nežné pohlavie vs audiotechnika

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod icotech852 12. 1. 2013 10:21

Boli ste svedkom udalosti nasich drahých polovičiek v situáciach,kedy ste sa chytili za čelo?

do kategorie patria aj partnerky,milenky,kamarátky a členovia rodiny :D
Obrázek
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 1. 2013 13:22

Typickým příkladem, který znám z mnoha míst je - pokládání živých květin v květináčích na reproduktory. Přičemž se tyto květiny - přímo na reprácích - běžně zalévají ... :-\ :oboze :grr:

:-D :D :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 1. 2013 14:49

A dokud mívaly televizory rovnou horní plochu, byla nejčastější závada na TV přivezených do servisu - zaplavení vodou z přelitýho květináče.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod icotech852 13. 1. 2013 16:00

no u nas sa raz stalo to,ze polovicka mala opacne sluchatka a navyse hudba hrala z repro.Otazka pre nu znela: zlato,ako to hra? odpoved : dobre 8-P
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 13. 1. 2013 16:05

Dovolím si citovat z jednoho fóra jednu zajímavou příhodu:
Kdysi dávno jsem si udělal první reprobedny. Měly kabely zakončené banánky, zesilovač měl zdířky. Manželka viděla za skříňkou ležet kabel, myslela, že vypadl ze zásuvky, tak ho tam vrazila. Chvilku byl velký hluk o frekvenci 50 Hz, pak chvilku ticho a pak zase hluk, jak jsem řval.
Jedna bedna v (_._)
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 1. 2013 17:37

Zcela zjevné porušení předpisů o nezáměnnosti při kostrukci použitých použitých konektorových vidlic a zásuvek - dotyčnej si za to mohl zcela evidentně sám, neb "kde blb, tam nebezpečno" - a kde ženská, tam tuplem...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 13. 1. 2013 18:28

No mal ich mat kovove a to uz by sa ich viac nedotkla..... :D
A bol by sväty bozi klud!
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod bogino 13. 1. 2013 19:42

EKKAR píše:Zcela zjevné porušení předpisů o nezáměnnosti při kostrukci použitých použitých konektorových vidlic a zásuvek - dotyčnej si za to mohl zcela evidentně sám, neb "kde blb, tam nebezpečno" - a kde ženská, tam tuplem...

Niekedy v 70tych rokoch mi rodicia kupili nejaku "sovietsku" elektronicku stavebnicu a boli tam aj nejake sluchadla na sovietsky sposob - musle boli plastove valceky s dierkami a nausniky to nemalo. Ale o inom som chcel. Kabel od sluchadiel bol zakonceny plochou vidlicou, ktora (by) presne pasovala do 220V zasuvky. Sranda na tej vidlici bolo, ze bola rozoberatelna. Bola to prva a posledna takato rozoberatelna plocha vidlica, aku som keby videl, tusim ju mam aj odlozenu. V stavebnici bol aj pristrojovy konektor na tuto vidlicu, aby ju nebolo treba cpat do 220V. :D
Toto sa predavalo v obchodoch a rodicia to kupovali detom. :roll:

EDIT: pridavam fotku ... taku raritu by som predsa nezahodil :lol:
Přílohy
sovietska_vidlica.jpg
Naposledy upravil bogino dne 13. 1. 2013 20:38, celkově upraveno 1
Linka na moje testy v mojom profile
HQPlayer Desktop ► Gustard DAC-X10 ► SPX2010TA ► HiFiMan HE-500
bogino
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 13. 1. 2013 20:11

A ta stavebnice se jmenovala "SOKOL". Jistě, soudruzi v "Zemi, kde už včera sežrali i to, co si měli odložit až na zítřek" běžně vymejšleli podobný zvěrstva - jediný vysvětlení k tomu měli ve větě "Nas mnógo..."
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod AK-47 15. 1. 2013 14:32

Moje manželka je hodně toleratní k mému koníčku, jediné co mi nechce zatím tolerovat je jakákoliv akustická úprava obýv.pokoje :D
DUNE HD BASE 3D,NADC326BEE,Wharfedale Diamond 10.5 Walnut
Schiit Magni2 + Modi2 Uber + Shure SRH-1540
Galaxy Note 8 64gb single sim
AK-47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 15. 1. 2013 14:38

Podobne to bolo aj u nás ale ked som jej to vysvetlil že to musí byť tak nakoniec povedala dobre.A už to tak neberieme.
Musíš jej to vykompenzovať nejakým darčekom :)
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AK-47 15. 1. 2013 15:03

Ano s tím počítám, spíše to ale u nás vyvolalo pred casem (i vzhledem k narozeni dcerky) otazku vetsiho bytu - idealne vsak baracku. Takze nakonec stojime pred zivotnim rozhodnutim (hypoteka) i diky hifi :-)
DUNE HD BASE 3D,NADC326BEE,Wharfedale Diamond 10.5 Walnut
Schiit Magni2 + Modi2 Uber + Shure SRH-1540
Galaxy Note 8 64gb single sim
AK-47
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThalesX 6. 2. 2013 20:31

Držák na repráky :-))
Přílohy
Kinak.jpg
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 6. 2. 2013 21:32

Tvůj?
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ThalesX 6. 2. 2013 22:31

Myslíš reprák nebo držák (nejen) repráků? :mrgreen:
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků