Serialy u nas a vo svete

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 11. 2012 09:41

A kde sa rozhliadnut, ked cez tyzden mozem pozerat len stv1, stv2, markiza,joj, jojplus, doma, ktore su vysielane terestrialne.
Ked pozrem do tv programu a vidim nejaky dobry film, ktory by som videl, keby som si vzal dovolenku v praci, alebo je velmi neskoro a rano by som nevstal do prace, tak ho stiahnem priamo cez mobil, priamo na mobile pozrem a vymazem, aby som mal miesto pre dalsi.

Ktory serial je dobry podla vas?
ani tie zufale manzelky ani kosti sa mi nepacia.
Mne sa pacila Pohotovost a Zajtrajsie noviny.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 11. 2012 09:54

V poslednej dobe napríklad Game of Thrones. Filmy / seriály mám z internetu. Pozri www.edna.cz, to je web zameraný na seriály.
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 11. 2012 11:40

serialy a filmy typu startrek, hviezdne vojny ani filmy odohravajuce sa v stredoveku alebo zaciatkom minuleho storocia nemam rad.
A serial musi byt dabovany. Titulky nie.

Obcas pozeram reprizy ako je 112, alebo nevahej a toc, chlapci a chlapi, chalupari.
Postavy z buducnosti, kde maju oblecene nejake plastove brnenie sa mi nepacia. Odkial filmari vedia, co budu mat oblecene ludia v buducnosti.
Nemecke filmy su lepsie ako americke, nieje tam tolko nerealnych scen. Napr radiace utoci, alebo nas vudce.
Filmy z Burianom sa mi tiez pacia. Dufam ze si o mne nebudete mysliet, ze som senilny dedo, ked to pozeram.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Hergarok 3. 11. 2012 12:26

Kniter píše:A serial musi byt dabovany. Titulky nie.
Tak tohle je hodně dobrý předpoklad k tomu, aby to stálo za... >:-(
Audigy 2ZS => ZERO DAC => Amarok^2 => DIY elektrostaty || V hifi jde změřit vše mimo naivity a diletantství.
Fóra po celém světě zamořují ti, jenž mají problém psát srozumitelný text a pochopit psaný text. WTF ?!?!?
Hergarok
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Odar 3. 11. 2012 12:32

Kniter --> V tom pripade naozaj vela moznosti nemas - snad len HBO, ale to zas nebudes chciet platit . . .
Odar
Trvalý BAN

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 11. 2012 15:36

Tak s HBO som bol kedysi spokojny, ale znovu si ho objednavat nebudem, kedze tv pozeram len cez vikend.
Teraz pozerm film+
na filmy je dobra aj nova cinema.
Mna nebavia detektivne serialy, ale radsej si pozrem napr. Doktor z hor.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 3. 11. 2012 19:31

Kniter píše: radsej si pozrem napr. Doktor z hor.


Kluci už tu toho nechte, Kniter si z vás dělá jasně *****.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 3. 11. 2012 22:21

Aby sme si to ujasnili, len pre informaciu napisal som pravdu. Myslite si o mne co chcete. Mam taky vkus na filmy.
Teraz som chvilu pozeral avatar, cez reklamu na nove a dobre ze som s tu kravinu nestahoval. Akurat sa tam bil nejaky netvor z modrym clovekom. Je to ako by som pozeral na hru na playstation.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Junior
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 3. 11. 2012 22:44

Mluvíš přesně jako moje 78 letá babička.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků