píďovo hrajítka

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod píďa 11. 5. 2010 14:00

Prosím omluvte kvalitu fotek, nemám tu žádnou výbavu na focení (stativ a světla...). Do měsíce sem dám pořádné fotky.
pracovna.jpg

od shora: equalizer-Renkforce HVEA-8901, tape deck Technics RS-M263, zesilovač Technics SU-8044, tuner-timer Technics ST-S7, CD DENON DCD-1500, kazeťák AKAI GX-F91, timer- zásuvkovač-odrušovač (stage box)made by píďa.
ložnice.jpg

odshora: tape deck Technics M226 a SONY TC-FX4, tuner marantz ST300, zesilovač marantz PM200, tuner Metz SX4961.
můj_pokojík.jpg

od shora: CD Luxman DZ92, zesilovač SONY F117R, zesilovač Fisher CA660, kezeťák Metz CX4962,
....hm a bedny se mi sem nevejdou, tak příště.
píďa
píďa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 11. 5. 2010 16:25

Sice pekne a urcite cenne kusy ale keby to bolo aspon v rack vzdy od jedneho vyrobcu tak by to viac lahodilo oku. No pochopitelne to ma asi kvoli zvuku svoj vyznam. :)
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 11. 5. 2010 17:11

pidovi ... kua nejak me prijde, ze strasna spousta lidi neumi v posledni dobe sklonovat, driv jsem si toho nevsiml
evlo
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod píďa 11. 5. 2010 17:29

TO armaman: no moc cenných věcí to není, ale denně se to používá. Já to časem lepší poskládám.
Zběratelsky cenné jsou podle mně jen AKAI a marantz.
AKAI vypadá na první pohled nic moc, ale stačí stisknout tlačítko door.
Odklopí se přední stěna s tlačítky (pohopitelně motorově) a zasune se dospoda toho decku.
Takže to pak vypadá takhle:
AKAI_detail.JPG


On si třeba umí sám nastavit předmagnetizaci: po stisku tlačítka "TUNING" si nahraje několik kmitočtů na pásku a přehraje si to a pak podle toho nastaví test, BIAS, level, EQ a pak se zase přetočí na pozici pásku tam kde byla. Jinak dalším motorkem jsou ovládány dvířka kazetové mechaniky, má tři možnosti zobrazování ukazatele vybuzení:VU, pek1 a peak2. Dále jen ve skratce: Quarc lock D.D/3head system/closed loop double capstain/auto tape selector/dolby B a C/ dc amplifier/ počitadlo i v hod:min, uložení nastavení do 4rech pamětí...
Nemá to procesor a váží asi 10kg.

-- 11. 5. 2010 18:52 --

TO evlo: no já vím, moje gramatika za moc nestojí, chodím do sedmičky, tak se to snad postupem času zlepší.
píďa
píďa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Emokid 12. 5. 2010 13:46

Bomba sbírka, a ten odklápěcí AKAI je taky něco co se dneska jen tak nevidí. :tleskani
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 5. 2010 14:02

píďa píše:...
Nemá to procesor a váží asi 10kg.
...


Zapomeň, že to nemá procesor. Jen ho to nemá "nahlas" inzerovaný, bez procíku bys tyhle funkce například do paměti vůbec neuložil.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků