OT z vlákna TV LOEWE - zkušenosti?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 22. 12. 2017 11:39

Myslim, ze tipicky REALNY zakaznik televizorov LOEWE je bohaty (aspon relativne) a zaroven polohlupy, nakolko si nezistil, ze su fest predrazene vzhladom na to ze neponukaju lepsi obraz nez o polovicu lacnejsie TV. Asi tak ako sluchadla Beats DR. DRE (teraz uz Apple ?)... Lenze LOEWE telky asi tazko budu kupovat chalani 15-20 rocni...na rozdiel od tych sluchadiel...
Vyhadzovanie polovice penazi je totiz polohlupost. Vyhadzovanie celych je plnohlupost... :D
A ked si niekto nekupuje Loewe kvoli obrazu ale kvoli prestizi pred navstevami, tak je to nezrely pnak. Takych je kopa aj prachatych, vid nasi a vasi politici, niektore celebrity, atd...
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 22. 12. 2017 14:02

Nesrovnávej 15-20letý lidi s POLITIKAMA - porovnáváš dvě naprosto inteligenčně nesrovnatelný věci, to je jako bys chtěl srovnávatpodle výkonnosti prémiovou řadu Claas, Ford nebo John Deere se samodomo zahradní frézou svařenou z motoru z warťasa a z rámu s převodovkou Zetoru 25 ... Tvor definovatelnej slovem POLITIK je prototypem jedince s IQ s hodnotou zruba v okolí jeho vlastní tělesný teploty ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod NOWOCAYN_2 23. 12. 2017 20:41

mrazíkovo píše:Už cca 15 let mám doma Loewe. Vystřídal jsem asi 4 modely ( 2 skleněnky, 2 placky ). Nemůžu říct, že by to bylo vždy bez ztráty kytičky, 2x jsem řešil nějakou poruchu, ale s obrazem a i se zvukem jsem byl vždy spokojen. Možná jsou lepší televize a určitě jsou i levnější, ale já to nezkoumal. Loewe jsem spokojenej a až budu v budoucnu nucenej řešit novou televizi, zase se podívám u nich.


Hlavne, že slúchadlá a DAP si schopný meniť či nakupovať každý mesiac... :D
A tým, že z TV ťa zaujíma len LOEWE aj keď pripúšťaš že môžu byť lepšie a zároveň lacnejšie TV, tak čo si o tom myslieť ? ... Nevytvoril si si ty k nej nejaký citový vzťah ? :lol:
Racionálne mi to teda nepríde. Racionálne mi príde to, keď niekomu ide o čo najlepší pomer "cena & výkon", prípadne za určitú sumu akú je schopný na niečo dať, dostať to najlepšie...
Možno si ale taká čiastočná ovečka či snob, že ti ide viac o značku, než o výkon (v tomto prípade hlavne obrazový). Samozrejme, je to tvoja vec.
DAP/DAC : E1DA 9038SG3, Benjie S5, Walnut V2s, Zishan Z3 (CS43198 + MUSES8820)
Slúchadlá Mangird Tea + DAC E1DA 9038SG3 = PLNÁ SPOKOJNOSŤ
Repráky : TASCAM VL-A5, Creative T20, Creative Muvo 2
NOWOCAYN_2
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mrazíkovo 23. 12. 2017 22:30

Tazatel se pídil po osobních zkušenostech, proto jsem reagoval. Ty osobní zkušenost očividně nemáš, ale vyjádřit se potřebuješ. Docela je mi tě líto, musíš mít hodně smutnej život.
Nejsem recenzent, jsem dojmolog
mrazíkovo
Mírně pokročilý

Odeslat příspěvekod trent 23. 12. 2017 22:39

To je takový smutným pravidlem, že se NOWOCAYN vyjadřuje spíše než k daným výrobkům, tak k tazatelům, nebo vlastníkům zájmového produktu. Hlavně, že si na to založil již druhý profil.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod _daRK 23. 12. 2017 22:59

trent: na obhajobu Nowocayna, druhé konto si založil len z toho dôvodu, že niekedy v lete sľúbil, že sa už nevráti prudiť na fórum a zmenil si heslo, ktoré si asi nepoznačil. No potom to nevydržal, ten sľub nedodržal a tak tu máme tie jeho bonmoty opäť ... pod novým nickom :)

nowocayn: snaž sa pochopiť prosím, že niektorí ľudia proste vyberajú veci pre seba na základe viacerých faktorov ako ty. Ty vyberáš zásadne len podľa ceny (avšak nič proti tomu), niekto podľa najlepšieho pomeru cena/výkon a niekto ďalší pochopil, že ak kupuje vec na X rokov, dôležitejšia pre neho je spoľahlivosť a kvalita a je ochotný si za to priplatiť. Je to ťažké pozrieť sa na veci aj inak namiesto toho, aby si hneď odsudzoval a urážal iných, že sú za iný pohľad hlúpi ? Budú Vianoce, tak ja ti prajem, aby si raz mohol zažiť tie iné faktory aj ty :)
HP: Hifiman Edition XS
IEM: FiiO FH7,iBasso IT04
DAC/Amp: Lotoo Paw S1,Chord Mojo,HibyR3,iBasso CF01
Iné: Sony WH-1000XM5,LinkBuds S
TV/Audio: SONY KD-55XF9005;Yamaha RX-V683 ► DALI Zensor 3+Yamaha NS-SW200; Triangle Elara

Predaj: iBasso IT01s, IT04, FH7
_daRK
Pokročilý

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 12. 2017 00:20

No, vypadá to, že asi zase budem muset povolat do služby Ekkara Čističe und jeho demižóny s kyselinou a trochu to tady poklidit, protože NĚKDO si tady opět začal vyplachovat svoji stomální dutinu od svejch nevábnejch verbálních exkrementů ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trent 24. 12. 2017 01:17

_daRK: Já vím, proč má druhý profil, ale tím, že jsi to zde zmínil jsi ho moc neobhájil. Ba naopak. :-D
Ale konec OT. A důrazně žádám NOWOCAYNA, nechť se příště vyjadřuje k produktům a ne k lidem. Jistě se najdou i fóra zabývající se psychologií, na rozdíl od toho „našeho“.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
VIP uživatel
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků