OT z Gramofony - příslušenství a vylepšení - o5 Platprd

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod platprd 23. 12. 2016 00:23

dávno platná koncentrace je z dob za dávných časů, kdy se jezdilo na povozech a žvýkala kukuřice. Dnes jsou již šamponáty koncentrovanější.
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod platprd 23. 12. 2016 00:40

Je vidět že potrefená husa nejvíc gagá. A co když bude mít moje polévková lžíce objem 2 ml, zatímco tvoje pouze 1 ml? pak platí že při mém obsahu 1,000 × 10na-6 metrů krychlových na 10 dm3 dostanu koncentraci roztoku 0,0002 cm3, přižemž ty 0,0001 cm3. Ha mýtus zbořen BUSTED
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 23. 12. 2016 00:51

EKKAR píše:... Na nádobí v Československu se používal ... JAR. ... a na etiketě měl návod, kde se popisovalo jeho ředění - "1 polévková lžíce na 10 litrů vody". Polívková lžíce má maximálně 5 mililitrů a 10 litrů je snad dost jasný množství...
platprd píše:Je vidět že potrefená husa nejvíc gagá. A co když bude mít moje polévková lžíce objem 2 ml, zatímco tvoje pouze 1 ml? pak platí že při mém obsahu 1,000 × 10na-6 metrů krychlových na 10 dm3 dostanu koncentraci roztoku 0,0002 cm3, přižemž ty 0,0001 cm3. Ha mýtus zbořen BUSTED
Ano, pokud jíš polívku lžičkou pro mrkací panenky, o jinejch si myslíš, že jsou podobně postižení taky nebo ještě hůř a tvůj vrozenej intelekt ti brání pochopit životní realitu, pak máš skutečně proti jiným handicap a měl bys s tím asi něco začít dělat - ale nechtěj ode mne, abych tě tady učil základy logickýho myšlení, matematiky a fyziky. To měli udělat už dávno tvoji rodiče a nejrůznější pedagogové počínaje mateřskou školkou až po já nevím kterej studijní ročník se ti podařilo úspěšně dokončit. A jestli ti absolvovaná školní docházka i přes opakovaný působení k pochopení takový problematiky nestačila, pak sorry hop, ale zase to není moje chyba a ty pokud to o sobě víš a doposud ti potřebnej počet opakování nebyl dopřán bys to měl nějakým způsobem napravit. Bez toho tady pokřikováním á la Jamie Hyneman a Adam Savage budeš působit ještě směšnějším způsobem, než doposud v masce Vovčího Mluvčá-čka ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod platprd 23. 12. 2016 01:04

nj
holt mám hendikep, že nechodil do pomocný školy, aby mne učili kolik je objem polívkové lžíce
Upozornění administrátora: Odstraněn podpis odporující pravidlům fóra.
platprd
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků