trhaný obraz Power DVD

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod pirozka 17. 4. 2005 13:42

Trhá mi obraz na Power DVD 6, a to při přehrávání z disku i z pc.Z nápovědy v XP nejsem příliš moudrý.Jejich rad nelze použít.Díky za radu.Mám Athlon xp 2600,RAM 512MB,grafika 64MB. :roll:
Zdravím Vás!Firewall se mě ptá, zda povolit CTF LOADER či ne.Děkuji.
pirozka
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod Vortex 17. 4. 2005 13:46

tak to ti neporadim. Mě se zas asi něják pos*ala mechanika a trhá se mi zvuk když přehrávám disku. asi to bude chtít novou.
Zkus se podívat do nastavení kvality a těch jejich novejch nástrojů k vyhlazování obrazu - ty většinou namáhaj grafárnu.
zatim čus
Vortex
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod X__ 18. 4. 2005 20:17

Také pokud používáš náročné aplikace, například P2P DC, je vhodné ji ukončit, případně i restartovat (žerou strašně prostředků, někdy se i nekoretně ukončují, či neuvolňují operační pamět.

Můžeš taky zkusit konkurenční přehrávač Win DVD.

Nebo nemáš z Netu v PC nějaké trojany, malware?
Naposledy upravil X__ dne 20. 5. 2007 09:42, celkově upraveno 1
年度新入社員入社式、社長あいさつの概要を掲載しました。
X__
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ujxpb 18. 4. 2005 22:25

Mám Athlon XP 2600+, 256MB RAM, grafárna FX5500/128MB a je to v pohodě i s dts a CLEV-2.

Zkus experimentovat s nastavením na kartě Video - hlavně zkus vypnout "hardware acceleration" a CLEV-2. Pravděpodobně to bude v ovladačích grafické nebo zvukové karty.
ujxpb
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod crow (novy) 19. 4. 2005 13:06

Pokud mate ATi kartu rozhodne nove ovladace, ja mel tento problem s MSI DVD (odruda Win DVD), bylo to s verzi Catalystu 4.3. Ted pouzivam 4.12b a jede to naprosto v poho :wink:
Have no fear, crow is here.
crow (novy)
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LaDDa 21. 4. 2005 21:04

Uz jsem se s tim setkal, v Power DVD trhalo DVD a jste k tomu byl problem s Centrem. I presto, ze test repra jel v poho a nastaveno bylo vse dobre. V MS Playeru 10 vse ok. Nechapu doted. PouzityHW: SB Live! + ASUS typ deska presne nevim, Genius 5.1 HTheater.
LaDDa
Kolemjdoucí


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků