Přepínání av receivru a stereo zesilovače k jedné repro sou

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod sands1 15. 3. 2016 22:06

EKKAR píše:Pokud ten zesilovač bude v kvalitativní třídě v cenovce zase těch 20 000Kč, tak to určitě poznáš - a následně ten AVR brzo vyhodíš....

posudzovat zvuk podla cenovky to sme sa zase dopracovali :-D
sranda musi byt EKKAR vsak?
Len sa cudujem preco si mu hned nenapisal nech si kupi za 40 tisic, ten je 2x drahsi a bude to zniet zas dvakrat lepsie ;-]
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 3. 2016 02:35

Hele, Pískomile, PROČ MI VKLÁDÁŠ NĚCO CO JSEM NEŘEK!?!?! Já jsem napsal, že pokud bude stereo za stejnou cenu jako AVR, tak že rozdíl bude jasně patrnej - nic o tom, že by to hrálo podle cenovky, nebo že cokoliv 2x dražší bude hrát i 2x líp - to tady blábolíte vy dva s Denkezem.
A důvodem, PROČ bude holý stereo hrát líp než AVR za stejnou cenu je víc než jasnej - samotný stereo nepotřebuje tu kupu dalších pro většinu lidí navíc úplně zbytečnejch fičur a cingrlátek, který rozhodně nejsou zadarmo a který zbytečně pro určitou skupinu lidí prodražujou techniku. Kdo chce jen stereo, tomu jsou na prd HDMI vstupy a funkce potřebný pro videosignál stejně jako efektový a surround kanály zvuku - tak proč by je platil, když může tuhle část ceny investovat líp do kvality hlavní stereoaudiočásti ????
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod Petulda 16. 3. 2016 06:47

kamilo73:
Tímhle řešením je ale výsledný zvuk sterea pořád závislý na zvuku předzesilovací části AVR. Je to dobrý řešení, jak stereo výstup posílit výkonově, zvukově je to ale jen částečný řešení.

EKKAR:
Tradiční východisko postavy Denkez/Sands je, že všechny zesilovače hrají stejně. Tzn. dle vlastních slov nevidí důvod, proč by různé elektrické součástky zapojené do různých obvodů měly zpracovávat elektrický signál různě. Proto si myslí, že různé stereozesilovače hrají shodně a že AVR a stereozesilovače hrají taky shodně.
Při důkladné aplikaci jeho zmíněné premisy, by tomu tak skutečně bylo. Problém je v nesmyslnosti oné premisy.
Noble Audio Sunrise
Denon DCD-2020
Parasound Halo Integrated
Focal Electra 926
JBL LS 120P
Petulda
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 3. 2016 12:51

Jeho (Sandsův) problém ale tkví v tom, že POKUD koupí AVR za 20 000, tak v něm nemá STEJNEJ zesilovač jako v čistým stereu za stejnou cenu - a v tu chvíli je se svou premisou kdesi v zádeli a nemá cenu se na něj ohlížet ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod krmelec 16. 3. 2016 15:11

Tak Sandsův aparát nikdo neznáme, tak je celkem možné, že on ten rozdíl na své sestavě neslyší. A nebo má špatnou hudební paměť, takže si nezapamatuje jak to hrálo s AVR a pak ze zesíkem. Taky může být jen takhle přesvědčený, psychoakustika působí na všechny strany. A nebo dává více přednost investicí do beden a akustiky a hudebních nosičů.
A nebo se jen tak nudí.
CW DAC 1 + Yamaha A-S501 + Wharfedale Linton Heritage
krmelec
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 3. 2016 16:56

krmelec píše:...
A nebo se jen tak nudí.
Tudíž z nudy balamutí jiný lidi. Hanba mu ...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sands1 16. 3. 2016 17:52

Presvedcovat tu moderatora ktory tu blaboli a patri do minuleho storocia nemam cas a ani dovod.
Dovod preco bude stereo zosik "hrat lepsie" ako AVR je predsa jasny a on nam to jasne dokazal:
obsahuje navyse funkcie, HDMI vstupy a surround kanaly :D
apostrof ber s velkou rezervou co sa tu šíri na nete. Hoci to píše aj akože moderátor.
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 3. 2016 19:43

Sandsi, ty jseš evidentně buď naprostá mozková dutina, která neumí ani přečíst, natož ocitovat tvrzení jinýho diskutujícího - anebo ze sebe (pravděpodobnější varianta) takovýho duševně méněcennýho tvora jen děláš, abys mohl snáz prudit a otravovat svojí verbální exkrementací vlákna ostatním diskutujícím - proč bys jinak někomu přisuzoval naprosto opačný tvrzení, než ten dotyčnej napsal o 6 příspěvků vejš??? Navíc v tomto vlákně podruhý za sebou! A to bez ohledu na to jestli ten dotyčnej je moderátor nebo kdokoliv jinej, protože už jsem si všimnul, že tuhle "fintu" jsi zneužil ve vícero DALŠÍCH případech k vyvolání flamewaru překrucováním znění příspěvků jinýho diskutujícího!

Veřejně prezentovanej důkaz č.1:
EKKAR píše:Pokud ten zesilovač bude v kvalitativní třídě v cenovce zase těch 20 000Kč, tak to určitě poznáš - a následně ten AVR brzo vyhodíš....

ale
sands1 píše: posudzovat zvuk podla cenovky to sme sa zase dopracovali :-D
sranda musi byt EKKAR vsak?
Len sa cudujem preco si mu hned nenapisal nech si kupi za 40 tisic, ten je 2x drahsi a bude to zniet zas dvakrat lepsie ;-]

a důkaz č.2:
EKKAR píše:...
A důvodem, PROČ bude holý stereo hrát líp než AVR za stejnou cenu je víc než jasnej - samotný stereo nepotřebuje tu kupu dalších pro většinu lidí navíc úplně zbytečnejch fičur a cingrlátek, který rozhodně nejsou zadarmo a který zbytečně pro určitou skupinu lidí prodražujou techniku. Kdo chce jen stereo, tomu jsou na prd HDMI vstupy a funkce potřebný pro videosignál stejně jako efektový a surround kanály zvuku - tak proč by je platil, když může tuhle část ceny investovat líp do kvality hlavní stereoaudiočásti ????

načež
sands1 píše:...
Dovod preco bude stereo zosik "hrat lepsie" ako AVR je predsa jasny a on nam to jasne dokazal:
obsahuje navyse funkcie, HDMI vstupy a surround kanaly...


TUDÍŽ OFICIÁLNĚ A BEZODKLADNĚ:
TÍMTO VYSLOVUJI UŽIVATELI S NICKEM "sands1" NAPOMENUTÍ MODERÁTORA FÓRA ZA ÚMYSLNÉ KLAMÁNÍ A OPAKOVANOU SNAHU O VYVOLÁVÁNÍ FLAMEWARU.
Přestupek proti Pravidlům bude projednán následně v rámci Administrace fóra, kde může být neprodleně rozhodnuto i o udělení přísnější sankce. V případě opakování provinění bude udělen další, tvrdší postih podle Pravidel fóra automaticky. Proti udělení napomenutí se lze odvolat k administrátorovi AV-mánie nebo administraci Superfóra - bez odkladného účinku na sankci.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod sands1 16. 3. 2016 20:22

Trapne :D
sands1
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 16. 3. 2016 20:28

Jak je libo - je to tvoje volba.
Zde LOCK - definitivně, po projednání Sandsova chování v administraci fóra.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod MgX 16. 3. 2016 20:57

sands1 píše:Trapne :D

Ty, bohužel, velmi často pluješ zde na fóru na hranici, která dělí uživatele na přispěvatele korektní s příspěvky v souladu s pravidly, slušností atd. a těmi, kteří se již ocitli za pomyslnou čárou. EKKARovo napomenutí není prvním napomenutím, či upozorněním, které jsi na tomto fóru obdržel.

Někteří lidé, možná i Ty, mají názor, že konkrétně mě baví řešit podobné situace, napomenutí, dávat postihy, BANy. Ne, nebaví, já mám rád, když to fórum v klidu, pohodě a přátelské náladě frčí svým příjemně technickým životem. A vůbec nevadí, když se diskuze trochu rozohní, ale v rámci férovosti, pro skutečnou chuť dobře poradit tazateli.

Nemůžeš přeci jen zkusit jít trochu jinou cestou? Méně konfliktní, bez náznaku arogance, řekněme - provokací atp.?

Jako důsledek opakovaných řešení, zatím neřešitelného, sahám k nejnižší formě trestu, která Tě nijak neomezí ve fungování na fóru, nicméně Ti, pokud zde s námi zůstaneš, bude připomínat, že jsme spolu již na podobné téma mluvili. Uděluji Ti tzv.
Poslední varování.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků