Odar

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 12. 2012 23:17

"Naposledy upravil Marek Lutonský dne 28. 11. 2012 13:46, celkově upraveno 1
Důvod: Soukromé zprávy jsou soukromé zprávy"

Někdo chtěl jednat na rovinu a neměl potřebu cokoliv tajit a zatloukat... admin to nebyl :mrgreen:

Mgx ty si fakt Škoda Fabia na svém místě :DDDDDDD
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 1. 12. 2012 23:21

Zverejnit sukromnu spravu ci mail alebo akukolvek osobnu komunikaciu zakon neodporuca.....
Takze to nie je o pravde.....
Text spravy sa da parafrazovat no nie zverejnit v plnom rozsahu.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 23:23

bubaak píše:Mgx ty si fakt Škoda Fabia na svém místě :DDDDDDD

Samozřejmě máš pravdu :-) Jen jsem to nějak nepochopil. Souvislost se mnou. Asi už jsem unavený ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 12. 2012 23:28

admini jak to skutečně bylo, neleštíte si štít tady na veřejnosti, vím co bylo kde napsáno a tohle je prsotě jak česká politika :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Mgx buď rád, HTP taky nechape co se děje když po něm člověk něco chce, hlavně že je nejlepší a bez chyby a tahne odspoda :DDDDDDD
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 1. 12. 2012 23:32

Když Ti to netáhne, tak to nekupuj ;-)

Podívej, zbytečně provokuješ a myslím, že to není potřeba.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 1. 12. 2012 23:33

proč ych kupoval odpad? :D
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 12. 2012 23:43

stop hadok - nasledujuca tema bude Griffinovci.Minule bol o tom dokument,pytali sa Amikov ci je Peter Griffin hrdina.Ja si myslim ze ano.
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod dazo 1. 12. 2012 23:46

A to je kto? :D
Inak aha, odar tu uz nieje a ma najdiskutovanejsiu temu :-P
Zato by mal dostat daco :D
dazo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 12. 2012 23:56

vidis,keby som dostal ja Ban ani pes by po mne nestekol ^^
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 2. 12. 2012 00:00

Ico
Nebol by si sam. A vobec nezasie...jte mu vlakno.
Sorry ale musel som.
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod icotech852 2. 12. 2012 00:01

vidis! teraz mame free - ziadne OT warningy
njn - treba to brat tak ze sme len podprogramy ^^
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bogino 2. 12. 2012 09:16

MgX píše:když se bude hodně moc moderovat, tak se bude znovu křičet. Křičet jak to jde do kopru. Že tu není svoboda, volnost ...

Podla mna je nezmysel strasit ludi slusnym forom a je mi divne, ked to robia moderatori. V riadne moderovanych forach tolko nespokojnosti s moderaciou, ako tu za par dni, nenajdete za 5 rokov. Prave naopak, vyzadovanie slusnosti vedie ku pozitivnej atmosfere, ktoru ludia radi prijmu, pochopia jej hodnotu a budu ju sami udrziavat. Znamena to viac slobody a volnosti pre vacsinu, pretoze nebudu musiet zvazovat, ci do fora maju vobec prispievat. Bud si isty, ze rozhadane nemoderovane prostredie mnohych odradza. Suhlasim s radimeckom, ze to tu bolo pustene prilis na divoko - to je dovod, ze sa tu potom moderatorom za dlhsie obdobie zauzlene veci tazko riesia a dnes uz ani nemaju ziadnu inu ambiciu, len nechat to tak.

Ako priklad slusneho fora mozem uviest gpsforum.sk. Tam bolo tolko demokracie, ze ked sme pred 5 rokmi pochopili, ze forum potrebuje nejake pravidla diskusie, najaktivnejsi prispievatelia sme ich davali dohromady spolu s adminom vo verejnej diskusii. Vacsina formulacii jednoduchych pravidiel diskusie pochadza odo mna a to som vtedy este ani nebol moderatorom. Ked som sa nim stal, pre vsetky dolezite veci som hladal podporu a koncenzus najma s najvacsimi prispievatelmi, ktori foru dali najviac. Tych som si vzdy najviac vazil a sme v priatelskom vztahu. Preto forum mohlo dobre fungovat. Este raz prosim, nestraste ludi slusnym forom.
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 2. 12. 2012 11:16

bogino začínáš překrucovat, co jsem napsal. Prosím nevytrhávej něco z kontextu. Já výše zmíněnou, Tebou citovanou informaci, psal jako reakci na něco dalšího.

Protože se mně cosi podobného opravdu nelíbí a myslím, že prostor k vyjádření byl dán, zamykám konkrétně toto vlákno. OT příspěvky mohou být následně (po nějaké době) odstraněny kvůli přehlednosti.

Přesto ještě doplním reakci:

1. Nikdo nikomu nevyhrožuje

2. BAN nebyl udělen z čistého nebe, Odar byl mnohokráte napomínán (i neveřejně), dokonce dostal dočasný BAN.

3. Odarovi se osobně věnoval člen nejvyššího vedení a komunikoval s ním dlouhodobě jeho prohřešky (řečnická otázka - kde se děje něco podobného?)

4. Běžní uživatelů nevědí a ani nemohou vědět, kolik věcí kolem tohoto uživatele se řešilo. Netuší, kolik přišlo SZ se stížnostmi. Uživatel s nickem Odar dostal nadlimitní prostor k nápravě, nevyužil ho. Trest NEBYL udělen za kritiku kohokoliv. Ovšem vy si budete stejně tvrdit to své.

5. Za zásahy moderátorů zde si stojím, v případě problémů bych to okamžitě řešil. Moderátor není soudce ani sluha. Moderátor není učitelka v MŠ. Moderátor zde působí mezi svobodnými, svéprávnými, inteligentními lidmi, kteří vědí, že jejich chování má své hranice přijatelnosti.

6. Každý má mnoho demokratických/svobodných možností jak se nyní zachovat.

7. Znám mnoho fór, mnoho administrátorů a moderátorů. Problémy po BANování představitele nějaké skupiny jsou vždy a všude. Bohužel my jsme ti hlupáci, kteří o všem dlouze diskutují, protože nám záleží na spokojenosti každého jednotlivce. Jinde cosi podobného ani umožněno není. BAN je udělen a hotovo. Kdo chce může si stěžovat k nadřízeným.

8. Moje svoboda končí tam, kde začíná svoboda někoho jiného. To si mnozí neuvědomují. Pokud by zde vše fungovalo ve slušnosti, tato diskuze by neprobíhala. Odar by nedostal trest a všechno by bylo v klidu.

9. Vždy se najde někdo, kdo chce ještě víc svobody, ještě více možností a představuje si, že ho druhý svým jednáním významně omezuje, poškozuje. Vždy se najdou další, kteří s ním souhlasí, soucítí.

10. SF je soukromý projekt, jehož součástí je i fórum avmania.cz. Projekt umožňuje, za předpokladu dodržování pravidel SF, zákonů ČR a obyčejné lidské slušnosti, vstupovat do odborně zaměřených diskuzí, přispívat, komunikovat, diskutovat. Kdo má zájem, má svobodnou možnost takto jednat. Nad korektností dohlíží tým moderátorů a administrátor, pod vrchním dohledem hlavních administrátorů, který rozhoduje o zásazích v jednotlivých vláknech, či vůči uživatelům. V případě jakýchkoliv problémů a nesouhlasu s tímto, je možné podat stížnost k hlavnímu administrátorovi.

Závěrem. Veškeré kroky, jakož i konečný trest pro uživatel Odar, byl konzultován s vedením SF. Udělali jsme maximum vstřícných kroků, které však byly vždy jednostranné. Odezva NULA. Pokud Odara vnímáte jako mučedníka - je to váš pohled na věc. Možná by jste nakonec, po prostudování některých skutečností, své hodnocení pozměnili. Z hlediska zachování profesionálního postupu vám zde nebudu předkládat žádnou interní ani osobní komunikaci s kýmkoliv z uživatelů.

Respektuji svobodu každého člověka jak zde na fóru, tak i v reálném životě. Mám radost z každého slušného uživatele, který na fórum přijde pokecat o technice.

Kdo chce pokračovat slušným a nekonfliktním způsobem, toto vlákno zatím zůstává otevřeno. Nečekejte však, že se tam budou moderátoři, či já vyjadřovat k nepravdám a často i emočním výlevům. Není to jejich povinnost. Vše co mělo být řečeno a napsáno již zaznělo. Kdo chápat nechce, stejně chápat nebude. Doporučuji každému ponechat si odstup na případné hodnocení čehokoliv. S odstupem času se určité věci vidí trošičku jinak. Doporučuji věnovat se problematice AV techniky, k tomu je určeno toto fórum.

Upozorňuji ty, kteří mají chuť mé osobě (popřípadě komukoliv dalšímu) jakkoliv vyhrožovat (SZ a email), že v reálném životě by si toto zřejmě nedovolili. Je to nechutné. Dalším, kteří nechápou, proč někdo další byl potrestán vzkazuji, že každý kdo jinému vyhrožuje, bude okamžitě, bez jakékoliv diskuze potrestán. Sám nechávám tyto věci zatím ležet bez adekvátní odezvy, neboť chápu do jisté míry, že jste rozrušení. Uvědomte si laskavě, že některá slova mohou již atakovat hranici zákona.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jaromír Puk 4. 12. 2012 01:26

radimecek13 píše:pánové si musej nahnat svoje ega....protože to co předvádějí redaktoři ve svých článkách na AVmanii,to nemá s novinařinou nic společného,to by lépe napsal žák osmé třídy..viz. pan Puk co článek to perla...tak si to někde musej vybít...bohužel Odar píše co si myslí a to se tady nenosí..

PS:nedavno to tady zabalil jediný trošku slušný redaktor Jiří Rokoský,už se na to tady nemohl dívat...

http://avmania.e15.cz/avmania-je-s-vami ... ilancovani


ad Jirka Rokoský a úroveň AV) Myslíte, že by ten článek vyšel bez mého vědomí? Nebo jen z úcty k Jirkovi? Takové plácání do vody, co předvádíte, tady bylo mnohokrát. A předpokládám, že když vám navrhnu, ať teda něco smysluplného vyplodíte, že z vás nevypadne nic. Nebo ano? Pletu se?

Můj mail je puk@mf.cz a můžeme se domluvit. Případně se můžeme setkat osobně a můžete mi říct své námitky do očí, nemám problém přijímat konstruktivní kritiku, pokud má hlavu a patu ( že něco je mizerné bez argumentace, není konstruktivní kritika, ale vztekání se malého dítěte).

A Franto, pokud máš pocit, že je to třeba pozvednout, není problém to napsat i mně, a nejen sem do fóra. ;-)
Jaromír Puk
Redaktor

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků