zdenoeddie

Členové fóra se představují. Fotky a diskuze k vašim audio/video přístrojům.

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod zdenoeddie 22. 12. 2009 11:05

Zdravim clenov AVmanie, som tu novy, ale niektory ma isto poznaju z inych elektro-for.
Venujem sa stavbe hlavne elektronkovych zosilovacov a takmer vsetkeho co s elektronkami suvisi.
Moja domaca zostava nie je bohvieco, ale ako student som rad aj za tolko :-))
Pouzivam gramofon Aiwa PX-E850, na klasicke kazety mam Tesla SM261, takisto kotucak B101, pripadne este B113, ktoru momentalne pouzivam nudzovo ako aj zosilovac, CD prehravas mam nejaky cinsky smejd (ale hraje) Hyundai z Tesca kupeny pred 3 rokmi.
Dalej v mojej zostave sa vyskytuje ekvalizer/preamp/mixer GAS-7000. Mam rozpracovany navrh grafickeho ekvalizeru/preampu s elektronkami ECC83/88, dufam ze mi cas dovoli sa k tomu dopracovat.
Ako koncovy stupen, momentalne pouzivam nudzovku B113 ako uz bolo spomenute. Na vecerny posluch mam prototyp a la vrabcie hniezdo jednocinny zosilovac s EL84 (sin vykon 2,5W).
Predtym som pouzival koniec v dvojcinnom zapojeni s EL34 v AB triede, ktory som casom odstavil a chcem ho prerobit a trochu vylepsit.
Vo faze skusania mam dalsie zosilovace ako PP s 6s33s (80W), PP s EL84 (15W), a dalsie, ked to bude vyfinalizovane samozrejme dodam fotky a blizsie udaje.
Reproduktory pouzivam vsetko Tesla, pre mensi posluch stacia ARS1014, ale vacsinou fachcim na 1PF 067 08, kto ich vlastni vie preco ;-) , a takisto pre vykonejsie zosilovace este mam par ARS 9238 .
Akurat vcera som si pod stromcek o<:) kupil sluchadla Koss Porta Pro, tak som k nim urobil headamp s 6AS7, neberiem to ako konecne riesenie tak to len tak na okraj :-)

Akurat citam pravidla ze je potrebne dat foto, tak tu su nejake
Vyvojovy prototyp zosilovaca SE EL84 spominany v prispevku
http://i177.photobucket.com/albums/w214/zdenoeddie/DSC06653.jpg
Pohlad na "zostavu"
http://svetelektro.com/modules.php?name=Forums&file=download&id=6366
Video so spominanym zosilovacom PP EL84 (kvalita videa nic moc)
http://www.youtube.com/watch?v=RDdhf0VtpaA
zdenoeddie
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2009 11:33

Ha, onkyaři, pioneeráři a harman-kardonáři, ZDE JE PRAVEJ, NEFALŠOVANEJ DIY Hi-Fista!
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Martin..net 22. 12. 2009 15:49

Chlape super :tleskani máš moje sympatie a hlavně závidim ten prostor k realizaci. Dneska mi to doma už bohužel v takovém rozsahu neprojde :-D
...
Martin..net
Junior

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2009 16:15

Nj - svobodnej, študent = tj žádná ženská krom milující maminky ho neomezuje, má svoje království, kam mu nikdo nepáchne, aby mu tam přeházel kabely nebo nedej Pámbu "uklidil"... :-D :-D :-D
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod zdenoeddie 22. 12. 2009 19:10

Dakujem, slobodny zatial ano, takisto student zatial, ale zensku mam, uz dost dlho, ale tej to nejak nevadi, lebo vie ze pomsta je sladka a ona vo svojej dielni (je krajcirka) tiez nema bohvieaky poriadok, a keby sahala do mojho, tak az potom by videla ten chaos vo svojej kutni :D
zdenoeddie
Junior
Uživatelský avatar




Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků