píďovo hrajítka

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod píďa 11. 5. 2010 14:00

Prosím omluvte kvalitu fotek, nemám tu žádnou výbavu na focení (stativ a světla...). Do měsíce sem dám pořádné fotky.
pracovna.jpg

od shora: equalizer-Renkforce HVEA-8901, tape deck Technics RS-M263, zesilovač Technics SU-8044, tuner-timer Technics ST-S7, CD DENON DCD-1500, kazeťák AKAI GX-F91, timer- zásuvkovač-odrušovač (stage box)made by píďa.
ložnice.jpg

odshora: tape deck Technics M226 a SONY TC-FX4, tuner marantz ST300, zesilovač marantz PM200, tuner Metz SX4961.
můj_pokojík.jpg

od shora: CD Luxman DZ92, zesilovač SONY F117R, zesilovač Fisher CA660, kezeťák Metz CX4962,
....hm a bedny se mi sem nevejdou, tak příště.
píďa
píďa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod armaman 11. 5. 2010 16:25

Sice pekne a urcite cenne kusy ale keby to bolo aspon v rack vzdy od jedneho vyrobcu tak by to viac lahodilo oku. No pochopitelne to ma asi kvoli zvuku svoj vyznam. :)
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod evlo 11. 5. 2010 17:11

pidovi ... kua nejak me prijde, ze strasna spousta lidi neumi v posledni dobe sklonovat, driv jsem si toho nevsiml
evlo
Poslední varování

Odeslat příspěvekod píďa 11. 5. 2010 17:29

TO armaman: no moc cenných věcí to není, ale denně se to používá. Já to časem lepší poskládám.
Zběratelsky cenné jsou podle mně jen AKAI a marantz.
AKAI vypadá na první pohled nic moc, ale stačí stisknout tlačítko door.
Odklopí se přední stěna s tlačítky (pohopitelně motorově) a zasune se dospoda toho decku.
Takže to pak vypadá takhle:
AKAI_detail.JPG

On si třeba umí sám nastavit předmagnetizaci: po stisku tlačítka "TUNING" si nahraje několik kmitočtů na pásku a přehraje si to a pak podle toho nastaví test, BIAS, level, EQ a pak se zase přetočí na pozici pásku tam kde byla. Jinak dalším motorkem jsou ovládány dvířka kazetové mechaniky, má tři možnosti zobrazování ukazatele vybuzení:VU, pek1 a peak2. Dále jen ve skratce: Quarc lock D.D/3head system/closed loop double capstain/auto tape selector/dolby B a C/ dc amplifier/ počitadlo i v hod:min, uložení nastavení do 4rech pamětí...
Nemá to procesor a váží asi 10kg.

-- 11. 5. 2010 18:52 --

TO evlo: no já vím, moje gramatika za moc nestojí, chodím do sedmičky, tak se to snad postupem času zlepší.
píďa
píďa
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Emokid 12. 5. 2010 13:46

Bomba sbírka, a ten odklápěcí AKAI je taky něco co se dneska jen tak nevidí. :tleskani
ipod
Emokid
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 12. 5. 2010 14:02

píďa píše:...
Nemá to procesor a váží asi 10kg.
...

Zapomeň, že to nemá procesor. Jen ho to nemá "nahlas" inzerovaný, bez procíku bys tyhle funkce například do paměti vůbec neuložil.
chce se mi blejt, velebnosti, jdu chcípnout někam do lesa...
EKKAR
VIP uživatel