Lidé kolem nás, všimli jste si někoho zajímavého ?

Diskuse na témata, která se netýkají výše uvedených

Moderátor: Moderátoři AVMania.cz

Odeslat příspěvekod bubaak 2. 2. 2009 14:42

Tak jdem zase spamovat :D
Všiml jste si nějakýho audiofila ve vašem okolí? Nebo naopak borce co chtěl vypadat stylově?
Nechci tu ponižovat 90% většinu lidi s peckama i když některé usazeni sluchátek do uší jsou skutečně úsměvné :)
Spíš mě jde pouze o zajímavosti, nebo povšimnutí kolegů posluchačů.

Co se týče zvuko-znalých tak celkem často potkávám jednu slečnu se Sennama HD 465 v tramvaji, sice jsou to otevřená sluchátka, ale pro její vzhled ji to odpouštím a na její obhajabu upozorním že neposlouchá příliš nahlas (je slyšet míň než většina peckařů a jen když stojí tramvaj).
Další zajímavější, byl student s nějakým hudebním nástrojem a tmavýma Gradama na uchu (model vám neřeknu) chvilku jsem měl podezření že se jedná o HMPF dokud nevytahl mobilní telefon bez zesilovače kam byla Grada zapojena :(
Pak v době fi 5 pro jsem potkal "kolegu" s fi 5 EB, spokojeně jsme pokyvli hlavou a sli oba dal :-))
A borec na konec! Nedávno jsem radil v tramvaji kámošovi ať si k PC koupí PX100, ovšem to slyšel Hip-Hoper na proti a vytahl je z baťohu. Tak na ně upozornil kamoše a typek se začal citit namachrovaně a tak je přehodil přes kulicha (ano spravně přes) a osolil svého ericsona co to dalo. V ten moment jsem měl z hip-hopera dost a začala jsem přemejslet nad inteligencí. Ale možna překrytí uší čepicí vytvaří specialní efekt O:-)

Mate vy zkušenosti s posluchači v běžném životě ? A tímto vyhlašuji soutěž jaké nejlepší sluchátka jste vyděli u cizich lidi a jaké jste vyděli největši antiaudiofily :-)
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 2. 2. 2009 14:59

Výjimečně potkám někoho Koss Porta Pro. "Pravidelně" (on si na pravidelnou školní docházku nepotrpí) spolužáka, kterému jsem prodal AKG K27i. Nedávno jsem zahlédl něco jako nové AKG K350. Jinak vídám samé antiaudiofily s peckami nebo Koss The Plug. Ale přitom mají našlapané telefony á la iPhone.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod eraser_svk 2. 2. 2009 15:24

Dobrá téma ! ;-)

Najčastejšie sa stretávam s Portami PRO. Naposledy v buse som videl hneď dve. Inak samé s.h.i.tózne pecky, ktoré počuť cez polku autobusu :roll: Zaujímavosťou bola jedna slečna, ktorá síce mala špunty, no tie boli doslova len položené na uchu a krásne ozvučovali autobus :D
HP Pavilion dv7-6110 > foobar2000 > EMU 0202USB > BVaudio Headamp >
---Sennheiser HD 600 (na doma, main monitoring)
---Audio-Technica ATH-50M (na cesty, check-monitoring)
-- Sennheiser HD 555 + reflector mod (pomaly hľadajú kupcu :)
eraser_svk
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mr.David 2. 2. 2009 16:23

Skoro na každém kroku potkávám lidi s peckami od applu.Vůbec nechápu jak z nich dokážou poslouchat. :mrgreen:
Mr.David
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 2. 2. 2009 16:41

Jednou jsem potkal člověka s beyerdynamicama, nějaké uzavřené. Měl je zapojené do přenosného zesilovače(aspoň to předpokládám) a k tomu iAudio X5.Pak spolužák si myslí jakej má zvuk, když má iPhona a k němu Bose IE za 3000(ty co jsem měl pučené) :-)) .
Jinak je poslední dobou vidět dost lidí s velkýma Sonyma(DJ styl, jsou prostě cool), přibývá taky lidí se sluchátkama od SE walkmanů. Jinak klasické zastoupení KPP, fakt nechápu jak ti lidi můžou poslouchat v metru, já to jednou zkusil a už nikdy víc. U portářů je zajímaví jak schazují všechno ostatní(teda velká část), kamarádovi s portama jsem dal poslechnou 555 a on na to, že hrají strašně, že je tam moc výšek a prostě porty byl kup jeho života :-) .Plus samozřejmně lidi s klasickýma peckama a pak Ipodaře(skloňuje se to takhle? asi ne) s jejich peckama a ipodem který drží celou dobu v ruce aby bylo vidět, že na to maj ;-) .
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod oneill_sx1 2. 2. 2009 18:17

Koss Porta Pro = nejlepší sluchátka na světě. To je zavedený a rozšířený mýtus.
oneill_sx1
Recenzent fóra
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 2. 2. 2009 18:27

jo a ja bol natolko debilny ze som to zhltol aj s navijakom...ale ono mi to pvoedali trosku inak, "patria k najlepsim v cenovej hladine "a ja cely nadseny hura hura, a teraz znizujem basy na EQ ))
edit: raz som videl jedneho typka ale bohuzial nevem co mam videl som ho zozadu a nemal to na usiach ale nieco velke uzavrene/polouzavrene... ianc same porty, pecky, raz spunty ktore som nevedel identifikovat
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 2. 2. 2009 18:43

Tak ono za 700 stovek jsou ty porty dobrá koupě, ale jde o to, že koss se mezi veřejností bere jako top kvalita, to že jsou nejlepší jen v cenový kategorii pod 1000 korun jim stačí. Když jsem bratránkovi řekl, že si kupuju ze států kvalitní sluchátka za 100 dolarů, tak se mě hnedka zeptal co je to za kossy.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 2. 2. 2009 18:57

inac najvacsi antiaudiofily su ty machry co chodia po ulici a autobuse v mobilom v ruke a pustaju si/nam hudbu
edit: ono bina ja som si tie porty kupil za drahsie, no holt som to kupoval v obchode kde maju aj priamo servis... na druhu stranu pridem tam s pokazenymi a odidem z novymi nemusim nikam posielat a cakat, spolu z dozivotnou zarukou tych par korun naviac za to stalo, resp to bude stat bratovi ked mu ich darujem, ak nasetrim na nieco lepsie )
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Bína 2. 2. 2009 19:05

Tak za 700 je má CZC, první dva roky záruka zdarma a pak se po okolí koukneš poněkom s kodem.
CIEM: qdc 8CS|AAW W500|HEIR 10.A|HIFIMAN RE1000
IEM: NOBLE Katana & Sage
DAP: SONY WM1A|SHANLING M5s & M2X & M0
TWS: Shanling MTW100BA

Zaměstnanec firmy Shanling, tohoto času v Číně
Bína
Sluchátkový recenzent
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Morlith 2. 2. 2009 19:10

too late.. skoda ze som toto forum nenavstevoval skor no ale teraz ma celkom zaujali tie tvoje Audéa, povodne som rozmyslal nad d-jays ale toto vyzera lepsie )
Morlith
Mírně pokročilý
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 2. 2. 2009 19:23

Tak pokud mám taky něco přihodit do mlýna.
Jelikož jezdím denně několik desítek minut tramvají, tak potkávám asi 30lidí z Portama, pak se najdou i nějaké Kossy typu 3AA, pak jedny grado sr60, Senny atd. Prostě taková klasika.
Ale nejvíce potkávám Hip hopery, kteří si pustí 10 let starý song od Indy a Wich, pak následuje strašné machrování.. Pro mě katastrofa...
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod xxxdvorixxx 2. 2. 2009 19:49

Taky se přidám, pěkný téma ;-)

Jednou k nám do ateliéru přišel kluk s HD485, první, co jsem mu řekl, že má pěkný sluchátka :-)
Jinak v Usti je hodně lidí s Portama (původem taky hodně pražáci). často také potkávam lidi s SE peckama nebo špuntama. A v neposlední řadě - Nokia high end portable peckos amplified by 5310 xpress musicos ;-)

Teď nedávno jsem potkal prvního "šťastného" majitele Skullcandy - ale ani moc namachrovaně nevypadal.

A DNES jsem byl poprvé v pozici učitele výtvarky. (zaskakoval jsem) Když jsem slečně řekl, že její sluchátka k fake iPodu nejsou to dobré k jejím uším (samozřejmě její hlasitost byla vysoká - 7.třída), tak se mi hned chlubila jak jsou to dobrý pecky.
Cowon D2 / Lumia 920 / Fubar IV+Sennheiser HD-25
xxxdvorixxx
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bubaak 2. 2. 2009 19:55

kolikrat těm lidem co jsou štastny za pecky tak zavidim :love: žadne statisice za hudbu...
Ale pak si poslechnu něco a vratim se nohama na zem :D
Bu Bu Bu!
bubaak
Strašidlo
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dzordano_Bruno 2. 2. 2009 19:55

Skullcandy jsem taky potkal a ne jednou! Tenhle typ EMO sluchátek mě nenadchl...
Poslouchej, co to dá, protože pak už neuslyšíš nic :)
Audio: Iaudio X5L, Samsung YP T10, Ipod Shuffle, Ipod Nano.
Sluchátka: GRADO SR 60, Koss KSC 15/17/22/ Porta Pro.
Dzordano_Bruno
GRADOmaster
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků