OT z "Prasklá guma po obvodu membrány"

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Petulda 10. 8. 2016 09:01

sedour:

...a nejvtipnejsi je, kdyz o spravnem psani poucuje negramota, kterej v snad v kazdem svem prispevku naseka hromady chyb...

Nad tvou logikou "protrzeny reproduktor nikdo nepozna, protoze ja nepoznam rozdil mezi dvema neprotrzenymi reproduktory" smekam.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod šeďour 10. 8. 2016 09:21

Peťuldo, nikdy bych si tě nedovolil poučovat o správným psaní.To vážně ne.

To, že spisovnou češtinu moc neovládám, to vím a taky se o ní moc nesnažím.Neznám pravidla pravopisu, nevím kde se správně píše mně a mě.Ale nikdy jsem netvrdil opak.Ale tebe neomlouvá, že nepoužíváš háčky a čárky.A to je podle mě horší.Vypadá to pak, jako když píše negramot.

V čem je problém ?...neumíš si přepnout klávesnici ?
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý

Odeslat příspěvekod Petulda 10. 8. 2016 09:32

Výtka o psaní bez diakritiky není výtkou o správném psaní.... :-D.

Stejně jako vliv protrženého reproduktoru se pozná porovnáním dvou neprotržených reproduktorů...

Dobře ty :-D.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Petulda 10. 8. 2016 16:24

No to vidim od tveho prvniho prispevku v tomhle vlakne, ze nerozumis o cem je tu rec. V takovem pripade je lepsi nepsat nic nez nesmysly.

Abys rozumnel: bavili jsme se o porovnavani zvuku prorazeneho (neutesneneho) repro vs utesneneho. Tys z nepochopitelnych a nelogickych duvodu prisel s nabidkou na porovnani dvou utesnenych repro. Uz?
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod mistr Oizo 10. 8. 2016 18:21

náhodou přinesl další variantu řešení :!: , zaplácnutí té díry nějakým lepidlem, což se u tvých příspěvků říct nedá :mrgreen:
mistr Oizo
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod šeďour 11. 8. 2016 10:52

Jéžiši Peťuldo, ty jsi neskutečnej komik :tleskani

Mělo mě napadnout hned, že zase budeš slovíčkařit.To je tvoje oblíbená disciplína, ve který nemáš sobě rovnýho.Jseš mistr pera...nebo teda spíš klávesnice.Pokud jí ovšem, ale zvládneš přepnout do češtiny :D

Tak k věci.Nabízel jsem poslech reprobeden, u kterejch je jeden závěs reproduktoru spravenej s tím, že tvrdím, že nepůjde poznat, u který z nich to je.Dál jsem nabízel případný propískání generátorem každý reprobedny zvlášť.
To je celý.Můžeš mě chytat za slovo (jak máš v oblibě), ale to je tak všechno co můžeš dělat.Myslím, že moje nabídka je celkem jasná.

Ale speciálně pro tebe :arrow: klidně tu zalepenou díru zase rozlepím, nebude to pro mě žádnej problém.

Víš, kdybych měl doma nějaký předražený komerční bedny jako béwéčka, klipše nebo fokály, tak bych to řešil výměnou měniče.Ale páč nejsem vyznavačem blbě navrženejch beden, tak tohle řešit nemusím.
Doma: Ultimativní audio miniPC, DAC + zesilovač HEGEL, třípásma LSM (geniálně navrhl Kocour)
Sluchátka: AKG K812, AKG K701,Beyer 770, 990, planární SDR wood.DAC + zes. TEAC
Na ven: FiiO X5, Trinity Delta II, Oriveti Primacy, FiiO X1, Sony MH1, atd.
šeďour
Pokročilý


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků