Záloha zamčeného telefonu

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Shorteyize 14. 4. 2015 10:42

Zdravím, potřeboval bych radu ohledně zálohy na pc. Včera jsem měl nehodu na motorce a ohnul se mi mobil v kapse (nejde displej ani dotyková plocha, jinak mobil funguje), zapnul jsem ho a začaly mi chodit zprávy. Na mobilu mám gesto, takže přes PC mi to nejde a chce abych ho odemknul. Potřeboval bych udělat zálohu celého mobilu. Kies mám a píše mi, že je mobil zabezpečený a mám ho odemknout. Nevíte prosím jak to mám udělat? - Samsung Galaxy S3 NEO
Shorteyize
Kolemjdoucí

Odeslat příspěvekod EKKAR 14. 4. 2015 22:36

Myslím, že kromě odpovědí tady: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.ph ... #p10632293 se dočkáš jen jediný rady - odnes ten mobil do servisu a domluv se s technikem, jestli by tu dočasnou výměnu displeje neudělal on - včetně toho, že mu tan nakreslíš to "gesto", kterým se foun odemkne, aby se dala učunit ta záloha dat. Ano, bude to asi něco stát, ale pokud on použije displej půjčenej z jinýho founa, má na to servisní vybavení, takže má málo šancí něco poondit. Anebo bude mít i možnost ke zbytku elektroniky "napíchnout" zařízení, simulující mu část jeho hardwaru - nějakou diagnostickou soupravu a podobně. Prostě bych se optal na možnosti v autorizovaným zastoupení.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků