nežné pohlavie vs audiotechnika

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 1. 3. 2013 09:57

No jo...kompromisy musej být, bez toho to nejde :)
Ale mám kamarádku a ten její přítel jí shazuje přímo před lidma, jemu to teda připadá vtipný, ale mě trapný, kdyby o mě někdo ve společnosti mluvil jak jsem třeba katastrofálně uvařila oběd...ona je ale zlatá, protože mu nic neřekne i když jí to vadí a on je magor, že mu to nedojde.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Kolemjdoucí
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 1. 3. 2013 09:57

Stačí "babinec" kdekoliv v práci, případně někde ve fitku kde se sejde více příslušnic "něžnější poloviny lidstva". Skoro 4 roky jsem dělal vedoucího "mančaftu" 14 ženských ve věku počínaje cca 20 až po důchod a co tam se všecko semlelo .... A nejčastěji jsme samozřejmě byli "na tapetě" my, "pánové tvorstva", hlavně teda "ti jejich" domovem příslušní. Občas se do toho zamotal nějaký ten nápadník nebo sourozenec mužského pohlaví. A opravdu málokdy to bylo lichotivé hodnocení - co tam musel jeden vyslechnout, když dvěma-třem ženským za zády seřizoval mašinu...

armaman píše:No ekkar ono to obcas nie je daleko od reality. S tym pofukanim.
Viete aka je najhorsia nemoc chlapa na sest?
Soplík..... :D
...
Česky se tomu říká jinak - je to na 7 písmen a jmenuje se to RÝMIČKA.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod icotech852 1. 3. 2013 10:15

drejkaa: ono je to tazko,univerzalny navod nejestvuje.Ked som bol v minulosti dobrakom mal som zlu zensku a ked som zmenil povahu k horsiemu nasiel som si dobru :D samozrejme si ju velmi vazim,ale hovori sa ze protiklady sa pritahuju :-! O:-)
forsaken...
icotech852
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ThalesX 3. 3. 2013 19:56

Hmm, a to jsem se jen zeptal jak se povedlo dostat síťové napětí až na desku koncáku.

Ty babské tlachy taky nemusím. Tak když mají tolik keců tak ať si to namontují/opraví samy.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 3. 3. 2013 20:23

Zapojil som tam Van den Hul a zrazu som pocul to co ini nepocuju..... A neznieslo to ani DPA. :D
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod EKKAR 3. 3. 2013 20:36

Takže jsi to "odvandenhulil" ???
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod armaman 3. 3. 2013 20:48

Ano ved co ine mozes cakat od van de hnuj
armaman
Poslední varování

Odeslat příspěvekod ThalesX 6. 3. 2013 13:15

To je nějaká speciální redukce mezi síťí a signálovým vstupem nebo co? :-)) Protože jinak stále nechápu.
ThalesX
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod armaman 4. 5. 2013 17:25

ThalesX
Zajtra si tiez v TN ?
armaman
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků