Na návštěvě u Šeďoura

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod MgX 6. 7. 2014 10:45

Nejsem sice adresát dotazu, ale... snad je to ono :-)

NIKON D5100 s teoretickým kontaktem ve Fotošoupu :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 6. 7. 2014 17:04

dik,pekne fotky
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 7. 7. 2014 07:53

Jo správně :)
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 7. 7. 2014 08:27

Pro začátek musím poděkovat Kocmeisterovi za recenzi a opravdu SKVĚLÝ fotky.
Musim říct, že když jsem Kocovi předával sluchátka na vyzkoušení, tak opravdu vůbec netušil do čeho jde.
Takže děkuju.
Děkuju taky všem za pozitivní reakce.Poděkoval bych i za ty negativní, ale problém je, že nebyly věcný.
---
Opravdu nemám chuť řešit osobní antipatie nějakýho n a s r á n k a, takže prosím moderátora o promazání.
---

K velikosti náušníků : já mám pocit, že si z obrázků furt všichni myslíte, že ty sluchátka jsou docela malý, ale ouha...oni jsou v porovnání s běžnejma náhlavníma sluchátkama dost obrovský, tudíž i ve vnitřním otvoru v náušnících je poměrně dost místa.Nemám zrovna malou hlavu a boltce mám průměrný velikosti.

Náhlavní oblouk moc nepruží a musel by se trochu zmačknout, aby líp seděl na menší hlavě.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod krmelec 7. 7. 2014 10:10

Já mám velkou hlavu a malé uši, tak když tak si je adoptuju, když jsi je postavil na mou velikost :-).
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 7. 7. 2014 12:37

Ještě k těm náušníkům.Popravdě, na výrobu to bylo, to nejtěžší na celejch sluchátkách.Nečekal jsem takový obtíže při návrhu střihu (tady mi napověděl internet) a pak, byla těžká i technika samotnýho šití na stroji.Dostal jsem sice několik dobrejch rad od profi švadleny, ale šít z látky nebo z kůže, se malinko liší.
První náušník jsem sešil a rozpáral určitě tak dvacetkrát (bez přehánění), než to začlo vypadat alespoň takhle.
Náušníky co jsou na fotkách, jsou prototyp !
Chtěl sem si na tom jen vyzkoušet technologii návrhu střihu a šití kůže a na "ostrou" verzi mám připravenou velejemnou kozinku.

Ale přiznám se bez mučení, je to tak pracný, že se budu dlouho rozmejšlet, než se pustim do dalšího šití.
...

Co se týká tvaru náušníků, nad tím jsem taky uvažoval.Tenhle střih patří k těm jednodušším (i když je pracnější na sešití), udělat oválnej výřez (jak navrhuje Ekkar) bych se moc neodvažoval.
Ono se to na jedný straně začne sešívat a nadruhý straně by se to mělo sejít s tím začátkem.Ale občas se to nesešlo, takže rozpárat a znova...
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků