Casial

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Casial 14. 2. 2010 23:51

Jak jsem se díval, date registrace na fóru zive.cz patřím k těm nejstarším, nicméně aktivně jsem se začal vyskytovat poměrně nedávno - důvodem bylo, že jsem dlouho bránil jakýmkoli investicím do HiFi, protože mi bylo jasné, že jakmile jednou začnu, už nikdy neskončím... až jsem letos podlehl...

To, co vidíte, je work-in-progress - a patrně to vždy work-in-progress bude, neboť jak feťáci hledají "the ultimate high", hifisti zase hledají "the ultimate sound" - nalezení ani jednoho není snadné, ale to neznamená, že to nebudeme zkoušet, že...

Obrázek
Celkový pohled
Obrázek
Levé=digitální křídlo :)
Zleva: Profesionálně podložená bedna Behringer Truth B2031P, UPS s lampičkou, Denon DCD-1500AE, Vincent KHV-1pre, K701

Obrázek
Centrální pozice patří Macbooku a AVR marantz sr4002

Obrázek
Pravé=analogové křídlo
RIAA předzesilovač Vincent PHO 111, Technics SL-BD20D a (t.č. dysfunkční) Tesla NZC-420

Televize je tam hlavně jako monitor k Nintendo Wii (i když je full-hd:) - opravdu ji moc nesleduji.

Co není vidět jsou Bose 2.2 Series II, opět velmi profesionálně a elegantně vyvedené jako "Speaker B" do kuchyně.
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nolwendil 15. 2. 2010 01:16

Pěkná sestavička. Že bych ještě narychlo změnil obor? :-D Z informatiky na medinu...
Still round a corner there may wait, a new road or a secret gate...
Nolwendil
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kocmeister 15. 2. 2010 10:26

Máš super bedýnky ;-) :-)) Koukám dokonce tu hezčí verzi s stříbrným nástřikem některých vnějších dílů. Jenom mě napadá jestli nejsou moc blízko u zdi.
REPRO: PKAudio Ghibli, SUBY: 2x B&W ASW 825, AMP: Audionet SAM G2, DAC: Chord Qutest battery powered, SLUCHÁTKA: Sennheiser HD800, FILTR, DRÁTY A DALŠÍ SNAKE OILY: vlastní konstrukce.
Kocmeister
Pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Casial 15. 2. 2010 11:12

No, asi stejně časem půjdou na zem, nechám u kameníka uříznout kus šutru jako podstavec, vázne to na tom, že nemůžu najít metr :)
Člověče, blesk klame, jsou celočerné :)
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 15. 2. 2010 11:35

no bassreflex maju smerom dopredu tak myslis ze vadi ked su moc pri stene?
a nemyslim ze ked pojdu regaly na zem tak to bude dobry napad :hm tak na stojany...
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Casial 17. 2. 2010 01:30

Jo, nad stojany jsem taky uvažoval... A stojany na šutr :) Ale posléze, posléze, musím se napřed trochu fiskálně stabilizovat...

Už jsem to nakousl v jiném topicu - nade mnou bydlí pan Ing. *****, pode mnou celkem neškodní důchodci - ergo, lze nějak jednoduše zvukově odizolovat pokoj/byt směrem dolů - třeba tlustým kobercem?
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Casial 23. 2. 2010 13:31

Dnes dorazila nová přenoska a jehla k Technicsu - Audio-technica AT301EP - tak jsem ji hned o polední pauze běžel domů vyzkoušet - so far inconclusive :-l
Frekvenční rozsah by měla mít větší, než původní Technics, na zahraničních diskusích ji vychvalovali... Večer musím udělat extenzivnější poslechový test :)
OnePlus 8T@Odorik&Allrisk
♫: Denon DCD-1500AE•Vincent KHV-1pre•Xduoo XA-10•Sennheiser HD800•AKG K702•Behringer Truth B2031P•
Casial
Junior
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků