Odar

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod slayers 14. 2. 2012 06:11

Tak to jsme na tom zhruba stejně s rozestavením,jen já je mám na kratší straně.Místnost mám 3,8x4.8,no ale od bočních zdí musí být řádnej kus,jinak je znát že jedna stěna je příčka a druhá obvodová zeď.
Zkoušel jsem fůru pozic ale nejvíc mě vyhovuje rozmístění podle Cardase,+-.
V předešlé poslechovce jsem je taky měl na delší straně,podání bylo basovější,teď je bas jinej a to ostatní je lepší.I když teď míň tlumím a víc se věnuju odrazům.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 14. 2. 2012 08:58

Jak se projevují ty rozdílné zdi ?
Já jsem na delší straně místnosti, posunutý k pravé kratší stěně a ve zvuku je to slyšet.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod slayers 14. 2. 2012 17:43

Ta bedna co je u příčky hraje basovějc a to opoznání.Pokud bych chtěl aby hráli stejně musel bych na druhou bednu skoro 2dcb přidat.Musím ji mít víc jak 75cm od ní,pak je to ok.
Noble Audio Galaxys, Lumin D2, Pro-Ject Xtension 10, Pro-Ject Phono RS, Kinki Studio MX1+, Audiovector R3 Avantgarde a nějaký Heimdall 2.
slayers
Aristokrat klubu D2
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 19. 3. 2012 08:54

Dnes som objednal z Talianska metaz repro kabel Furutech u-2T. Som zvedavy na ten zazrak :mrgreen:
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 3. 4. 2012 07:53

Nazdo.Tak ako,kable su uz doma?Spokojnost?
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 4. 2012 17:50

Kable prisli akurat dnes, nakolko sa cosi skomplikovalo s dodanim. Nastastie predajca je seriozny a problem sme vyriesili. Tu su cerstve kable, uvidim, ci na ne budem davat bananiky / vidlicky:
Obr. 1 Obr. 2 Obr. 3 Obr. 4
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 3. 4. 2012 18:28

Gratula.Su to naozaj super kable.Podla mna ich mozes nechat aj bez koncoviek.Len budes musiet raz za cas poriesit oxidaciu.Ale to nie je nic neriesitelne.

Ako hraju?
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod palinoch 3. 4. 2012 18:34

no krasa :)
palinoch
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 4. 2012 19:00

Zatial som v stave nadavania, co som si to zas vymyslel. Rozkablovat, zakablovat, povolovat vsetky tie terminaly . . . prsty mam v *****. Hraju :D Viac zatial neviem napisat.

Kvalitativne prevedenie toho kabla je ale na jednicku. Odporucam si to niekomu len obdizolovat - bude nadavat, ako ja. Mal som co robit.

Sorry za blesk, ale uz je tma: Zapojenie 1 Zapojenie 2
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 3. 4. 2012 19:04

Heh,odizolovanie tejto hadice teda musi byt makacka.To verim a nezavidim :-P Daj potom s odstupom casu nejake info ohladne zvukoveho posunu/neposunu.Ja mam s nimi zatial len vyborne skusenosti a mozem len odporucit.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tyson 3. 4. 2012 19:11

Proč to máš tak katastrofálně odizolované? Jestli máš po nějakém urazu rukou tak sorry.
Tyson
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 4. 2012 19:11

Ktore Furutech kable si mal?

Tyson --> No vies, niekto, ako ty vie a niektori, ako ja su lavi. Preto to mam tak, ako to je.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod -273,15C 3. 4. 2012 19:24

hoj a vytej v klubu furutech u-2T ;) ... pockej jestli to budes odizolovat kousek dale... oni jsou totis vuci sobe zapletene... ale kdyz vis jak, tak to problem neni...
Jinak gratuluji ke koupi! na kolik te vysly?
foobar2000 > E-MU 0202 > Sennheiser HD 555(mod)
Onkyo TX-SR 505 > furutech u2T > Solfegio loudspeakers - Alliante prime
-273,15C
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 4. 2012 19:31

Nemam s vyrobou kablov skusenosti a ani nemam na to vybavenie. Vysli ma 91 EUR s postovnym za 3 m.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod MakcuPikcu 3. 4. 2012 19:47

No ja som prave testoval tie co ma -273,15C.To boli jeho kable.Ale na kazdej zostave urobili svoje a v znacnej miere.Su to tieto co si objednal ty.
Samsung Galaxy ACE 2
MakcuPikcu
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků