten, který neudrží nervy na uzdě a začne používat vulgarity, ale i ten, který ať vědomím, či nevědomím způsobem vyvolává opakovaně tzv. flame war.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod danhard 6. 5. 2012 12:40

Jen jednu poznámkou k diskuzi - všechny obrázky a odkazy vložené Federmannem jsou odkazy na jeho stránky. Jak asi víte, má taková témata přímo "nacpána" všude možně. Pohlížení takových diskuzí na jiných stránkách tedy přímo zvyšuje návštěvnost stránek Federmanna, včetně masivního spamu a on se tím potom chlubí, jako vysokou návštěvností jeho stránek. Samozřejmě to také používá k umístění honorovaných reklam na svých stránkách.
Takže, čím víc se tady s ním hádáme o jeho nesmyslech, tím víc mu vyděláváme :hm
danhard
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armaman 6. 5. 2012 13:59

MgX píše:Vzhledem k tomu, že se stále, opakovaně a dlouhodobě motáme v bludném kruhu, byl bych rád, abyste svá tvrzení (uživateli s nickem Federmann), která podporujete hlavně vy, podložil reálným viditelným výsledkem, který by jasně a jednoznačně rozložil argumenty protistrany.

Je, přinejmenším, zvláštní, že na různých diskuzních fórech v rámci internetu, jste schopen svými tvrzeními, která dle Vašich slov jsou pravdivá a doložitelná, vyvolat bouřlivé reakce, kdy se běžná diskuze vždy stáčí do flamu.

Upozorňuji všechny diskutující, že případný trest neobdrží jen ten, který neudrží nervy na uzdě a začne používat vulgarity, ale i ten, který ať vědomím, či nevědomím způsobem vyvolává opakovaně tzv. flame war.
:oboze

Bez urazky. No takychto merani a podlozenych argumentov je na inych forach dost nato aby tieto faciny nebolo mozne vyvratit, tak naco ich este prezentovat aj tu. Kto chce tak vie kde hladat.
Na inych forach s p. Federmann-om davno zamietli tak ako sa patri a nik nebol predpos.raty ako tu. Pan Federmann na Vas urobil bu bu a vy ste v realnej vidine moznych problemov a pod tiahou jeho argumentov cuvli. Inde by sa s nim uz nebavil ani pes....
Ak ma byt Vas system hodnotenia spravodlivy tak podla neho i konajte.
A uprimne mi je jedno ci za tieto svoje kriticke slova dostanem opiciu pochutku.
Ak ma vyhodite dvermi tak oknom pridem spät..... ;-)
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod Odar 6. 5. 2012 14:11

Presne tak, toho sasa zabanovat a koniec. Cudujem sa vedeniu fora a majitela serveru, ze tu takeho blazna pusti. Jediny prinos vidim v tom, ze ma server vyssiu navstevnost a prijem z reklamy :D
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod armaman 6. 5. 2012 14:23

viewtopic.php?f=1702&t=1044152

Bod 7 a bod 9.
Propagacia sukromnych aktivit a multiposting.....
A doteraz nik nezasiahol.
Forum a web pana Federmanna je jeho sukromna aktivita.
A tu len vyuziva na svoju propagaciu....
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod kazzatel49 6. 5. 2012 14:28

OK, MgX, žádáš po to člověku to, co on nikdy neudělá, protože je to patologickej lhář a křivák, navíc svým žvástům ještě věří, takže ho nikdy nepřesvědčíš, o čemž se přesvědčili i na jiných förech. Jeho nelze přesvědčit, lze jen komentovat jeho lži a nesmysly. Protože se s oblibou naváží do mě, měl jsem pocit, že tady mám tu možnost...protože ale sním nejde jednat v rukavičkách a já pro ostrý slovo nejdu daleko, " diskuse " se směruje tam, kde se ti to nelíbí...OK, já se jí tedy vzdám a myslím si, že totéž udělá vbrzku i mnoho dalších...přeju ti tedy s ním mnoho zábavy, byť asi bude připomínat volání přednosty stanice do světlíku...já končím...
kazzatel49
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod radimecek13 6. 5. 2012 15:10

Vážený pane MgX....místo toho,aby jste se postaral o slušné chování pana F....,který tady lže jak tiskne a napadá autory jiných zařízení,která prokazatelně fungujou a dělají radost mnoha uživatelům,tak vyhrožujete banem slušným uživatelům tohoto fora ,jenom proto,že se pokouší dokázat tomu pánovi jeho lži....oni ho prosí jenom o to,aby dokázal,že jeho výrobek funguje a je tak kvalitní,jak on tady a na jiných forech popisuje nic víc,nic míň....

prosím postavte se k tomu čelem a zrušte členství na tomto foru panu F.....,který si tady dělá reklamu akorát svojim stránkám....a vy mu to boohužel že..te i s navijákem.. 8-D
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 6. 5. 2012 15:15

jo no děkujem MgX že vyhnal jednoho z mála lidí, který tohle téma hodilo do prave míry!!!!!
(poukázaní s čím tu máme čest)
Fakt dík MgX si (_!_) na svem místě
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 6. 5. 2012 15:17

Mna by hlavne zaujimalo, co je normalne na cloveku, ktory si kopiruje prispevky (ktore sa mu hodia) na svoje forum a potom si ich sam pre seba komentuje. Priklad tu http://www.forum.federmann.cz/viewtopic ... 5578#p5578 (pre pripad, ze by to FEDO zeditoval tu su screeny):
http://img14.imageshack.us/img14/9530/44683828.jpg
http://img407.imageshack.us/img407/8679/38154426.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/1231/96584132.jpg
http://img812.imageshack.us/img812/4738/96953111.jpg
http://img692.imageshack.us/img692/9181/77261239.jpg

Osobne sa mi vobec nepaci predstava, ze si niekto prispevky (kludne aj moje), ktore niekto napise na AVforum skopiruje "kdesi" a tam sa nad nimi odbavuje pred svojim "obecenstvom". Ak ma autor svojho pristroja co povedat, nech to povie tu a nie "kdesi" za "humnami". Uz len z tohoto dovodu (a vyssie porusene body pravidiel AVfora) by som bol za to, aby sa voci uzivatelovi Federman vyvodili prislusne postihy. Myslim si, ze materialu je tu na to dost. Ostatne je uz len v rukach moderatorov a vedenia fora. Myslim si ale, ze nie som jediny, kto ma na celu tuto temu podobny nazor. Viac nemam co dodat - cely thread je mrhanie casom. Idem robit cosi zmysluplne.


radimecek13 píše:Vážený pane MgX....místo toho,aby jste se postaral o slušné chování pana F....,který tady lže jak tiskne a napadá autory jiných zařízení,která prokazatelně fungujou a dělají radost mnoha uživatelům,tak vyhrožujete banem slušným uživatelům tohoto fora ,jenom proto,že se pokouší dokázat tomu pánovi jeho lži....
Pod toto sa podpisujem :tleskani
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod radimecek13 6. 5. 2012 15:19

Jenže vedení fora má akorát čas na shánění reklamy,která na nás vyskakuje při každém kliknutí... :grr:
Doma:
Cambridge Audio Azur 540C - Hypa 300SE -SHURE SRH 940,Bang & Olufsen H6
Na ven:
Fiio X1+ Bang & Olufsen Beoplay H2,Ultrasone Icans Octa,Grado IGrado



FIAT 500L POP STAR 1.4 benzín
radimecek13
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 6. 5. 2012 16:50

Nejhorší je na tom, že MgX vyřešil jen následek, tím že vyhnal lidi, který o zesilovačích vědí víc, než MgX o svém pohlavním rozmnožovacím orgánu, kterým nejpíš i přemejšlí.
Příčina, která nám tu zůstala, širitel lží, nepravd, zavádějicích informací a pochodující reklama na svoje forum, bude nepotrestána a dál bude na tomhle foru šířit bludy a <|>viny.

Takže děkuju p. Dudkovi (Kazatel,jeden z nejlepších konstruktérů zesilovačů na světě) a Danhardovi za pokus vyčistit tohle forům od lháře a šiřitele bludu a omlouvám se, že admin MgX se zachoval přesně obráceně než admini na všech okolních audio forech ...

Tohle je totiž fakt mr.dat!
A teď mi dejte klidně ban 8-)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 6. 5. 2012 16:54

Jaaaaa, teda nevie, ale snazite sa tu vsetci mladi ci starsi presadzovat nazory, ktore su, ci pravdive, lebo nepravdive a pritom ide s prepacenim, len o jeden velky prd. Normalne cele toto vlakno je smiesny cirkus o velkom H..ne :-) A moderatorom chcem odkazat, nech si tu s kludom vymienaju nazory, ktore su aj tak odsudene na smetisko internetovych dejin, ktore si nikto ani nevsimne. Uboheeeeeeee :idea:
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 6. 5. 2012 18:02

Příspěvek administrátora k výtkám (OT příspěvek)

Tak všeobecně ... kdo si v klidu při čisté mysli přečetl můj příspěvek, možná pochopil. Kdo je vzrušen z debaty - nikoliv. A tak děkuji danhardovi za jeho příspěvek ... on zřejmě četl v klidu a tak pochopil. Pochopil, že onen post se týká i osoby, která je v něm jako jediná jmenována :idea:

Upřímně - kdo nechce reagovat v tomto specifickém vlákně, nemusí. Toto vlákno - tak trochu - patří uživateli s nickem Federmann. Pokud jeho myšlenky, které jsou dle vašeho názoru silně kontroverzní, nenacházíte skoro v každém vlákně fóra avmania.cz, pak opravdu mám pocit, že minimálně v některých případech, je to trochu o něčem jiném, než se uvádí.

Každý diskutující, ač reaguje na sebevětší hloupost, by měl reagovat v souvislosti s pravidly fóra, slušným chováním a zákony této země. Chápu, že někdy člověk prostě ulítne - avšak správné to není. Každý diskutující má taktéž možnost závadný příspěvek nahlásit a v nahlášení uvést, v čem spočívá ona závadnost.

armamane
chápu, že Ti dlouhodobě ležím v břiše, jako kámen ... je to tak a mrzí mě to. Bohužel Ty jednou budeš tvrdit, že věci řešíme moc přísně, podruhé, že věci řešíme jako predpos.raty. Ovšem Ty při své superdokonalosti víš vše nejlépe. A Tvé frajeření o opičích pochoutkách a tom, že stejně přijdeš zpět - to se na mě nezlob, to jest vrchol trapnosti. Tím jsi u mě opravdu hodně klesl.

kazzatel49
myslím, že jako slušný člověk, navíc odborník v oboru dovedete pochopit, že ale jsou jisté hranice za které jít prostě nelze. Osobně jsem schválně nezmínil nikoho z diskutujících. Ve svém příspěvku jmenuji pouze uživatele s nickem Federmann. Veškeré názory odborníků, kteří regulérním způsobem jsou schopni vyvracet nesmyslná tvrzení, vítám. Nemám s nimi problém.
A ještě něco ... píšete
kazzatel49 píše:OK, MgX, žádáš po to člověku to, co on nikdy neudělá, protože je to patologickej lhář a křivák

Myslím, že když si to znovu přečtete a přečtete si po mně můj předchozí příspěvek, asi Ti dojde (a nejen Vám, ale i ostatním, kteří tu teď po mně plivou), že k výše uvedenému mám asi nějaký zásadnější důvod :idea:

radimecek13 skoro se mi na Váš výplod nechce reagovat. Kdo mě zná, ví, že patřím spíše ke tvrdším zastáncům pořádku, než k těm co pustí kde co. Ne vždy může i administrátor reagovat hned a okamžitě.
Pokud dojde k tomu, že autor nějakého zařízení je neoprávněně napaden, není vůbec od věci, aby mi poslal SZ s citací příspěvku, kde se - samozřejmě - „zviditelní“, aby bylo jasné, že se skutečně jedná o tvůrce nějakého stroje. Samozřejmostí je, že BUDU MUSET adekvátním způsobem reagovat a také BUDU mít další argumenty pro případný trest. Jestliže ale člověk strhne bitvu sám a ještě nevybíravým způsobem, pak spíše - a to si přiznejme - nahrává protistraně :idea:
Rád si i nyní, takovou SZ přečtu!
A ještě něco ... vážený pane, já jsem ve svém příspěvku nikomu konkrétnímu BANem nevyhrožoval, navíc BAN nebyl ani zmíněn.
Kdyby danhard nenapsal, to co napsal, pak byste nikde o reklamě nehovořili. Nenapadlo by vás to. Jestliže ano, tak by se snad něco takového hlásilo moderátorům již dříve, není liž pravda?

bubaak to bylo taktéž hodně trapné. Řekl bych nehodné školáčka ze ZŠ. Ale koneckonců je to ukázka Tvého já, které zde prezentuješ.

... a palinoch uvedl opět jednu velkou pravdu. Občas se tu řeší velké nic s velkým křikem (opět zde nemluvím o případných autorech zařízení). Federmann má své vlákno, kdo nechce číst a přispívat - nemusí, nebo ano?

A teď možná nakopnutí pro vás všechny ...
MgX píše:
Upozorňuji všechny diskutující, že případný trest neobdrží jen ten ...... ale i ten, který ať vědomím, či nevědomím způsobem vyvolává opakovaně tzv. flame war.

Nevím, možná už chápete, možná ne. Nevadí, víc napovídat nebudu, nemám to v popisu činnosti, kterou mimochodem vykonám stejně jako ostatní moderátoři zde, zcela zdarma.

BTW: reklamu nevyhledávám, nenabízím, nezprostředkovávám a absolutně vůbec nic z ní nemám ... jen to, že si na ní stěžujete a občas, štve i mě ;-)

-- 6. 5. 2012 19:49 --

... doplním pro kritiky.

Vlákno není zamčeno napořád, ale dočasně. Navíc nesnižuji možnost reagovat na mnou napsané. Již nyní mně došlo několik SZ. Tudíž nejde o cenzuru, nebo nechuť slyšet váš názor, jen bych rád toto vlákno a emoce v něm trochu uklidnil.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 5. 2012 12:45

Vzhledem k udělení trestu uživateli s nickem Federmann, který je možné vidět v příslušné části fóra, zůstane toto vlákno trvale uzavřeno.

Nepřeji si, aby jeho osoba byla dále jakkoliv na fóru komentována. Uživatel na fórum nemá možnost přispívat.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků