OT z Nikdy viac TV SAMSUNG!

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 8. 2016 12:55

No, mi se pokazil kdysi dávno SGS 2 (reklamace), tchánovi SGS 3 (snad 6 reklamací na různé závady, zejména skrze GSM/LTE anténu), ale zase Note 3 drží, nějaký ten sh*t kolem 6 tisíc tchýně jede taky. Kolegové mají taky Samsungy, nejčastěji SGS 6 a 7 Edge a bez problémů. Je to prostě o tom natrefit na špatný kus. A těch je u Samsungu logicky víc, když je to největší výrobce telefonů v současnosti. Procento kazových kusů bude proto sice stejné jako u jiných značek, ale díky faktickému počtu vyrobených telefonů těch vadných bude mnohonásobně více, než třeba u Sony (a to mi Z1C málem umřelo kvůli baterce, před měsícem v reklamaci). Díky tomu se dočtete nejvíc o problémech majitelů Samsungů. Kdekoliv. Stejně je tomu i u Apple, stačí si přečíst Apple fóra a budete se protáčet v židli z počtu chyb a kazových kusů a rozličných problémů majitelů.

Prostě se s tím smiřte a pokud nejde o výrobní vadu/špatný návrh, který ohrozí nejenom jednu vyrobenou várku, ale klidně celou modelovou řadu/model samotný, je jedno, co koupíte. Vadný kus můžete mít vždy. Doteď vzpomínám na jednu plasmu od Sharpu za 80 tisíc. Těch se prodalo a vyrobilo minimum, koupili si ji jen nadšenci, ale... co druhý kus nějak vadný. A to si řeknete Sharp, který jinak měl naprosto skvělé panely s dlouhou životností. Pak taky Zoppo telefony před tak dvěma lety. Byly série, co se vrátily na prodejnu naprosto všechny. :-)
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 8. 2016 19:05

A teď mi řekni, PROČ DO DISKUSE O TELEVIZORECH JISTÝ ZNAČKY TAHÁŠ NÁZORY NA MOBILY - i když se jedná o totožnou značku????? To je to samý jako bys posuzoval auta koncernu VW šmahem všecky motorizace podle toho, jakou NĚKDO JINEJ učunil zkušenost s jedním prvoseriovým motorem 1,2TSI (s tím z doby před radikální modernizací rozvodovýho řetězu = vyrobeným před datem 18.6.2011)….
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 8. 2016 19:41

Klídek, hodilo mi to téma mezi aktivní a bral jsem to jako z Mobil mánie, kde podobné blbosti jsou furt. Zdejší systém priority témat podle intenzity psaní do jednotlivých for je zda se pofidérní, tedy pokud to vůbec nějak funguje tedy kromě náhody. Nicméně premisa platí stejná, je to Elektro, je to Samsung, největší výrobce panelů :)

A propos, já se Samsungu zastal, ne dehonestoval :D Takovou dívčí ukřivděnou reakci bych nečekal od moderátora ;)
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 8. 2016 19:57

Protože motáš jabka s hruškama dohromady - cpeš do fóra o televizích nějaký bláboly o mobilech. Jak by ses tvářil, kdybys ve vlákně o mobilech Panasonic našel hustokrutou připomínku o jejich videorekordéru???
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Sattero 24. 8. 2016 20:25

Vidím že máš alergii na telefony, souvislosti nevidíš ani faktické, ani obrazné, vysvětlení sis nepřečetl a nejspíš Ti praskne cévka, takže pro Tvoje dobro si to smaž ať z toho nemáš újmu. Na svědomí si tě cype nevezmu. To radši zapnu svoji Samsung televizi řady B a budu koukat na taje Madagaskaru. :D

A co máš proti videorekordérům Panasonicu? Takové super zařízení... Hmm
Sattero
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 8. 2016 22:17

To bude fakt nejlepší. Do týhle debaty voloviny o mobilech nepatří a měl jsem to smazat hned.
Odděluji OT, později KOŠ.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků